Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

NIP: 9731021872 REGON: 361687081 KRS: 0000561142

Adres: Ochla-Ks. Wł. Terlikowskiego 24, 66-006 Zielona Góra

Opinie o Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o.

Daniel R Nowy wpis

Polecam praca fajna na międzynarodówce nawet nowe auta,wiadomo jak komuś się nie chce pracować to wszędzie będzie narzekał

Maciek Nowy wpis

Polecam kasa na czas auta zadbane

Kacperek Nowy wpis

Polecam firmę, szef okej zawsze da się dogadać. Auta Max 3-4 letnie zadbane

Jareczek Nowy wpis

Polecam pracodawcę , na trasach Czechy/Szwecja weekendy w domu

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
SkocZek

Pracuje jako skoczek, praca fajna A auta w miarę zadbane.

Kierowca

Pracuje już jakiś czas, samochody zadbane pieniądze zawsze na czas. Spedytor jak to spedytor nigdy nie jest idealny ale z naszymi zawsze da się dogadać.

Dareczek

Polecam pracodawce, robota poukładana pieniądze na czas

Zbigniew

A jakimi autami jeździcie? Są w miarę nowe? Co jak coś się zepsuje, szef to szybko ogarnia wtedy?

Adi1987

Polecam pracodawcę

Marrek Tras

Jeżdżę na trasach do Szwecji, robota dobra poukłada, dużo kilometrów ale wszystko wg przepisów AETR

Jurek

Dobra firma kasa dobra, auta zadbane

Kierowcaa

Polecam pracodawce pracuje już 4 lata

Areks

Pracuje polecam pieniądze zawsze na czas

Mariusz_kierowca

Polecam pracodawcę pracuje na trasach po Polsce

Mirasss

Witam pracowalem moge powiedziec jedno swietna firma szef wporzadku,Spedytor fanjny gosc.Robota pod schenkerem poukladana.Relacja Polska-Niemcy.Polecam

Darek

Jako długo letni pracownik mogę śmiało polecić firmę.

Tadek

Każdy weekend ?? Chyba chciałeś napisać w pracy . Promy na wl na weekend zjazdy w sobotę w nocy wyjazd niedziela/poniedziałek ?? Śmieszny wpis chyba wiadomo kto go wpisał. (usunięte przez administratora)

Robert

Pracuje w firmie od 10 lat jako kierowca międzynarodowy. Aktualnie dobre wynagrodzenie i świetny kontakt z dyspozytorami. Wszystko tak jak powinno być. Polecam

Irena
@Robert

No muszę powiedzieć, że Twój staż pracy w Zakładzie Usług Transportowych jest imponujący. I oczywiście fajnie, iż wynagrodzenie jest tam godne. A jak to jest z rozwojem zawodowym w tej firmie? Jest on możliwy?

Pol
@Irena

No jasne że jest rozwój zawodowy.Z kierowcy na kierowcę...

Kierowca42

Polecam pracodawce, dobra poukładana robota

andey

Polecam pracowdawce

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 22 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o.