Opinie o InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o. w Międzyrzecz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja wyrobów metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o. w Międzyrzecz

Johny

Pani prezes stara się nawet o dotacje w urzędzie pracy, fajnie jak byście napisali pismo do urzędu pracy i opisali sytuacje o tym jak zostaliście potraktowani, pozostawieni bez wypłat itd . Urząd na pewno wziął by to pod uwagę. A pani może wreszcie by zrozumiała że Polska to nie Afryka i drzwi za sobą się zamyka.

Nikt
@Wojciech

Dofinansowania na nowe stanowiska pracy - dobre sobie. Zwalnia ludzi, zostawia bez wyplat, z problemami a stara się o dofinansowania. Żenada. Cyrk.

Nie spodziewałem się, że wejdę i będę czytać o problemach z wypłatami. Nadal są, czy coś się poprawiło? Chciałem zapytać o stanowisko mechanika samochodowego, jaka tam jest ewentualnie stawka, zakładając że wszystko gra. Pamiętam, że w czerwcu ostatni raz szukali.

Johny

Dok Nowy wpis
@Johny

Pisma? Moze i warto. Jeśli idzie o wypłaty, o traktowanie i warunki pracy, informowane juz były urzędy i instytucje. Niestety mamy taki kraj gdzie można robić co sie chce i z ludźmi co sie chce. Pani tylko glowa w chmurach i glupi usmieszek. Bo wie ze tak jak tutaj można lody kręcić to nigdzie indziej by to nie przeszlo. Zakaz prowadzenia czego kolwiek powinien być dla tej Pani. Smutne jest tez to, że ci co zostali wiedza jak inni zostali potraktowani i tez maja piękne uśmiechy, ale czas nie stoi i sami sie przekonają jak jest.

Wojciech Nowy wpis
@Dok

Na a co z tymi dotacjami? Miały być na nowe stanowiska dla pracowników? Czemu ludzie zostali bez wypłat? Firma ma przejściowe problemy finansowe? Jak tłumacza tą sytuacje?

Nikt Nowy wpis
@Wojciech

InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Mechanik Samochodowy w Zielona Góra. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

Oferta

Jak to jest, właściciel firmy który nie zaplacil kilkoro pracownikom pensji za przepracowany miesiąc, po tym co mówią ludzie, nie rozliczył się z dostawcami, ma prawo wystawiać oferty pracy. Takie sprawy tylko w PL.

Łucja
@Oferta

Zwłaszcza teraz jak inflacja szaleje to jednak ważne żeby mieć kasę na czas :/ A jaką umowę można u nich dostać, UoP czy raczej tylko na zleceniach robicie? Jak w ogóle tłumaczą te opóźnienia? Bo raz, dwa można jeszcze przymknąć oko, ale z tego co piszecie to trwa już jakiś czas.

VcV
@Łucja

Raz czy dwa? Wcale nie dostali niektórzy pieniędzy za przepracowany miesiąc do tego zwolnieni. Pytanie o wypłatę, odpowiedz, nie interesuje mnie to. O pitach za zeszły rok tez mozemy zapomnieć. Ale jak widać u nas w kraju można wszystko. A Pani prezes sie tylko z tego śmieje.

Mechanik

Czyżby Indiko zmieniało branże i na firmie będzie się otwierać warsztat samochodowy hahaha masakra a te osoby co nie dostały pitow z Indiko powinny zgłosić do urzędu skarbowego albo do inspekcji pracy moim zdaniem ta szefowa powinna dostać zakaz prowadzenia firmy w Polsce ale widać urzędy nic sobie z tego nie robią szkoda

Rekin
@Mechanik

No to teraz Pani A. Dyrektor inżynier i nie wiadomo co jeszcze da popis swoich umiejętności. Na pewno warsztat i mechanikę ma w jednym palcu tak jak produkcje i spawalnictwo :)

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora)nie wiem czemu ci Ludzie co zostali nie uciekają z tej firmy a przecież wiadomo że pani każdego wysteruje prędzej czy później

Firma InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
NOWY PRACOWNIK

Pracuję w tej firmie od listopada. Otrzymałem wynagrodzenie 09.01 za grudzień. Zapłacono zgodnie z obietnicą. Teraz nie mam problemów w pracy. Moim zdaniem atmosfera jest dobra. Jeśli mam jakieś pytania, dają mi jasną odpowiedź. Nikt mnie nie sprawdza z zegarkiem w ręku.

@NOWY PRACOWNIK

Ha ha ha, dobre. Kto to pisal? Jasne odpowiedzi? Ha ha. Na 12 miesięcy 3 razy wyplata w terminie, tez dobrze.

Obecny pracownik

No to juz wiem kto pisal. Trzeba jakos sobie podrobic renome, nie ladnie nie ladnie. Jeszcze napisz ze jest równe traktowanie pracownikow i nie obcinaja wyplat, o nadgodzinach nie wspomne. Czas wyplaty sie poprawil, tak prawda, ale nie zmienilo sie nic to co pisalem wyzej, obcinanie, nie rowne traktowanie pracownikow.

Jo
@Obecny pracownik

Chłopie ty mówisz że wyplat nie ma na czas. To co w końcu

@Jo

Bo bywalo tak ze wyplata byla w blizej nieokreslonym terminie :) teraz jest lepiej bo wiemy ze bedzie i kiedy. Np. 12-14 (a jest do 10) To tyle w temacie. Rozumiem ze teraz bedziesz sie podpisywal/a jako Jo? Ha ha

Agnieszka i jej nicki
@NOWY PRACOWNIK

Pracujesz w firmie od listopada? Szkoda że w listopadzie nikt nowy do pracy nie przyszedł hahahaha

Mały błąd
@Agnieszka i jej nicki

Lekko się niestety ktoś zapędził z tym listopadem. Chyba każdy nawet wie kto

Były Pracownik

Ogólnie firma nie jest zła i źle się tu nie pracowało... Jej największym problemem jest to że Pani A... bardzo dużo wprowadza zamieszania, brygadzisci mówią co dany pracownik ma robić, ale nagle wpada Pani A... i wszystko ustawia po swojemu nie mając wogole pojęcia o tym jak co w danych etapach powinno przebiegać... Szczerze to tylko dla tego dużo pracowników odeszło i jeszcze odejdzie z tej firmy bo mają dość takiego zamieszania dlatego też były takie ściemy z naszej strony co z resztą Pani Prezes widziała w kamerach. Bo inaczej się robi jak jest atmosfera dobra i ekipa zgrana... Myślę że za bardzo Pani Prezes zaślepiła się Panią A... Bo w życiu jest tak że jak czegos czlowiek nie umie to próbuje to nadrobić gębą za przeproszeniem i tu w tym wypadku tak jest wlasnie...Jeżeli chodzi o wypłaty na czas to bardzo się poprawiło... Brakuje tu takich nowoczesnych warunków jakie proponują inne firmy.... Myślę że może jeszcze tu kiedyś wruce, oczywiście jak się poprawi...

Jatamwiem

Oj byla, byla bardzo fajna ekipa, zgrana, dogadana, nie trzeba bylo nawet prosic o co kolwiek, bo kazdy wiedzial co, jak i kiedy ma robic. Duzo niepotrzebnych zmian, duzo haosu, tego jest owoc.

Lolek

Nie wiem z czego wynika tutaj takie wielkie poruszenie. Wypłata u mnie na koncie od kwietna jest najpóźniej 9-go. Atmosfera w porządku i ludzie tez.

Bolek
@Lolek

Pani A..., tak zmasowanego ataku jak dzis to juz dawno nie bylo. Podbicie swojego wizerunku nic Pani nie da, wszyscy wiedza jak jest, jaki jeszcze nick pani wymysli?

Dostawca

Ostrzegam. Firma nie jest wiarygodna. Brak kontaktu.

@Dostawca

Do dnia dzisiejszego Pani Prezes że tak ja zatytuluje nie wypłaciła ludziom pieniędzy .Wstydziłaby się .Głowę nosi wysoko a ludzia zalega z wypłatami .

@Jjjj

Trochę czasu już minęło i chciałabym się dopytać jak się sprawy odnośnie tych rozliczeń u was obecnie mają. Udało się wszystko uregulować albo jakoś wstępnie dogadać? Jakie są konkretne powody tej sytuacji, firma zaczyna mieć jakieś problemy finansowe?

pablo

Szukałem kiedyś pracy jako spawacz i zaproponowali 3300 brutto hahaha, śmiechu warte, teraz netto mam więcej jak oni brutto. Z nadgodzinami swobodnie 5k mi wychodzi. Międzyrzecz omijam szerokim łukiem bo to miast to czysty wyzysk !!!

@pablo

O no popatrz, a z jakim doświadczeniem przyszedłeś wtedy? I ciekawa jestem jak tutaj z nadgodzinami porównywalnie mogłoby wyjść, wie ktoś?

Rybak
@Magdalena

Nie ma czegoś takiego jak nadgodziny! Są za to prezenty czyli obcięcie wypłaty. Idealna motywacja przed świętami do pracy :-(

Hunt
@Rybak

Nadgodziny? Nawet jak sa to i tak obcięte. Zadnych pieniędzy. Jak było tak jest. Znowu święta z prezentem od firmy. Brak kasy.

(usunięte przez administratora)Stoi nad chłopakami z montażu z zegarkiem w ręku i mierzy czas na złożenie kosza masakra. Ale ostatnio jak na godzinach (usunięte przez administratora) większość pracowników to o tym nie chce rozmawiać tylko na siebie patrzy w robocie zimno temperatura 10 stopni a chłopaki mają robić(usunięte przez administratora)

To jest totalny haos. Co tutaj sie dzieje, nie poznaje firmy.

Kala

Uważam że to jedna z lepszych firm w okolicy. Wszystko poukładane idealnie zasady i reguły jasno określone , planowanie na najwyższym poziomie no i zarobki rewelacyjne o premiach za dobrą prace nie wspomne. Szefostwo i kierownictwo również profesjonalne!

@Kala

Czy nadal tak uważasz że firma jest jadna z lepszych ?

Czy w firmie InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Mechanik Samochodowy?

Grey

Ta jest 7 zmian potrzeba około 200 mechaników najlepiej z grupą i to takich którzy chcą pracować (usunięte przez administratora) i brać na klate joby (usunięte przez administratora) i nie mającej pojęcia o produkcji (usunięte przez administratora)

Jjjj

Trzeba się liczyć że na wynagrodzenie nie ma co liczyć ????

Julia

Ale niby w jakiej sprawie? Ja tutaj dopiero weszłam, żeby o tej pracy coś się dowiedzieć, a tutaj już do sądu każesz biec :D

Magdalena

Nie widzę treści, do której się odnosisz, ale domyślam się, że była nacechowana bardzo negatywnie. Naprawdę macie zamiar skierować całą tę sprawę do SP?

@Magdalena

Tak ,sprawa pójdzie do sądu pracy .Chodzi o wypłatę za miesiąc marzec ,której zwolnieni pracownicy nie otrzymali.

Teresa
@Fff

Rozwiązała sie sytuacja z wypłatami? Ile pracowników wgl zwolniono i nie wypłacono wynagrodzenia?

@Teresa

Nie wypłacono pieniędzy a zwolniono około 12 osób ,co dziwne że firma będzie istnieć pod inną nazwą .Gdzie sprawiedliwość ???

@Fff

Jak to :O A będą przyjmować kogoś za te osoby?

Elmo
@Joanna

A kto tam pójdzie pracować? W okolicy już takich ułomów nie ma!

@Elmo

To aż taka rotacja tam jest że większość nadających się już tam była?

Montaż

Prawda, teraz kolegów nawet nie znają. I tak zostaną wyssani ile się da i podziela innych los. Pani prezes sprawi taka sama niespodziankę im jak nam

Teresa
@Montaż

A ruszyło coś z tą sprawą? Zgłosiliście to do sądu pracy, jak było pisane wyżej?

Wiktoria
@Montaż

Jaką niespodziankę? W sensie rotację?

@Teresa

Tak wpłyną wnioski do sądu pracy

@Jjjj

"wpłyną"? Czyli wygląda na to, że od połowy roku wciąż żadne środki nie zostały podjęte? Skoro był faktyczny powód to nie rozumiem czemu dopiero teraz?

Biurokracja

@Magdalena

Widzę że jest pani zainteresowana tą sprawą , ciekawe ????

@Jjjj

Oczywiście, że jestem i z tego co widzę nie ja jedyna. A raczej gdyby miała to być tajemnica to by nie zostało to tutaj publicznie poruszone, więc skąd to zaskoczenie?

Transport

Czy ktoś z Państwa wie, co się dalej dzieje z firmą? Było przejęcie przez inną spółkę/osobę ?

Hoho

Idą święta, pieniędzy brak. Klamstwo, (usunięte przez administratora) niezapłacone pieniądze za nalezne wynagrodzenia, niepłacenie dostawcą. Niech ktoś coś z tym zrobi. Wmawianie ludzia kłamstw. Kobieto ty masz swoje prawo w którym zyjesz. Pani A. Mam nadzieje ze podwyzszylas swoje ego. Jak tobie nie wstyd. Ludzie jak wam nie wstyd. Czas wszystko zweryfikuje, wszyscy odpowiedzialni za to co sie wyprawia, co sie dzieje, za kłamstwa na pewno odpowiedza. Bardzo nie pozdrawiam

@Hoho

"Niech ktoś z tym zrobi"? Chyba Ciebie i innych pracowników też to dotyczy? Czemu wy nic z tym nie robicie??

Bliblo
@Joanna

Pani Prezes troszkę szacunku i pokory... W Pani firmie pracują i pracowali LUDZIE . Niech Pani postawi się na naszym miejscu. Fajnie by było zostać tak potraktowanym ?

Wolf
@Bliblo

Szacunku? Pokory? Dobre sobie żarty. Do nikogo nie ma ta pani szacunku . Glowa do góry i dalej nic się nie stało. My ludzie to nikt dla tej pani.pracownicy klienci dostawcy wszyscy jesteśmy do momentu jak potrzebni pozniej do (usunięte przez administratora) i mam to w (usunięte przez administratora) Taka jest prawda !

@Bliblo

Pani prezes gdyby miała resztki honoru to zachowała by się z klasą.Widac a raczej nie widać że ma klasę .Jak jej nie wstyd tak wykorzystać ludzi .Ludzie pracowali za darmo i na święta zrobiła taki prezent .Nie życzę jej dobrze .

Czy firma InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Kolego jakie pożyczki znowu wypłaty opóźnione a ty się pytasz czy pożyczki pracownicze haha co miesiąc nie wiadomo czy wypłata będzie na czas poprostu masakra

Aaa
@Anonim

Może czy wogole będzie ?Już święta i nadal nie wypłaciła .

dostawca

Witam. Mam pytanie do pracowników czy firma dysponuje jakimś majątkiem? Jestem dostawcą firma zalega płatności za dostarczone materiały, chce oddać sprawę do sądu jednak wole się upewnić czy firma ma majątek. Odradzam sprzedaży.

Aaa
@dostawca

Do sądu pracy powinni zebrać się wszyscy zwolnieni pracownicy ,żeby szanowna pani właścicielka zapłaciła za przepracowany miesiąc marzec .Do dziś nie ma wypłaty a już da święta .Wstyd Pani J.Mysle że czas zacząć działania i oddać sprawę w ręce sprawiedliwości .Oddajmy to grupowo .Zjednoczmy siły.

(usunięte przez administratora) firma wypłaty zawsze po terminie zero premi a szefowa tylko patrzy jak tu można orżnąć pracownika albo dostawce komponentów albo farb albo kogo się da. Tłumaczenie standardowo covid wojna albo śnieżyca w Kaliforni. Takie coś jak premia nie istnieje! Zmianami nazwy i lody można kręcić dalej!

Wasyl

To już jest koniec nie ma już nic indiko padło możemy iść! Tak w skrócie to wygląda. Teraz nowe indiko i na nowo można z ludzi robić (usunięte przez administratora)

Kolunio

Tak wydaje mi się że ktoś znowu zrobił nas w balona obiecując że nie ruszy się z pewnej firmy i będzie tam koczować aż nie dostanie pieniędzy na nasze wypłaty.

Zostaw merytoryczną opinię o InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o. - Międzyrzecz

• Jak się pracuje w InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 2 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 16 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 25 ocen.

InDiKo Konstrukcje Metalowe sp. z o.o.