Opinie o BR Outsourcing Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BR Outsourcing Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BR Outsourcing Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BR Outsourcing Sp. z o.o. w Szczecin

Jolanta Nowy wpis

Z tego co widzę ktoś kiedyś skarżył się na jakieś przekręty w premiach, które wpisywane były w umowie. Ktoś inny jednak ostro temu zaprzeczył. Chyba nie da się inaczej podpisać umowy, wnioskuję po braku odp na pytanie z tym związane. Ciekawa jednak jestem czy pracownicy po takim czasie jakoś obcykali ten temat, żeby już nigdy nie popełnić błędów, ale też za bardzo się nie na robić? ;p Ilu z was dostaje te obiecywane premie aktualnie?

Aga Nowy wpis
@Jolanta

Witaj. Nadal pracuje w firmie. Premie nadal są aktualne. Dzis sprawa wygląda trochę inaczej. Po pierwsze praca zdalna , pod drugie sprawa nas biegły rewident. Nie każdy to udźwignie. Jeśli robisz elementarne błędy No to kiepska sprawa . Nie chodzi juz o premie. Biegły może odebrać nawet uprawnienia do wykonywania zawodu. Z drugiej strony, jak na rynku funkcjonują te same osoby w pracy w wielu biurach i nigdy nie robią dobrze swojej roboty, to mnie przestało to już dziwić. I wiesz co ostatnio lenistwo zżarło wielu . Wszyscy chcemy siedzieć w kawiarence pijąc zdrowy koktajl. Tak się nie da. Po drugie tej pracy mam dość. Po tych setnych zmianach zastanawiam się nad zmianą zawodu. A pro po jestem kadrowcem i mogę powiedzieć tyle że 90 % firm które obsługujemy mają najniższa krajowa. A br ma od zawsze jawne wynagrodzenia. Po drugie pracownicy nadsyłali PIP i to jest w protokołach. Żaden były pracownik nie może powiedzieć że otrzymał kasę pod stołem. Jak mawiał mój dziadek beż pół litra nic się nie dowiesz.

Olga Nowy wpis
@Aga

Hej, włączę się do dyskusji bo też mnie ta firma interesuje. A powiedz mi jak to jest zorganizowane z tą pracą zdalną - pracuje się kiedy chce czy są stale określone godziny pracy?

Aga Nowy wpis
@Olga

Hejka. Praca zdalna. Informatyk zainstalował oprogramowanie, które daje ci określony czas na zdalna pracę. Widać co robisz i jakie firmy. Czas pracy zczytuje system. Jest ok

Nie polecam pracy w tej firmie

@..

witaj, a dlaczego?

Paulina
@aga

Podejrzewam, że niemiła atmosfera lub zarobki średnie, ale też chętnie się dowiem dlaczego, bo akurat szukam pracy.

Sara

@. o kurde serio, to masakra jak tak robią z pensją.. nie da się podpisać umowy w inny sposób?

(usunięte przez administratora)- na rozmowie ustalacie kwotę wynagrodzenia, a przy podpisywaniu umowy okazuje się że jedną część wynagrodzenia na umowie traktuje się jako "premię" - czyli na umowie masz kwotę w dwóch częściach, z którego jedna ma służyć "motywująco" - więc jak zrobisz jeden błąd, to nagle możesz dostać 1000 zł mniej z wypłatą, bez wcześniejszej rozmowy o tych błędach. Kierownictwo wiecznie się ze sobą kłóci, a kłótnie te słyszą pozostali pracownicy. Kierownictwa wiecznie nie ma w biurze bo załatwiają prywatne sprawy, albo są "na spotkaniach", więc jak się czegoś nie wie, to nawet nie ma kogo się spytać. Jak zrobisz coś źle i nie miałeś się kogo zapytać to jest Twoja wina, za którą "premia motywująca" leci na łeb na szyję. Przez pół roku nie można się doprosić o wyprostowanie świadectwa pracy, w którym była masa błędów i wyrejestrowania z ZUSu w prawidłowym terminie. Dodatkowo są dyżury - pracownicy muszą zmywać naczynia po innych i sprzątać oraz wynosić śmieci. Odradzam osobom, które szanują się jako człowieka i które chcą pracować w normalnych warunkach.

@.

Razem pracowaliśmy, a takie (usunięte przez administratora) piszesz!! Firma wynagradzała cie zgodnie z umową i akonto premia. Jak zaczęły być skargi i zgłaszane rażące twoje błędy to pojechała po premii! i tyle W firmie BMW? tez byli nie sprawiedliwi? Jak się kombinuje to tak jest!

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie BR Outsourcing Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Aga

Jakieś bzdury. To chyba pierwszy przypadek pociągnięcia do odpowiedzialności finansowej w tej firmie. Widocznie błąd był jak"byk" za który beknęło biuro. Jak się przychodzi do pracy jako specjalista ze stawka 2 razy wyższa na rynku to zobowiązuje.... trzeba pracowac!!! A szef.... ma prawo go nie byc . Mi to nie przeszkadza .

@Aga

Dwa razy wyższa niż na rynku stawka? To żart? Jak już to 30% niższa niż średnia na tym stanowisku według raportów ogólnopolskich. I jeśli Ci nie przeszkadza że nikt z kierownictwa nic nie robi cały dzień tylko zajmuje się budową swojego domu, to Twoja sprawa. Ja wolę jak mój przełożony daje dobry przykład innym i sam pracuje tak jak pozostali.

@.

Na tym polega kapitalizm. O czym piszesz, że niższa? pracuje więc wiem. Dla mnie, szefa może nie być. Wiem co mam robić.

Michalina

Ciężko się tam dostać do biura ?

Zostaw merytoryczną opinię o BR Outsourcing Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w BR Outsourcing Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BR Outsourcing Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

BR Outsourcing Sp. z o.o.
  • Piotra Ściegiennego 6 lok. 1
    70-352 Szczecin
  • NIP: 8522597047 REGON: 321197221 KRS: 0000412886

BR Outsourcing Sp. z o.o.