Opinie o Waldi Spedycja Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Waldi Spedycja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Waldi Spedycja Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Waldi Spedycja Sp. z o.o. w Nowy Tomyśl

Lolek

Witam. Chciałbym się podzielić wrażeniami związanymi z pracą w firmie Waldi. Tutaj idealnie widać przysłowie ,,apetyt rośnie w miarę jedzenia’’ lecz w tym przypadku zawsze to się odbije na kierowcach. (usunięte przez administratora)ma tupet kłócić się z pracownikiem godzinami udowadniając że ma racje gdy kompletnie jej nie ma nawet o 5zl wiec macie wizje co to za człowiek… Poziom donosicielstwa w tej firmie wybił do góry Jak inflacja. Trzeba uważać z kim i o czym się rozmawia bo wszystkie rozmowy są nagrywane przez wybranych poklepywaczy (usunięte przez administratora)!! Sami na firmę gadają a później ładnie słuchają i nagrywają po czym od razu telefon do (usunięte przez administratora) i nagranie zostaje przesyłane do niego. (usunięte przez administratora) Takiego cyrku jaki się dzieje w tej firmie i takiej rotacji pracowników która była widziana przez rok to Jeszcze nie widziałem w żadnej firmie. Zwolniło się 7 Polaków i dwóch Ukraińców przy uwaga flocie 10-11 aut ???? oraz 3 spedytorów. Radzę się mocno zastanowić przez pójściem na rozmowę o prace z tym człowiekiem.

Nick_anonymus Nowy wpis
@Lolek

Niestety to prawda. Jako były pracownik firmy potwierdzam. Nieuczciwosc to tam chyba chleb powszedni. Nie będę wchodzić w szczegóły, ale karma wraca. Nie kupi się jednak klasy ani tym bardziej dobrego imienia za żadne pieniądze.

Spedycja Nowy wpis

Korzystałem z usług tej firmy transportowej i szczerze odradzam! Kontakt z samą spedycja na najniższym a wręcz nagannym poziomie. Co potwierdza jeszcze tylko fakt o sytuacji i poziomie jakim sobą reprezentuje ta firma to kierowcy, bardzo aroganccy i wulgarni. Nie polecam i szczerze odradzam.

Filippo Nowy wpis

Błyskawiczny Rozładunek Miła atmosfera jakby ta robota szła tak jak w tej firmie to aż by się chciało pracować. Dodam również że dobry dojazd POLECAM

Łukasz Nowy wpis

Zdecydowanie polecam usługi Waldi Spedycja. Pracownicy prezentują profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Waldi Spedycja Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
серце

тікай ​​з цієї компанії!! вони знімають гроші з вашої зарплати за всі помилки. Не платить вчасно. Ви домовляєтеся про умови праці, і вони дуже швидко змінюються не на вашу користь. Начальник божевільний!!!!

(usunięte przez administratora) jeśli ktoś ma zamiar podjąć prace w tej firmie to radzę to zrobić mając na kącie większy zasób gotówki gdyż może się przydać na sponsoring firmy WALDI. Za wszystko jest obciążany kierowca, za nieumyślne uszkodzenia auta które mogą się zdarzyć płaci kierowca z własnych zaskórniaków jeśli udało Ci się już takowe wypracować. (usunięte przez administratora)

Pszczółka maja

(usunięte przez administratora)Za ewentualny autohof oddaje ale kwotę pomniejszoną o bon do restauracji,ponieważ nie możesz „żreć kotleta” za pieniążki szefa.Jedziesz po linke celna bo ci pękła na załadunku-policzone km i minus na wypłacie ponieważ no ekstra kilometry przecież.Biuro i spedycja 10 na 10,super chłopaki,ogarniają prace,mili,kulturalni wysoka 10,ale jedno spotkanie z (usunięte przez administratora) w piątek po tygodniu przekreśla wszystko(usunięte przez administratora)i ciagle słyszysz,ze sie nie oplaca,ze frachty nędza,ze chyba redukcje zrobi ale oczywiście flota sie powiększa.Z ekipy kierowców 3 można zaufać,reszta to(usunięte przez administratora).NIE POLECAM.

Zostaw merytoryczną opinię o Waldi Spedycja Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Waldi Spedycja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Waldi Spedycja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Waldi Spedycja Sp. z o.o.?

Waldi Spedycja Sp. z o.o.
  • Długa 4 lok. 2
    64-300 Nowy Tomyśl
  • NIP: 7881997510 REGON: 360126156 KRS: 0000531009

Waldi Spedycja Sp. z o.o.