NT Cargo Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o NT Cargo Sp. z o.o.

Ja również jak poprzednia Pani reflektowałem stanowisko na dyspozytora. Z opisu takiej dawniejszej oferty wynikało, że w biurze można spotkać młody oraz zgrany zespół. Czy ktokolwiek z niego rotuje? I co należy do obecnej oferty względem tych niezbędnych narzędzi do pracy, które docelowo są oferowane?

Anna Nowy wpis

Czy jest tutaj może ktoś kto pracuje jaki dyspozytor transportu w NT Cargo ? Jakie jest wynagrodzenie i ile aut sie prowadzi ? Czy ktoś mógłby opowiedzieć jak wyglada praca w tej firmie jako dyspozytor ? Dziękuję

Beata

Ktoś pisał, że firma działa na trasie Dania-Włochy-Dania, czyli to jest tak, że z PL leci się samolotem lub jedzie czymś innym do Danii i tam dostaje auto z załadunkiem? Czy jedzie się pustym autem do Danii po ładunek?

@Beata

Musisz dojechać autostopem

@Andrzej

To firma niczego nie zapewnia, żeby dojechać?

@Renata

Dojazd jest osobówką z firmy, szybka podmiana. Pracuję tam od 2 lat i wszystko zawsze na czas. Nie rozumiem skąd tyle negatywnych komentarzy na ich temat

@Lobin

Może komuś się nudziło? Czyli Tobie dają auto i kierujesz czy ktoś Cię wiezie tą osobówką? Bo po takiej trasie od razu podmianka to też słabo

@Renata

Podmiana jest osobówką najczęściej w okolicy Lipska. Po dojeździe do auta robi się pauze

@Lobin

No dobrze czyli legalnie jeśli chodzi o czas pracy kierowcy? I co, powroty wyglądają analogicznie?

@Renata

Czas pracy jest przestrzegany i powroty na podmianę wyglądają analogicznie

Renata Nowy wpis
@Lobin

Rozumiem, a ciekawa jeszcze jestem tych niejasności odnośnie wynagrodzenia. Bo widzę, że piszesz o tym, że wszystko na czas, a były jakieś doniesienia, że niby nie płacą. Są tu może jakieś zasady ustalone, za które mogliby cokolwiek potrącać z pensji?

Lobin Nowy wpis
@Renata

Pytałem o to przy przyjęciu się do pracy. Jeden wyjechał w trasę i pił 3 dni, a później chciał za to kasę. Sprawa skończyła się w sądzie i przegrał. Jeśli potrzebujesz informacji na różne tematy to możesz zadzwonić i na pewno wszystko wytłumaczą. Jeśli chodzi o potrącenie z pensji to mnie i kierowców których znam jeszcze to nie spotkało.

Michail

NT cargo nie platit

Wojciech
@Michail

Nie zapłacili ci? Dodałeś ten wpis miesiąc temu, czy sytuacja już się rozwiązała?

Dax
@Wojciech

Płacą normalnie przecież

Rozmowę kwalifikacyjną w NT Cargo Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Dyspozytor w transporcie międzynarodowym?
Natalia

Na jakim poziomie wymagają znajomosci języka angielskiego lub niemieckiego?

Driver

Spokojna ułożona praca na jasnych warunkach. Czasami jest pośpiech ale to jak wszędzie. W większości jazda na kierunkach Dania-Niemcy. Wynagrodzenie zawsze na czas. Polecam!

Adam Jakoniuk

Witam, nie mogę się odnieść do opinii innych kierowców, ale mogę podzielić się własnymi doświadczeniami. Firma NT Cargo to mała polska firma, zarządzana przez dwóch wspólników. Miałem okazję pracować z jednym z tych panów, mianowicie z Damianem Hutnikiem. To, co dla mnie najważniejsze, to fakt, że firma wobec mnie wywiązała się ze wszystkich ustaleń - bez wątpienia miałem do czynienia z ludźmi uczciwymi. Umówiłem się, że za trzy tygodnie pracy firma zapłaci mi 7000 złotych, a ponadto, jako że pracowałem na przełomie dwóch miesięcy, na początku miesiąca otrzymam całą należność za przepracowany miesiąc. Pieniądze otrzymałem na czas, dokładnie takie, na jakie się umówiłem. Firma generalnie działa na trasie Dania - Włochy - Dania. Co zaś tyczy się specyfiki pracy, to każdy, kto jeździł na Danię wie, że zazwyczaj do Danii i z Danii wozi się "zbieraninę". Taka specyfika. Zazwyczaj jest kilka załadunków i kilka rozładunków, rzeczywiście, ale to nie załadunki w Niemczech - ludzie są sympatyczni i życzliwi, więc praca jest miła. Atmosfera w firmie również jest dobra - normalna komunikacja i szacunek. Czasy się wyjeżdża, ale stajemy na płatnych autohofach, z jedzeniem. Miałem nawet taką sytuację na Autohof Hoyer, że nie było jedzenia za bilet parkingowy, tylko za zakupy w restauracji parking był darmowy. Zadzwoniłem do szefa z pytaniem, czy mogę rozliczyć paragony za jedzenie zamiast paragonu za parking - nie było problemu! Polecam tą firmę i podpisuję się pod tą opinią własnym nazwiskiem.

Bogdan
@Adam Jakoniuk

Współpracowałeś z firmą jedynie kilka tygodni, ale jesteś zadowolony i wystawiasz jej dobrą opinię. Pracowałeś jako kierowca, czy jesteś przewoźnikiem z własnym samochodem, którego firma wynajęła do transportu? Napisz, czy nie było możliwości dłuższego zatrudnienia, skoro warunki pracy i wynagrodzenia Ci odpowiadały?

były

Sprawa jest skierowana do Państwowej Inspekcji Pracy i do Sądu Cywilnego. Nie polecam pracy w tej firmie

Borys

(usunięte przez administratora)15 godzinny dzień pracy, 3-4 załadunki/rozładunki dziennie, mało jazdy.(usunięte przez administratora)

byly

Firma nie wypłaca wynagrodzenia. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o NT Cargo Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w NT Cargo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NT Cargo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NT Cargo Sp. z o.o.?

NT Cargo Sp. z o.o.