Opinie o Styl Drzewa Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Styl Drzewa Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Styl Drzewa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Styl Drzewa Sp. z o.o. w Białystok

Aneczka Nowy wpis

Jak ta kwestia celów na którą naciskają w ogłoszeniu się przedstawia? Chodzi o stanowisko Sales Manager, planuje zmienić pracodawcę, jednak w poprzedniej firmie głównym problemem były nierealne oczekiwania. Nie chciałabym żeby było to samo.

Trafiłam tu z oferty pracy, szukają Doradca Klienta w Salonie Sprzedażowym w Warszawie. Pracuje ktoś konkretnie w tym oddziale? Widzę, że stanowiska są bardzo do siebie podobne, np. ostatnio szukali także Specjalisty ds wsparcia sprzedaży. Mocno się od siebie różnią? Zarobkowo wychodzi podobnie? Za realizację planów sprzedażowych w 100% ile jest premii? Piszą o sprzedaży produktów, o które Klienci sami przychodzą i się pytają. To prawda? Nie ukrywam, że byłoby to znacznym ułatwieniem ;) Ciekawi mnie również podejście firmy do procesu rekrutacyjnego. Często spotykałam się z odgrywaniem scenek sprzedazowych. Firma również to praktykuje?

Pracownik Nowy wpis

Marne premie, a ostatnio jest ciężko wyrobić plan sprzedażowy, bo budowlanka siada i ludzie mniej kupują.

Dzień dobry, znalazlam ogłoszenie na stanowisko specjalista ds. wsparcia sprzedaży i mam pytanie. Interesuje mnie, czy jest to stanowisko rozwojowe, czy po nabraniu doświadczenia jest szansa awansować na specjaliste ds sprzedaży? Spełniam wymagania na wsparcie sprzedaży ale docelowo interesuje mnie praca na troche wyższym stanowisku. Bede wdzięczna za informacje.

Odradzam

Ta firma nie szanuje klientów, proszę poczytać ich opinie poniżej. Czy chciałaby Pani pracować w takiej firmie? Wysłuchiwać później prenetensji rozczarowanych i (usunięte przez administratora) ludzi? Wątpię.

@Odradzam

A może pracownicy traktowani są inaczej? Orientujesz się, jak to jest w tym oddziale w Białymstoku?

:-) Nowy wpis

Śmiało składaj CV skoro nie przeszkadza Ci, że klienci przed tą firmę są robieni w "butelkę", a przecież to Ci sami klienci, których będziesz obsługiwać to masz etos pracy nadający się idealnie na pracownika tej firmy;)

M.

Szanowni Państwo, niestety bardzo odradzam współpracę z tą firmą. Do momentu podpisania umowy wszystko przebiegało wzorowo. Zapewniano mnie, że nie ma problemu z realizacja zamówienia w Krakowie. Niestety po podpisaniu umowy zaczął się jakiś kosmos: 1. Zamówienie "zapodziało" się w salonie w Łodzi. 2. W końcu jak już udało się dowiedzieć kiedy będzie zrealizowane, przyjechało, ale przyjechało niekompletne (jak udało mi się usłyszeć, ekipa montażowa informaowała o tym w magazynie, ale magazyn mysłał, że to przejdzie, i może kiedy przy okazji zamontują brakujące futryny). Panowie łącznie z obsługą powiedzili, że nie ma możliwości dowiezienia tych elementów, dopiero kiedy znalazłam zewnętrznego przeowznika, który mógł je przeiwieźć za dodatkową opłatą, firmie cudownie udało się sprawdzić elementy namontaż). 3. Niestety po kilku miesiącach użytkowania, drzwi przestały się zamykać. W odpowiedzi na złgoszenie reklamacyjne dostałam filmik z instrukatżem po włosku jak mam uregulować drzwi (jakiś żart). Do drzwi w ramach reklamacji została wezwana zewnętrzna firma, która mierzyła wilgotność (bo drzwi miały wrócić do normy po lecie i miałam poczekać do początku sezonu grzewvczego...poważnie?), ale z wilgotnością wszystko było w porządku i ani drzwi, ani powietrze nic nie miało zawilgocenia. 4. w końcu do zgłoszonej reklamacji w sierpniu tego roku, uzyskałam informację, że na produkcję zostało zlecone wyprodukowanie nowyc drzwi i do 3-4 tyg. sprawa się rozwiąże. Minęły 4 tygodnie, dalej cisza.. 5. W miedzyczasie wykonałam szereg prób kontaktu z firmą z salonem z Łodzi oraz Białymstoku by uzyskać informację wzrotną kiedy zostana naprawione drzwi. BEZSKUTECZNIE. Po drodze słyszałam tylko zapewnienia, że "tak tak działamy", "tak tak skontaktujemy się z Państwem za chwilę", "nie wiemy który salon ma zostać obciążony kosztami reklamacji" itp. Nie ukrywam, że jestem bardzo zawiedziona współpracą z ta firmą, nie rekomenduję jej nikomu. szczególnie jeżei ma być to montaż dojazdowy jak w tym przypadku. Bo zostaną Państwo kompletnie olani. Jeżeli sprawa nie zostanie rozstrzygnięta na dniach zapewne sprawa będzie skierowana na drogę prawną, Widzę, że na opinie odpowiada Właściciel firmy, więc liczę na pochylenie się nad tematem, byśmy szanując siebie wzajmenie oszczędzili sobie czasu i nerwów. Całą sytuację monitorują Panowie: Michał Majchrzak oraz Marek Jakiel, jak widać bezskutecznie. Z poważaniem Milena Parfieniuk-Słowik

Poszkodowana
@M.

Miałam podobną sytuację. Szkoda, że nie trafiłam tutaj wcześniej, uchroniłoby mnie to przed podpisaniem umowy z tą firmą. W skrócie: Pan Marek z salonu w Łodzi jest miły, czarujący, ugodowy, doradza bardzo chętnie do momentu podpisania umowy i wpłaty zaliczki. I tutaj zaczynają się schody. Mój termin realizacji był bardzo długi, spóźniłam się kilka dni z udostępnieniem mieszkania do pomiaru (opóźnienie w kładzeniu płytek przez Pana, który remontował mi łazienkę) i wypadłam z kolejki październikowej. Ku mojemu zdziwieniu okazało się, że produkują drzwi tylko raz w miesiącu, więc mój termin przepadł, na listopad nie było już miejsca i zostałam zapisana na grudzień. Już to mnie rozsierdziło, bo wcześniej Pan Marek nic nie wspominał o tym, że jak się wypadnie z kolejki to trzeba czekać aż tyle czasu. Natomiast drzwi mi się bardzo podobały, więc cierpliwe czekałam. Kilka dni przed montażem trzeba zapłacić całość za zamówienie i tutaj pojawiają się kolejne schody, ponieważ klient w momencie jak zapłaci całość jest traktowany z góry i arogancko. Przyjeżdża ekipa montażowa, która mówi co innego niż obiecywał Pan Marek na początku. W ogóle nie słuchają próśb inwestora, a jak próbuje się wyegzekfować od nich to za co się zapłaciło to stają się agresywni, powiedzieli mi nawet, że : "im nie płaciłam, więc oni mają moje zdanie w poważaniu". Generalnie mają wielkie maszyny do cięcia na miejscu elementów tych drzwi, które nie mieszczą się w małym mieszkaniu. Panowie usilnie chcieli to robić na korytarzu (klatce schodowej), na co nie zgadzają się sąsiedzi i nie pozwala również regulamin. Maszyna była bardzo głośna, jak ją włączyli to miała z 120 decybeli. Generalnie masakra, skończyło się jedną wielką awanturą, po której w końcu zamontowali mi te drzwi i jakoś ustawili te ich wielkie maszyny do cięcia w jednym z pokoi w moim mieszkaniu. Całe szczęście, że nie zamówiłam u nich drewnianej podłogi i listew przypodłogowych, bo przeżywała bym więcej stresu i nerwów, a tak byli u mnie "tylko 8 godzin" i mam nadzieję, że ich więcej nie zobaczę.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Styl Drzewa Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. wsparcia sprzedaży?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Klarysa

Przeczytałam ogłoszenie Doradca klienta w salonie sprzedaży, napisali tam, że obowiązuje "podstawa + jasny i przejrzysty system premiowy - uzależniony od osiąganych wyników" czy mogę wiedzieć coś więcej? Ile realistycznie można z samych wyników wyciągnąć od pensji? Chciałabym wiedzieć, na jakie zarobki można tam liczyć tak w praktyce, na co sie nastawiać.

Niestety również mam negatywne doświadczenia z firmą Styl Drzewa. Szykując się do remontu domu trafiłem w sieci na produkty tej firmy. Po obejrzeniu drzwi oraz podłóg w salonie w Olsztynie spodobały mi się te produkty na tyle, że złożyłem zamówienie na kilkanaście sztuk drzwi oraz ponad 140 m2 podlog oraz listwy przypodłogowe. Schody zaczęły się już na etapie oferty, którą ówczesny kierownik salonu w Olsztynie złożył mi drogą mailową, a z której następnie wycofał się kilka dni pozniej podnosząc cenę (taka oferta jest wiążąca kodeksem cywilnym). Pominąłem ten fakt bo zależało mi na produkcie. Po dostawie produktów okazało się, że deski znacząco różnią się od tych, które zamawiałem, której próbkę otrzymałem zresztą we wspomnianym salonie. Po montażu 8-miu sztuk drzwi dostrzegłem szereg ubytków i uszkodzeń także na drzwiach i oscieznicach (pęknięcia, niedoheblowane powierzchnie, plamy kleju, ukruszenia i wygięcia ościeżnic). Firma zdemontowała wadliwe produkty i zabrała pozostałe drzwi co spowodowało znaczące opóźnienie z realizacji. Na domiar tego, nowa partia drzwi nadal wykazała ubytki i wady (konkretnie 3 sztuki drzwi). Po niespełna 10 miesiącach użytkowania, podłogi w salonie odbarwiały się znacząco w miejscu przykrytym dywanem, a z cześci powierzchni zeszła warstwa oleju do gołego drewna. Firma twierdzi, że reklamacji nie uwzględni bo rzekomo źle konserwowali podłogę. Co ciekawe olej zlazl tylko w określonych miejscach podczas, gdy podłogę czyszczę na całej powierzchni. Póki co, skłaniam się do zlecenia audytu jakości podlog i ostatecznie oddaję sprawę ocenie UOKiK. Zamówienia o równowartości nowego samochodu nie puszczę tej firmy płazem.

mps
@Marek

Niestety mam podobne przeboje z firmą. nie mogę uzyskac naprawy gwarancyjnej drzwi za krocie. Bardzo odradzam korzystanie z tej firmy.

Kurczę widzę rekrutacje na inne miasta a na Białystok nic :( czy ktoś wie jak tutaj firma stoi z rotacja? Mam doświadczenie w sprzedaży i pełne dyspo.. No i dużo jest nauki na początek zeby się wprowadzić w ogóle?

Jeśli ktoś jest zainteresowany to właśnie firma Styl Drzewa Sp. z o.o. rekrutuje na stanowisko Doradca Klienta. Może ktoś planuje aplikować?

Na stronie firmy znalazłem informacje że dla nowych pracowników organizują specjalistyczne szkolenia z udziałem ekspertów. Chętnie się dowiem czy jest aż taki nacisk na rozwój i można się tu dużo nauczyć. Właśnie szukam pracy w takiej firmie i będę wdzięczny za wszystkie wskazówki co do warunków no i czy będą w najbliższym czasie przyjmować.

Świętokrzyskie-Barbara

Deski na ogrzewanie podłogowe ,schody drewniane miałam układane w listopadzie 2022 Podłoga śliczna ,Serdecznie polecam Pana Pawła (nazwiska nie znam)który z wielką starannością bardzo czysto wykonał pracę.Super specjalista.

Grzegorz

Pracowałem w firmie dwa lata i szczerze polecam potencjalnym kandydatom. Dobra szkoła handlu, umiejętności interpersonalnych i wszystkiego o drewnie dębowym ;) Atmosfera pozytywna, koncentracja na rozwiązywaniu problemów a nie szukaniu winnego. Ze swojej perspektywy mogę powiedzieć, że jako pracownik czułem się traktowany po partnersku a nie z góry. Koledzy i koleżanki mili i pomocni w codziennej pracy, nikt "nie zadziera nosa". Jeżeli jesteś osobą z inicjatywą, nie czekasz na gotowe i lubisz jak codziennie dzieje się coś nowego to na pewno warto aplikować.

Jerzy

Bardzo dobre opinie o firmie są w internecie. Pewnie pracuje się również dobrze i stąd ta cisza?

Sergiusz
@Jerzy

Mała firma to brak opini, a aspiracje do Della ????

Czy pracownicy Styl Drzewa Sp. z o.o. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

Asia

Sam sobie odpowiedz ....

Rafał

????????

Jakie są mocne strony pracodawcy Styl Drzewa Sp. z o.o.?

Rafał

Serio?

Czyli integracji u Was nie ma?

Misiek

@Miły pan jakich ustaleń za plecami?

Czy pracodawca Styl Drzewa Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Miły pan

Nie oprócz ustaleń za plecami

kandydat

Brałem udział w rekrutacji, pierwsze wrażenie pozytywne, rozmowa telefoniczna z młodym Panem kierownikiem merytoryczna i na temat, brak nonsensownych pytań czemu miesiąc przerwy tu i tu jak to ma miejsce w inny firmach, szczególnie tych PPHU, zamiast tego rozmowa o doświadczeniu i umiejętnościach, możliwość zadawania wielu pytań, wszystko na plus. Pan Kierownik umówił się ze mną na drugi kontakt, cóż, drugiego kontaktu już nie było, kompletna cisza a to już bardzo słabo. A po tak dobrym pierwszym wrażeniu, nawet jeśli Pan kierownik się rozmyślił wypadało by chociaż dać o tym znać smsem. Pozostaje jedynie obraz mistrza pierwszego wrażenia.

Dagmara

Chciałabym dowiedzieć die wiecej o warunkach w jakich są zatrudniani pracownicy. Jaka umowa i ile na start ?

Oczko

NIE POLECAM !!! Kupiłem od nich drzwi Mnóstwo biurokracji przelewy na jakieś dziwne konta. Przed podpisaniem umowy pomiar otworów drzwiowych Oczywiście nie zostałem poinformowany o jakichś krzywiznach Podpisanie umowy bardzo skrupulatnie zabezpieczającej interey Styl Drzewa Płatność z góry za wszystko. Montaz: opaski nie są regulowane a dotego kręcą się i wyginają. Mocowane są do futryny za pomocą gwożdzików. Przy źle spasowanych drzwiach bądź krzywych otworach powstają szczeliny dochodzące do 7mm Oczywiście akrylowanie takich szczelin nie jest w ich zakresie (zapis w umowie) zresztą jakiby to miało sens Przy próbie reklamacji dostaję zapis z umowy. "Należy dostosować/utrzymać otwory drzwiowe zgodnie z kartą pomiarową" Ręce opadają Nie uwzgledniając już tego że dostarczyli mi drzwi wejściowe w przedsionku niezgodne z ustaleniami ( tego juz nie reklamowałem) klamki i zamki niezgodne z zamówieniem ( to akurat wymienili ) NIE POLECAM !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Styl Drzewa Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Styl Drzewa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Styl Drzewa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Styl Drzewa Sp. z o.o.
  • Władysława Wysockiego 24B