Opinie o Piomar Invest Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Piomar Invest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Piomar Invest Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piomar Invest Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Michal Nowy wpis

Proszę prześledzić historie krs firmy z ostatniego miesiąca. Żona prezesa usunięta z zarządu spółki. Siedziba firmy z kamienicy należącej do żony zmieniona na wynajmowany lokal. Majątek firmy sprzedany całkowicie. Pan prezes kotowski (celowo z małej litery) bez jakiegokolwiek majątku, wszystko zapisane na żonę wszystkie nieruchomości i ruchomości. Pan prezes poza tym co ma w portfelu oficjalnie jest goły i wesoły, śmieje się ze wszystkich bo nakaz sądowy nie zmieni nic gdyż nie ma za co spłacać długów. Polecam udać się do Inwestorów.

Mariusz Nowy wpis

Nie polecam współpracy z tą firmą! Naciągacze i (usunięte przez administratora) Nie płacą podwykonawcom i straszą upadłością! Żenada!!! U mnie niestety sąd!

wykonawca

Proszę uważać na współpracę z tą firmą a szczególnie na rozmowy z prezesem . Naobiecuje złote góry a potem same problemy. Płatności dramat , nie odbiera telefonów a na wezwanie o zapłatę ma jeszcze pretensje . Absolutnie nie polecam .

@wykonawca

Na Mariusza tylko sąd działa i rozmowy z inwestorem, kiedy inwestor wstrzymuje pieniądze on nagle zaczyna wszystkim płaci. Ale prosząc nic się z nim nie załatwi. On Nie ma jaj i odwagi zeby odebrać telefon. Tak jak i jego brat. Wiec polecam sprawę sądowa i zgłoszenie do Inwestora. Jedyna słuszna droga.

wykonawca Nowy wpis
@Wojtek

Dokładnie jak Pan pisze. W Szczecinie w Dąbiu narobili bałaganu nie zapłacili mnóstwa pieniędzy wykonawcą , ukrywali się przed Inwestorem i wykonawcami . Teraz jest robiona cesja . Takich ludzi i firmy należy eliminować z biznesu , zwykli (usunięte przez administratora) i krętacze

wykonawca Nowy wpis
@Wojtek

Absolutnie się zgadzam . Facet jest wyjątkowym kłamcą i arogantem .Ostatnio w Szczecinie prawie by go pobito za chamstwo do podwykonawców.

Podwykonawca

Firma Krzak.. Problemy z płatnościami, nieodpowiedzialny prezes Kotowski, któremu przewróciło się w główce wchodzą w GW chcąc być jak niektóre potężne firmy korporacyjne pozwalając sobie na wymyślanie na sile powodów do nie zapłaty lub bezpodstawne naliczanie kar w celu zwiększenia swojego budżetu, ale zapomniał o tym, ze jest za mały na takie zagrywki, ale życie go zweryfikuje. Już słyszałem, ze ma duże problemy, ludzie od niego odchodzą i firmy podwykonawcze tez, za chwile zostanie sam w czarnej (usunięte przez administratora) ale działając w taki sposób nie ma co się dziwić. Zapomniało Ciele jak Cielęciem. Do tego brak pojęcia w swoim fachu, a ponoć kilkanaście lat prowadził firmę montażowa- Katastrofa jest jak zbłąkany okręt podczas sztormu odbijający się fuksem od fali do fali, kwestia czasu kiedy w końcu utonie, a już woda wlewa mu się pełnymi wiadrami. Powodzenia na dnie. Aposolutnje - NIE POLECAM

Mariusz
@Podwykonawca

Warto byłoby się podpisać pod takim komentarzem - dogadujemy kontrakt z Piomar i według nas napisać coś takiego może każdy - nie podpisując się i bez wskazania firmy. Na chwilę obecną jesteśmy zadowoleni ze współpracy, doradztwa i zmiany naszego toku myślenia o inwestycji. Uważamy również, że dzięki tej współpracy zaoszczędziliśmy już sporo pieniędzy w firmie.

@Mariusz

Ha ha ha ;D Odpowiedz napisana przez samego prezesa Piomaru. Widać na pierwszy rzut oka. Każdy wie, że Piomar upada i traci płynność, nie maja żadnych nowych kontraktów, więc to fake. Przypominam drogi prezesie, że świat jest mały, wieści szybko się rozchodzą.

wykonawca
@Mariusz

Moja opinia jest jak najbardziej negatywna jako wykonawcy konstrukcji . Proszę uważać. Chodzi o halę w Dąbiu w Szczecinie. Zapłaci początkowo a potem nie odbiera telefonu ani nie odpowiada na maile .Sprawa sądowa . Państwa decyzja co do współpracy.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Piomar Invest Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Rafał

Firma w upadku. Nie chcąc płacić wykonawcom grożą ogłoszeniem upadłości.

Podwykonawca

Niestety Pan Mariusz to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie płaci podwykonawcom i swoim pracownikom. Aktualna inwestycja realizowana w dąbiu w szczecinie to dobitnie pokazuje. Nie polecam

Seba

Krętacze, matacze, zero pojęcia o robocie. Nie polecam

Wanda
@Seba

Wiesz, jesteśmy na forum publicznym jakby nie patrzeć, więc może starajmy się nie wyzywać nikogo z firmy Piomar i pisać bardziej merytorycznie, na chłodno. Piszesz, że nie polecasz firmy, ale w sumie nie wyjaśniłeś, z jakiego konkretnego powodu, co się stało. Może powiesz coś na ten temat?

Arek
@Wanda

Jestem tego samego zdania. Na każdego można tutaj napisać co tylko się chce - (dalej już do Sebastiana) ale może jakieś argumenty, co wykonywali, co spartolili - a może byłeś pracownikiem i coś nie tak. A jeśli nie masz nic do powiedzenia to takie opinie nic nie wnoszące zachowaj dla siebie. Ja z Piomar współpracuje już bardzo długo i mogę powiedzieć jedno - wiem co mam robić, jak coś nie gra dostaje konkretne uwagi, a kasowo współpraca mi odpowiada.

@Arek

Widać ewidentnie, że odpowiedz pisana przez samego prezesa Kotowskiego. Kto z nim rozmawiał wychwyci to od razu. Na ten moment, nie ma żadnego zadowolonego podwykonawcy ani Inwestora, ze współpracy z Piomarem.

Kacper

Nie polecam. Firma ukierunkowana na zarobieniu jak największej sumy pieniędzy oszukując podwykonawców. Nie płaca, gdyby nie Inwestorzy to Kotowski nie zapłaciłby nikomu. Złodziej, oszust i krętacz. Nie ma pojęcia o tym co robi, nie ma pojęcia i tym co mówi, facet oderwany od rzeczywistości, żyje tylko zaliczkami i pieniazkami z budów, a jak trzeba zapłacić komukolwiek to zaczynaja się problemy. Jeszcze raz, kłamca i oszust. Z daleka od takich.

Arek
@Kacper

Współpracuje z Mariuszem 4 lub nawet 5 rok i nie bardzo wiem o czym piszesz. Może więcej konkretów.

Uważajcie na tych złodzieji nie płacą ani pracownika ani podwykonawca.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Piomar Invest Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Piomar Invest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piomar Invest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piomar Invest Sp. z o.o.?

Piomar Invest Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Szajnochy 26
    85-738 Bydgoszcz