Opinie o Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o. w Kąty Wrocławskie

ZorGan Nowy wpis

Praca w tej firmie jest niebywale ciekawym doświadczeniem jeśli chodzi o prace na budowie. W teorii firmę tworzą 2 zespoły Polski i Koreanski. Koreanski zespół żyje w przeświadczeniu że wszystko robi się samo, zaś Polski zespół stawia czoła wszystkim napotkanym przeszkodą z w celu realizacji projektu. Najwieksza przeszkoda jest brak jasnej i zrozumialej komunikacji pomiedzy zespolami. Koreanczycy myślą że mówią po angielsku, ( o ile mówią) a Polacy stają na głowie żeby zrozumieć sens wypowiedzi. Brak jakiegokolwiek zaufania oraz szacunku dla strony Polskiej. Podczas rozmowy o prace przedstawicielka działu HR zapewniała ,że praca nie wymaga odbywania nadgodzin. W rzeczywistości 10 h pracy godzinie to standard. Brak : narzędzi, wiedzy, doświadczenia, zdolności logicznego myślenia, pojazdów służbowych, wykwalifikowanych pracowników z agencji pracy, brak wymiany dany wewnątrz firmy. Brak dostępności do materiałów, narzedi pracy. Zaleganie z płatnościami na każdej płaszczyźnie zaczynając od wywozu (usunięte przez administratora) wynajmu kontenerów, agencji pracy, hurtowni, podwykonawcy, dostawcy internetu...... Wymieniać można bez końca.... Szukanie oszczędności bardzo źle pojęte przez azjatów. Zatrudnianie koreanczykow , którzy nie wiedzą jak się tam znaleźli i co powinni robic, brak odpowiedzialności. Brak szacunku do pracowników: Wyśmiewcze , lekceważące traktowanie azjatów ( chińczyków, Wietnamczyków, ukraincow ) Za mojej kadencji firma oferowała: Dofinansowanie do posiłków Luxmed, multisport. Po kilku miesiącach decyzja prezesa: Zabrano zespołowi polskiemu dofinansowanie do posiłków, 2 miesiece później decyzja prezesa zabrano Nam luxmed i multisport. Jak sie okazało od kilku miesięcy nie były uiszczane opłaty dla luxmed i multisport. Podstwa do zmiany warunków zatrudnienia było porozumienie które można było zakaceptowac lub zostać zwolnionym. Ciekawostka jest to że tylko Polscy pracownicy zostali pozbawieni przywilejów, pracownicy niżsi ranga z Wietnamu nie doświadczyli "poniżki" Korzystanie z należnego urlopu wypoczynkowego było równoważne z możliwością zwolniania. Niezliczone nadgodziny w pracy. Jeśli działasz na własną rękę i świadczysz usługi, szczerze odradzam. Jeśli twoje działania mają charakter charytatywny to dobrze trafiłeś. Od pierwszego dnia pracy zastanawiałem się jak to możliwe że ta firma funckcjonuje. Odpowiedź brzmi " Don't think too much" i tak też postąpiłem. Pozdrawiam Polski zespół.

Dzio Nowy wpis
@ZorGan

W 100% sie zgadzam. Ponizanie pracownikow nie koreanskich to podstawa. Brak informacji na temat czego kolwiek. Wszystko na ostatniq chwile. Nie zdziwie sie jak firma splajtuje. Zupelnosci nie polecam pracy w tejze stresujacej firmie.

Administrator Nowy wpis

Ile można zarobić na stanowisku Manager Restauracji w firmie Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław?

yoorec@go2.pl

Fajna firma, generalnie mało kto tam pracuje lecą wszyscy w ch0oja. (usunięte przez administratora) na budowie, nie ma materiału, zero zarządzania. Nie wiem jak oni zarabiają. Dało by się to pociągnąć 1/4 ludzi 4 razy szybciej jak by tylko ktoś tym zarządzał.

Zostaw merytoryczną opinię o Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o. - Kąty Wrocławskie

• Jak się pracuje w Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o.?

Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o.
  • Klecińska 2
    55-040 Kąty Wrocławskie

Yoo-Jin Ims. Poland Sp. z o.o.