Opinie o Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o. w Zielona Góra

counter
Arek

Nie polecam tego pracodawcę podstawa na konto reszta pod stołem co wogole jest nie zrozumiale duży Ukraincow!

Tak2Nie1
Mariusz12 Nowy wpis

Polecam pracodawcę

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 72 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o.?

Szofer12 Nowy wpis

Polecam firme, robię Niemcy-Beneluxy od 5 lat, fajna poukładana robota

Vitek Nowy wpis

Witam serdecznie pracowałem w tej firmie na okresie próbnym nic miłego mnie tam nie spotkało co do tych pozytywnych opini to bym się grubo zastanowił wszyscy się chyba domyślamy kto to pisal????

Tak1Nie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

XXXXX

Pracuje od roku, żadnych problemów. Mimo że może szału z kasą nie ma to jest zawsze na czas i tak jak się umówi z szefem. Samochody zadbane

Kierowca

Pracowałem w firmie ponad 10 lat, aktualnie jestem już na emeryturze. Przez ten okres nie miałem żadnych problemów. Pieniądze zawsze na czas

Marcin

Bardzo dobry i uczciwy pracodawca polecam.

Arek

Tak2Nie1
Michał
@Arek

I co w tym złego że dużo Ukraińców ?

Michał

Jak sądzicie czy w obecnej sytuacji są jakieś szanse na otrzymanie pracy w firmie? Słyszałem dobre opinie więc stąd pytanie

Ambroży
@Michał

Dobre opinie ???????????? Podobno szef ma całe biurko podań a i tak dalej auta stoją

Tak1Nie
Michał Dubicki
@Ambroży

Auta dalej stoją? Po prostu w okresie urlopowym nie zatrudniamy pierwszym lepszych osób żeby tylko za wszelka cenę auta jeździły jak to jest w innych firmach. Może przedstawi się Pan z imienia i nazwiska?

Robert

Pracuje w firmie od 10 lat jako kierowca międzynarodowy. Aktualnie dobre wynagrodzenie i świetny kontakt z dyspozytorami. Wszystko tak jak powinno być. Polecam

Irena
@Robert

No muszę powiedzieć, że Twój staż pracy w Zakładzie Usług Transportowych jest imponujący. I oczywiście fajnie, iż wynagrodzenie jest tam godne. A jak to jest z rozwojem zawodowym w tej firmie? Jest on możliwy?

Szymon

Pracowalem jako skoczek za dogadane stawke 340 zl dniowki. Za 3 dni(prace wykonalem najlepiej jak umialem i jak sie dalo zeby odstawic auto jak najwczesnie zeby firma miala wolne auto) z bolem(kombinowanie ze moze mniej bo zjechalem "wczesniej") dostalem 1000zl. Niby 20 zl ale gdyby to kierowca spuscil 4 litry paliwa byłoby ze zlodziej itd...nie oceniam tego zachowania ale koledzy sami sobie odpowiedzcie jak to powinno wygladac. Reszta tj kontakt ze spedytorem organizacje pracy oceniam dobrze.

Michał Dubicki
@Szymon

Nie przypominamy sobie takiej sytuacji, proszę podać w jakim terminie pan pracował a przedewszystkim się przestawić...

TakNie

Oczekujemy na nowe info odnośnie firmy Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o. w mieście Zielona Góra. Czy coś teraz zmieniło się jeśli chodzi o pracę u nich, bo nie ma nowych komentarzy od Was!

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Transportowych Krzysztof Dubicki Sp. z o.o. - Zielona Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

0/5 Na podstawie 0 ocen.
  • Zobacz wywiad