Opinie o Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - inne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o. w Radom

Była Nowy wpis

Większego januszexu nie widziałam, ciężka praca za grosze, nie ma co liczyć na więcej niż najniższa, jesteś pilnowany na każdym kroku, śmiech na sali. Trzeba uważać żeby nie chodzić za dużo do WC. Prezes się wozi a pracownikom nawet za soboty normalnie nie zapłaci tylko 50%, nie polecam, żałuję każdego dnia w tym miejscu, największy (usunięte przez administratora) :)

pani Beata Nowy wpis

Ogólnie praca dobra,fajna,przyjazna atmosfera w mieszanym towarzystwie kobiet i mężczyzn. Wysoka kultura kierownictwa i opieka nad pracownikami ,przekłada się na miłą relację i pomaga skupić się na powierzonych obowiązkach. Pensja zawsze na czas w zadowalającej kwocie jak na Radom plus wysokie premie,podwyżki.

Nick Nowy wpis

Jak to możliwe że ta firma jeszcze stoi, nikt tego nie skontrolował, nikt nie zamyka xd prezes który gardzi Polakami siedzi w stanach i kontroluje żeby ludzie za dużo wypłaty nie dostali, parodia firmy i prl

były

o czym wy(usunięte przez administratora) ludzie ze jest coraz gorzej tam nigdy dobrze nie było pieniadze zawsze ponizej minimalnej i to sporo ponizej oszukiwanie mnie oszukano na 10 dni urlopowych jak sie zwalniałem w trzy godziny z 20 dni zrobili mi 10 ale ksiegowa przy mnie sprawdzała trzy razy i było 20 a pozniej juz 10 kierownik produkcji broni ktory w poprzednim wcieleniu był kierownikiem biedronki hahahaha to było dobre zabrakło wierteł do wiercenia suwadeł to (usunięte przez administratora) poszedł kupił w brymorexie wiertła do zwykłej miekkiej stali za 2 zyle sztuka do wiercenia w stali dwukrotnie hartowanej przyszedł nowy chłopak do pracy pan kierownik postawił go na wiertarce i kazał mu w rekawiczkach robic to chłopakowi cała dłon połamało albo jak wszedł na hale montazowa z odbezpieczona i naładowana bronia hahahahaha ten zakład to wogole jakas kpina ciagle w upadłosci co chwila sa innym podmiotem gospodarczym za G.W rzeczywiscie kasa była bardzo marna ale przynajmniej ktokolwiek miał pojecie o tym co sie robi i jak cokolwiek zrobic

Aleksandra
@były

czekaj i co dalej z tym chłopakiem i jego ręką? on był w ogóle jakkolwiek doświadczony, weryfikowali to? co z jakimś wdrożeniem / szkoleniem, nigdy wcześniej to się nie przytrafiło i tego nie praktykowali?

były Nowy wpis
@Aleksandra

nie no przyszedł chłopak już do pracy stricte pewnie gdzieś tam wcześniej robił na wiertarkach czy przy innych maszynach ale no wiesz jak to jest kierownik każe robol musi inaczej dowidzenia jak wszędzie zresztą a ze kierownik racji nie ma to ta sama śpiewka odezwiesz się to dowidzenia a co z ręką połamane palce pozrywane mięśnie ścięgna maszyna nie czuje a przeszkolenie miał pewnie takie samo jak każdy tu się robi to i tamto i robi się to tak a tak powodzenia a co do weryfikacji w cv zawsze można nakłamać dzisiaj pracodawcy tego wcale już nie sprawdzają no chyba ze miałeś gdzieś dyscyplinarkę

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Operations & Delivery Support Analyst / DataOps
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Kontrol kamer

Coraz gorzej się dzieje. Przestrzegam kierownik robi za (usunięte przez administratora). Kto chce podpisać umowę do (usunięte przez administratora) to chętnie przyjmą. Dostaje sms kto się spóźnił o 1 min że za późno byłeś przy maszynie. Wpada do łazienek obojętne czy to męska czy damska czy ktoś nie pali. Chyba pan prezes Michał musi przemyśleć kogo zatrudnia.

Aleksandra
@Kontrol kamer

Umowę do...? Z tym paleniem rozumiem, że jest zakaz a ludzie się do tego nie stosują? Jakie jeszcze restrykcje są tu wprowadzone?

Osoba1234

Jeżeli chodzi o tą firmę jeżeli tak ją można nazwać bo to (usunięte przez administratora) z tego co wiem. Wypłata śmiechu warta a wymagania i rygor jak w (usunięte przez administratora) niedługo to tam pracownicy chyba będą musieli pisać podania o pozwolenie na wyjście do WC. Kierownik ciągle lata i czepia się najmniej (usunięte przez administratora). Odradzam tam pracę za najniższą krajową szkoda nerwów i straconego czasu tam.

gruby

służ panu wiernie to ci na koniec (usunięte przez administratora) .. pracowałem na czerniowni przez 9 lat i dostałem podziękowanie zwolnieniem z pracy.nie każdy może pracować na stnowisku ,którego w tym zakładzie nie ma. dopoki kierownikem był G.W.bylo wszystko ok, ale gdy na kirownika b---k wszystko się zmieniło. nie polecam tej firmy nikomu ,ponieważ można zostać okradzionym a prezes z tym nic robi.

Zostaw merytoryczną opinię o Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o.?

Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Przemysłowa 3
    26-612 Radom

Pioneer Arms Corp. Sp. z o.o.