Opinie o Best Hurt Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Best Hurt Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Best Hurt Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Best Hurt Sp. z o.o. w Poznań

Naprawa Telefonów Nowy wpis

Tragedia potwierdzam prowadzę serwis , reklamacja nie istnieje u nich . Totalne zlanie klienta, (usunięte przez administratora) ODRADZAM szczerze prowadzisz serwis zastanów się czy masz czas na to

Kupujący

Kupowałem wiele u tego sprzedawcy, do mementu gdy pojawił się problem z produktem, normalny kontakt "proszę wysłać na reklamację", ale gdy produkt przyszedł do sprzedawcy, chamsko wmawia że on nawet takiego produktu nie sprzedaje i odrzuca reklamację tłumacząc, że jego produkty mają w innym miejscu oznaczenia.

Kamila Nowy wpis
@Kupujący

Poważnie? Bo to serio dziwnie nieporozumienie u Ciebie pewnie nie było możliwości, żebyś odesłał coś innego, więc ciekawe jak to od nich wyszło w takim razie. Czyli ostatecznie reklamacja nieprzyjęta? Co to za produkt?

Kupujący Nowy wpis
@Kamila

Był to korpus telefonu, firma nie przyjęła reklamacji dalej zasłaniając się, że ich produkt ma oznaczenia w innych miejscach (chińskie pieczątki). Pieniądze odzyskane dzięki Programu Ochrony Kupującego.

Kamila Nowy wpis
@Kupujący

Czyli ostatecznie wyszło, że akurat w tym przypadku firma nie miała racji? Czy jakoś później się do tego odnieśli? Ciekawa jestem czy w takiej sytuacji ktoś później miał podobny problem czy raczej wzięli już na to poprawkę

Barbara

I jak tam? Czytam, że sporo osób chciało/pozwało firmę.. wyjaśniło się coś?

Ktoś

Teraz na allegro działają jako fabryka_lcd, a spółka nazywa się NWIT Sp. z o.o. oczywiście prezesem jest ktoś inny ale rządzi tym ten sam koleś co best-hurtem.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Best Hurt Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy HR Team Coordinator - Onboarding
Dla Piper GSC Poland Sp. z o.o.
Iza

@kocik99 czy sprawa się rozwiązała ?

kocik99

szukam osob oszukanych przez ta firme do wszczecia pozwu

Tomi002
@kocik99

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę. Mieli mi oddać kasę za odesłany towar i nie oddali i teraz ani kasy ani towaru

serwis
@kocik99

Ja też nie dostałem zwrotu pieniędzy na allegro za odesłany towar w nienaruszonym stanie

@kocik99

Moja sprawa jest juz zgłoszona na policji. Kase pewnie odzyskam bo kupowałem przez Allegro, a tam jest program ochrony kupujących, w którym jednym z warunków jest dołączenie do wniosku zgłoszenia na policje. W ostatnich tygodniach na Allegro pojawiło się ponad 300 negatywnych komentarzy więc sądze, że będzie lawina takich zgłoszeń. Skala pewnie zrobi swoje i odpowiednie służby zainteresują się tematem dokładniej. Przy takiej ilości oszukanych osób nie ma co mówić o niskiej szkodliwości więc polecam zgłaszać oszustwa i tępić takich "przedsiębiorców". Przy zgłoszeniu możesz powołać się na osoby z podobnym problemem, które wypowiadają się w różnych serwisach.

(usunięte przez administratora) zamówiłem wyświetlacz przysłali uszkodzony więc odesłałem. Teraz ani wyświetlacza ani pieniędzy. Sprawa będzie zgłoszona gdzie trzeba. Omijać ich szerokim łukiem!!!!!!

Tomasz

Wielka tragedia nie polecam wyłudzili pieniądze żywcem my Panu zwrócimy w przeciągu 14 dni ani pieniędzy ani wyświetlacza nie polecam proszę omijać z daleka

Allegro

Najgorszej jakości części zepsute nie spasowane albo sprawne i z czasem się wypala się ekran, chińskie zamienniki po kosztach.

wkurzony

Wymieniałem kilka dotyków w różnych telefonach, żaden nie działał prawidłowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Best Hurt Sp. z o.o. - Poznań

Best Hurt Sp. z o.o.