Opinie o Partners Sp. z o.o. w Łabiszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Partners Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Partners Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odpady i surowce wtórne - obróbka i usuwanie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Partners Sp. z o.o. w Łabiszyn

Wuja

O firmie Partners można by długo opowiadać. Przede wszystkim to nie jest zakład pracy tylko (usunięte przez administratora). Do wszystkich którzy tam jeszcze pracują uważajcie na każdego co gadacie sami konfidenci tam robią. Jestem byłym pracownikiem i wiem z własnego doświadczenia że na przykład nie przyjdziesz w sobotę lub w niedzielę do pracy to brygadzista natychmiast na ciebie donosi. Brygadziści donoszą na siebie na wzajem, jeden gada na drugiego, donoszą na ciebie a później tobie się żalą że prezes po nich jeździ żeby siebie wybielić, wykorzystują ciebie na maksa ile się da, jesteś traktowany jak (usunięte przez administratora) nie możesz wyrazić swojego zdania. Mistrza w tego typu opowieściach to ma pan A.K. na tego typka to szczególnie trzeba uważać. Podam jeszcze taki przykład chamstwa i bezczelności, mówiąc do szefowej dzień dobry jak cię nie lubi to ci nie odpowie albo wchodzisz do kuchni szefowa "spożywa posiłek" mówisz smacznego i co? Nic cisza nic nie odpowie. Jak mi się coś ciekawego przypomni to napisze. Pozdrawiam.

Ciekawy
@Wuja

A kto tam jest kierownikiem i czy jest w porządku kierownik?

Były Pracownik

Firma Partners mimo niedogodności i upierdliwych sąsiadów cieszy się powodzeniem wspinając się na coraz wyższe szczeble kariery Ja już jako niestety były pracownik śmiało mogę polecić tą firmę do współpracy jak i składania CV

@Edyta

Konkretnie chodziło Mi o sąsiadów niestety nie spodziewali się że na ul. Przemysłowej jak sama nazwa mówi może pojawić się jakiś zakład

Wuja Nowy wpis

Ciekawy Nowy wpis
@Wuja

A kto tam jest kierownikiem i czy jest w porządku kierownik?

Wysoko Nowy wpis

Żony w gminie robią, udają damy a faceci ich w (usunięte przez administratora) i smrodzie a się noszą prostaki że szok he he

Tytoń Nowy wpis

Jesteś zerem jeżeli pracujesz w tym (usunięte przez administratora) zerem!!!!

Były Pracownik

Edyta
@Były Pracownik

Firma ma upierdliwych sąsiadów? Czyli kogo? Gminę, inną firmę, mieszkańców?

@Edyta

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Partners Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Asystent projektu
logo firmy Specjalista ds. BHP
Bartoszyce
Corab S.A.
nowy

dostałem info że potrzebują tam kogoś na stanowisko logistyka, na jakie warunki finansowe można liczyć?

Jak długo trwa proces awansu w Partners Sp. z o.o.?

Czy Partners Sp. z o.o. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Ktoś

Oczywiście że tak organizujemy szkolenia on-line oraz wyjazdowe

Wanda
@Ktoś

I często są organizowane takie szkolenia? I w jakiej tematyce?

@Wanda

Tak dosyć często są organizowane w zależności od tematyki, wszystko zależy jaki dział czy logistyczny czy księgowość lub też pracownicy produkcji w firmie Partners są organizowane tematyczne oraz takie grupowe

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Partners Sp. z o.o.?

Ktoś

Tak oczywiście że są organizowane :)

Edyta
@Ktoś

A obecność na nich jest obowiązkowa czy można się z tego wymiksować bez konsekwencji? Jak często są takie wydarzenia organizowane?

@Edyta

To wszystko zależy od tego czego dotyczą dane imprezy, oczywiście pracownicy nie są zmuszani do uczestniczenia w nich. Częstotliwość jest zależna od tematu czy to impreza integracyjna czy też wigilia dla pracowników

Emilia
@Ktoś

A to wszyscy w firmie są katolikami? Bo ciekawa jestem jakby to było z organizowaniem tutaj imprez dla pracowników z innych kultur lub wyznań. Bo tak właściwie to ile osób tutaj pracuje mniej więcej?

@Emilia

Firma jest neutralna jeżeli chodzi o jakiekolwiek wyznania czy wiarę, te informację nie są brane do kandydatury. Pozdrawiam

Rudy

Smrodzą. Lokalna ludność cierpi. Straż pożarna ciągle zgłasza uwagi. Dwa pożary. Ich źródła nieznane........ Omijać szerokim łukiem.

@Rudy

Przykro Mi że jesteś Rudy. Po pierwsze żadne 2 pożary tylko 1 pożar był . Straż pożarna zgłasza uwagi ? nie wiemy skąd masz takie informację ale ewidentnie są błędne bądź wyssane z palca :) . Źródła oczywiście że są znane nie współpracujemy z firmami krzak...

Magdusia
@Ktoś

Rudy ma racje . Nic z ta śmierdząca firma nie można zrobić . Skargi zgłaszane i nic . Jeszcze karaluchy od nich latem wychodzą . Ciężarówki ns ulicy stoją i zagrożenie dla ruchu stwarzają . Porażka

@Magdusia

Magdusia jakby Pani była dosyć bystrzejsza jest to w końcu ulica Przemysłowa dlatego nic dziwnego że ciężarówki się pojawiają :) dla jakiego ruchu na tej ulicy praktycznie nic nie jeździ no chyba że do firmy PSZOK, która znajduję się trochę dalej nas

Ktoś

Serdecznie polecam pracę jak i współpracę z firmą Partners Sp. z o.o sk.

Drwal

(usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) i truciciel

Drwal

To permanentny truciciel, smród i (usunięte przez administratora) mają w gdzieś lokalną społeczność, hałas i zatruwanie środowisko. Wszystko to jakieś podejrzane. Odpady przewożone przez cala Polskę rejestracje transportów bliskie Niemiec. Sprawa dla cbś

Zostaw merytoryczną opinię o Partners Sp. z o.o. - Łabiszyn

• Jak się pracuje w Partners Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Partners Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Partners Sp. z o.o.?

Partners Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 3