Opinie o Taurus Spólka z O.O. w Płock

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Taurus Spólka z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Taurus Spólka z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Taurus Spólka z O.O. w Płock

Roma Nowy wpis

Zastanawiam się, na jakiej zasadzie przebiegają te wewnętrzne konkursy firmowe dla Młodszego Specjalisty ds. podwykonawców? Oferta mnie przekonuje bardzo, ale trochę pytań mi się nasuwa - np. ile dni możecie pracować na home office, o co chodzi z tą pożyczkową platformą internetową?

Kerem Nowy wpis

Wiecie co naprawdę pan Jacek chyba jedyny kierowca super firma idealnie polecam serdecznie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Taurus Spólka z O.O.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Szofer Nowy wpis

Ja wygląda praca w Taurus na silosie z codziennym powrotem do domu ??? Jakie wynagrodzenie ???

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Taurus Spólka z O.O. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik ziemny, Drogowy, Firmy podwykonawcze - PRACA W BELGII
Brugia
Ready Construct NV sp zoo sp k
Były pracownik ;)

Witam panowie nie polecam pracy w tym jeb*oki ludzie się zwalniają i pan prezes ma ludzi za nic tylko o biuro dba i mało im tam laski nie zrobi szczególnie spedytorom a warsztat i myjnie ma za nic i jedzie w nich jak (usunięte przez administratora) pieniądze też słabe omijać szerokim łukiem pozdro

Bzyczek

Czy w firmie Taurus jest system 2/1? Wyjazdy autem z Płocka czy busem? Jaka kasa?

Stary

Pracuje w Taurusie wiele lat i słysze różne opinie ale wiele jest chyba od tych co im wszystko nie pasuje i lubią narzekać.na wszystko albo nigdy nie pracowali w Taurusie i tylko chcą robić zamiaszanie. Pensja jest teraz 3200 brutto plus premia która jest od liczonych punktów i nie tylko za załadunk i rozładunkii ale i inne rzeczy czyli wekendy, jjazde do szwajcari kilometry, przestoje.jest jeszcze premia za oszczędną jazde Dieta jest 60 € za granicą i 75 zł w Polsce. Wypłata 10Tego a diety 30tego

Lysy

We firmie bardzo duża rotacja kierowców, praca wygląda następująco wyjazdy na 2 tyg przeżuty po Europie zjazd do domu na 2 dni to znaczy zjazd w piątek wieczorem wyjazd poniedziałek rano ale mało kiedy masz zjazd w Piatek przeważnie w sobotę do południa wynagrodzenie od 6500 do 7500 płacone jest z km+podstawa i śmieszne punkty za zakład i rozlad

@Lysy

Łysy nic dodać nic ująć święta prawda

JW
@Lysy

Jazda po niecałą 2 tygodnie Podstawą 3200 i 60 euro diety. Premia od punktów za załadunki, rozładunki, weekend kilometry i inne. Kasa na czas i jak zrobisz 10-11 tysięcy to ósemka z przodu Robota jak wszędzie ale mają swoją a nie po spedycjach . Serwis na miejscu nie trzeba nigdzie jeździć. Dla mnie jest ok.ale ile opinii to tyle zdań.

Kazik
@JW

60 euro diety dobre ???????????? napisz prawdę że jest płacone od km zresztą można się spytać kierowców na trasie oczywiście 8 tys zarobisz za 12tyskm podstawę 3200 tak ale na umowie do ręki 2400

@Kazik

Prawda

KierofcaZawodowy

Pracuje w Taurusie Juz kilka lat. Wypłata taka jak wszendzie , ale na czas i bez łaski . Prawie wszystkie samochody to Skanie i są regularnie serwisowane w autoryzowanym serwisie. Wiec sprzęt do pracy jest Ok.

@KierofcaZawodowy

Straciłeś lata w tej firmie

Zostaw merytoryczną opinię o Taurus Spólka z O.O. - Płock

• Jak się pracuje w Taurus Spólka z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy Taurus Spólka z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Taurus Spólka z O.O.?

Taurus Spólka z O.O.
  • Darniowa 18