Opinie o Sogama Eco Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Sogama Eco Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Sogama Eco Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sogama Eco Sp. z o.o. w Gliwice

Alebazi Nowy wpis

Nie polecam jako pracownik.. Pani G.. robi z ludźmi co chce i traktuje bardzo nie ładnie, szuka dziury w całym .. wysyła innym pracownikom dokumenty komornicze innych pracowników. Bardzo fałszywa osoba, nie okszesana,nie nadająca się do zarządzania ludźmi. Przy przyjęciu nie ustala co do kogo należy a później się drze po pracownikach ..

Pracownik Nowy wpis

Bardzo polecam tą firmę, wypłaty zawsze na czas. Profesjonalne środki czystości, których nigdy nie brakuje. Pani Kierowniczka G.B. bardzo stanowcza i wyrozumiała, dużo pokazuje oraz dużo z nami pracuje - zawsze uśmiechnięta

Grazyna Nowy wpis

Wiele niedomówień , nowemu pracownikowi powinno się jasno określic zasady i warunki pracy żeby później nie było niedomówień, a tak pretensje brak odpowiedniej wypłaty i do tego teksty które nie powinny mieć miejsca bo to już (usunięte przez administratora) jakby pani kierowniczka niewiedziala.

Basia

Wyplata na czas,środków czystości nigdy nie brakuje. Kierowniczka na 6 z plusem . Bardzo dużo tłumaczy i pomaga.Zawsze uśmiechnięta dla wszystkich ma czas jedyny minus to nasza kochana Pani kierownik chodzi bardzo przemęczona. Dba o wszystko i wszystkich zapominając o sobie. POLECAM FIRMĘ SOGAMA ECO

Roman
@Basia

To bardzo klarowna informacja! Mogłaby Pani opowiedzieć jak długo pracuje Pani w w firmie Sogama? Więcej jest plusów niż minusów? Może jest tam jakiś socjal jeszcze? Jak wygląda współpraca z kierowniczką, którą ocenia Pani na 6+?

Janusz Nowy wpis
@Basia

A Pani to najlepszy pracownik .Ile premii za tą opinię Pani dostała. Wstydzilabym się robiąc takie rzeczy jak Pani.

Aplikowałeś do Sogama Eco Sp. z o.o. na stanowisko Praca w Gliwicach? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Daszbor

Pomimo ,krótkiego stażu w tej firmie gorąco polecam. Kierownictwo w porządku wszystko na czas, kasa się zgadza :) Szkoda ,że nie mogłam dłużej popracować, ale zdrowie najważniejsze

Rafał
@Daszbor

Jak długo pracowałaś dokładnie w firmie Sogama Eco? Pytam o to, ponieważ Twoja opinia jest bardzo zachęcająca. Może zechcesz uzupełnić ją jeszcze o informację, jak dokładnie pracodawca ten wynagradza swoich pracowników? Proszę serdecznie o informację.

Rafał

Wszystkie opinie na temat Sogama Eco były pozytywne, jednak ostatnio niewiele się tu udzielacie. Czy obecnie Waszym zdaniem ta firma dalej jest przyjaznym miejscem dla pracownika i warto składać tu swoje CV? Liczę na Wasze odpowiedzi!

M. F

Profesjonalizm pod każdym względem. Nigdy w życiu nie widziałam żeby kierownictwo firmy Sogama Eco pomagało ludziom w pracy. Pracowałam w wielu firmach i nigdy w życiu nie spotkałam się z takim spokojem Pani kierowniczki, wymaga a co za tym idzie najpierw sama zakasa rękawy i pokazuje jak można pracować dobrze i efektownie. Mam nadzieję że doczekam emerytury w tak przyjaznej firmie. Rady które przekazuję nam Pani kierownik wykorzystuje w życiu codziennym. Nie jest to tylko moje zdanie ale całej załogi. Wypłata na czas, środki czystości z najwyższej półki i wreszcie nikt się nas nie czepia na urzędzie. Dziękujemy.

G.S i reszta
@M. F

Chyba mamy tą samą kierowniczke M.F tylko inny obiekt. Zgadzam się z twoją opinią nigdy w życiu nie widziałam żeby tak ktoś rzetelnie pracował z kadrą. Wszystkiego co nas nauczyła i co nam pokazuje wykorzystujemy w naszych domach. Jej spokój i zaangażowanie owocuje i to widać na obiektach. Zawsze nam powtarza że mam tak sprzątać jak to robimy w domu. Dla nie nie ma rzeczy niemożliwych usunie każdy brud. Może to co napiszę będzie śmieszne, ale ona kocha to co robi. Zawsze można na nią liczyć. Wypłaty na czas środki czystości z najwyższych półek. I co jest fajne z każdym problem możemy się jej zawierzyć. Z calego serca polecam firmę SOGAMA ECO. A pani kierownik G.B dziekujemy z całego serca to dzięki niej z taką chęcią przychodzimy do pracy.

Qwert

Bardzo pozytywnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Sogama Eco Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Sogama Eco Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sogama Eco Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sogama Eco Sp. z o.o.?

Sogama Eco Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kniejowa 2a
    44-117 Gliwice