Cargo Expert Group Sp. z o.o.

Opinie o Cargo Expert Group Sp. z o.o.

Aktualność
Kierowców zainteresowanych uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących pracy i warunków wynagrodzenia zapraszamy do kontaktu z naszą firmą tel. +48 571 099 192 i +48 519 402 022.
Zastrzegamy sobie prawo do komunikowania szczegółowych informacji wyłącznie podczas kontaktu osobistego.
Heinrich

Generalnie firma ok. Narzekają, nie mają odwagi przejść do kumpli dlatego te opinie.

Piszecie tu o samych etatach dla kierowców, a ja na stronie znalazłam ogłoszenie dla specjalisty ds. rekrutacji i wydaje mi się całkiem przyzwoita ta praca. Jednym z głównych zadań jest pozyskiwanie kierowców do (usunięte przez administratora) i chciałabym wiedzieć czy jest jakaś minimalna ilość kierowców, którą trzeba ogarnąć np. w ciągu miesiąca. I wtedy od tego uzależniona jest pensja?

A ile w sumie teraz wynosi dniówka, bo rozumiem, że to dla kierowcy C+E? Sama firma tu się odzywa od czasu do czasu, nic konkretnego jednak w tym temacie nie podając.

A można wiedzieć, ile wynosiła dniówka wcześniej dla takiego kierowcy C+E? I czy zdarzały się już podobne obniżki? I z jakiego powodu. Chyba, że i podwyżki też występowały.

Nowy wpis

Nowy wpis

Aktualność

Niżej ktoś wspomniał o średnich stawkach na poziomie 7000 zł. Nawet poniżej tej kwoty już jest? Chętnie się dowiem ile za godzinę teraz płacą. Tak firma tłumaczyła te obniżki, że kryzys i tyle? Jakiś aneks dostaliście z tego tytułu, który trzeba było podpisać?

Kierowców zainteresowanych uzyskaniem prawdziwych i rzetelnych informacji zapraszamy do kontaktu z naszą firmą tel. +48 571 099 192 i +48 519 402 022.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cargo Expert Group Sp. z o.o. Sp. k. na stanowisko Specjalista ds. rekrutacji bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.

Ktoś

Te 7 tys. to już na rękę czy brutto? Da się ponegocjować coś z szefostwem czy każdy tyle zarabia? Z drugiej strony mówisz, że większość kierowców już ma długi staż, więc coś ich chyba tam trzyma. Jak nie kasa to co? Może warunki pracy są na tyle komfortowe, że część osób się decyduje na zostanie tam?

@Ktoś

już po pracy

W tej firmie nie dzieje się dobrze i nie chodzi o rynek, pięć osób odchodzi w jednym miesiącu są to wypowiedzenia i nie przedłuża się umów. odchodzą ludzie od zatrudniania i administracji , odchodzi również jeden spedytor.

@już po pracy

Firma szanuje indywidualne decyzje podejmowane przez pracowników. Zmiany są nieodłącznym elementem funkcjonowania każdej firmy, również naszej, szczególnie w aktualnej sytuacji rynkowej.

@już po pracy

A jakieś konkretne przyczyny zostały podane? To byli pracownicy na okresie próbnym czy normalni etatowi? Jeśli ludzie sami się zwalniają, to co jest głównym powodem, pieniądze czy może atmosfera?

kandydat

tej firmy nie ma pod tym adresem, nie pomyśleli o zmianie adresu na tej stronie, ludzie ok ale chcą pracowników za minimum krajowe i dyspozycyjność 24 godziny w danym tygodniu , pomieszczenie jest zimne, ale ładne

@kandydat

Naprawimy nasze przeoczenie i dokładny adres (Paproć, ul. H. Sienkiewicza 55) zostanie zaktualizowany. Warunki zatrudnienia są omawiane z kandydatami indywidualnie w trakcie procesu rekrutacji.

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Cargo Expert Group Sp. z o.o. Sp. k.? Chodzi o pracę jako Pracownik Biurowy, takie ogłoszenie jest na GoWork.pl 2 stycznia.

Kierowca Venlo

Na tą chwilę biuro dostało obniżki pensji ,oraz kierowcy dniówka 380 zł mają ,problemy w transporcie i firma została zmuszona wprowadzić obniżki pensji,tak się tłumaczą

Kamila
@Kierowca Venlo

Wszyscy pracownicy przyjęli te obniżki bez problemu? To jest tymczasowe czy na stałe już? Szukałam w internecie informacji o tych problemach co piszesz, ale nic nie udało mi się znaleźć. Wiadomo skąd są?

@Kamila

Wszelkie informacje o zmianach, które dotyczą pracowników naszej firmy są im wewnętrznie komunikowane. Zgodnie z naszą polityką wszystkie kluczowe informacje są udzielane bezpośrednio pracownikom.

Osoby zainteresowane nasza ofertą pracy zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48519402022.

byłam sobie

firma zabrała dodatki i nie przedłuża zatrudnienia coś tam nie gra bo pięć osób odchodzi w jednym miesiącu. jeżeli to nie prawda niech firma się tutaj wypowie , dziewczyny na macierzyńskim boją się wrócić

@byłam sobie

Komunikacja dotycząca zmian jakie mają miejsce w naszej firmie będzie odbywała się wewnątrz organizacji.

Jakie godziny pracy obowiązują w Cargo Expert Group Sp. z o.o. Sp. k.?

Jakub

Kierowca międzynarodowy poszukiwany C+E. Nigdzie nie mogę znaleźć informacji, czy bez doświadczenia zawodowego, jak jeździłem, tylko po Polsce to mogę się dostać? Bo nie chcę zawracać głowy jak to nie do przeskoczenia. A no i czy ten zwrot kosztów dojazdu jest też, jest jakbym dojeżdżał troszkę zza Nowego Tomyśla? W ogłoszeniu nie ma info, więc dajcie znać.

@Jakub

Wielu kierowców właśnie u nas zdobywało swoje pierwsze doświadczenia w transporcie. Szczegółowe informacje otrzyma Pan pod numerem telefonu +48 571 099 192

Renata

Dużo z was komentuje pracę jako kierowca bo ta najczęsciej chyba jest wrzucana. Ja za to znalazłam pracę w biurze i chciałabym byscie napisali o niej, jesli ktos oczywiscie tam pracowal. W ogloszeniu wyglada fajnie, ze nie trzeba miec nawet doswiadczenia w logistyce i ze benefity firma zapewnia w tym szkolenia, czy ktos moze to potwierdzić i powiedzieć coś więcej o pracy ?

Nik
@Renata

Hej, pracuję aktualnie w biurze i powiem ,że jest fantastycznie. Mili ludzie oraz przyjazna atmosfera, idealne warunki pracy oraz wynagrodzenie na czas. Pracuję w firmie od roku, a czas zleciał bardzo szybko i przyjemnie . Nie miałem żądnego doświadczenia ale wszystkiego się uczę i w tym mi bardzo pomagają. Faktycznie jest sporo ciekawych benefitów ktore oferuje firma. Takżę serdecznie polecam.

Hilda
@Renata

Jak najbardziej polecam! Jestem od nie dawna w firmie, ale już wiem że tu chce pracować. To idealne miejsce dla takich jak Ja wszystkiego ciekawych . Przyszłam bez doświadczenia. Codziennie uczę się czegoś nowego i w tym mi pomagają Cargo-Aniołki. Profesjonalizm ,wyrozumiałość, i rodzinne podejście do każdego pracownika .

Mat
@Hilda

O wynagrodzeniu coś powiedz a nie te swoje bajki piszesz, kobito. Nawijanie makaronu na uszy (firma jest fajna, super szkolenia, owocowe czwartki i inne brednie) ale o kasie nikt nie wspomina, a to jest najbardziej istotne, bo nie ide tam pracować żeby szukać przyjaciół tylko zarobić na rodzinę i rachunki.

@Mat

Dbanie o możliwość rozwoju naszych pracowników oraz przyjazną atmosferę to dla nas bardzo ważne elementy naszej kultury organizacyjnej . Aby uzyskać więcej informacji o ofertach pracy w biurze zapraszamy do śledzenia naszej zakładki kariera -> https://cargoexpert-group.com/pl/kariera/biuro

Rafał
@Mat

Nic nie płacą ciekawego. Dniowka śmieszna 370zl i tyle. Dajcie sobie spokój. Jeszcze busem na Venlo dojedz i wracaj po 15h pracy w nocy w ośmiu.

@Rafał

Osoby zainteresowane prawdziwą kwotą dniówki oraz szczegółowymi informacjami jak się u nas pracuje zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania -> https://cargoexpert-group.com/pl/kariera/kierowca-miedzynarodowy

Były kandydat

https://www.olx.pl/oferta/praca/kierowca-kategorii-c-CID4-IDS6HgV.html Pozostawię ten wpis bez komentarza

@Były kandydat

A my pozwolimy sobie na komentarz. To nie jest ogłoszenie naszej firmy. Nazwa naszej firmy to Cargo Expert Group (firma z Nowego Tomyśla), a zalinkowane przez Pana ogłoszenie to oferta firmy Cargo Export i do tego na kierowcę kat. C (firma z Żukowa), my zatrudniamy wyłącznie kierowców kat. C+E. Nazwa podobna, ale jednak to nie my... Prosimy na przyszłość nie wprowadzać nikogo w błąd i nie publikować nieprawdziwych informacji.

Były kandydat

Dzwoniłem z ogłoszenia w sprawie pracy, dodanego przez jakiegoś Bartka, ogłoszenie oczywiście odnawiane. Gość mi mówi, że jest zajęty i że odzwoni. Nie oddzwania. Dzwonię następnego dnia to mówi, że miał "ważniejsze rzeczy" i żebym zadzwonił za godzinę bo teraz nie ma czasu. Zadzwoniłem ale już jaśnie pan nie odebrał. No gratuluję podejścia do pracownika. I tak dziwię się że pracuje tam ktokolwiek.

@Były kandydat

W naszym zespole zajmującym się rekrutacją nie pracuje i nigdy nie pracował żaden Bartek. Aktualne ogłoszenia można śledzić na naszej stronie w zakładce "Kariera". W każdym ogłoszeniu podajemy numer telefonu do osoby bezpośrednio zajmującej się zatrudnianiem kierowców. Być może rozmawiał Pan z rekruterem, ale nie z naszej firmy. Wszystkich zainteresowanych ofertą pracy zapraszamy do kontaktu pod numerem +48 571 099 192.

@Cargo Expert Group Sp. z o.o. Sp. k.

https://www.olx.pl/oferta/praca/kierowca-kategorii-c-CID4-IDS6HgV.html Pozostawię ten twój wpis bez komentarza.

Zbigniew

Ta firma to żenada. Nie ma z kim tu pracować ale w ramach premii masz podróż busem do Holandii. Niespodzianka. Sam kierujesz. Kończąc pracę w piątek po 15 h wsiadasz za kółko busa.

@Zbigniew

to żadna niespodziana, a dla wszystkich dostępna informacja, że wyjeżdżamy i zjeżdżamy busami. Każdy nasz pracownik o tym wie, a na etapie rekrutacji kandydaci są również o tym informowani. Za zjazd płacona jest normalnie dniówka, a kierowców zjeżdża kilku, więc nikt nie zjeżdża busem sam.

@Cargo Expert Group Sp. z o.o. Sp. k.

A jaka to rewelacja zjeżdżać busem w ośmiu chłopa. Śmiech na sali ta firma. Wg przepisów nie wolno po 15h pracy wsiadać do busa za kółko. Powinna być pauza i tak wtedy zjazd busem. Pato firma jednym słowem. Pozdrawiam normalnych niech tu nie pracują.

Zbigniew 2
@Zbigniew

Bałwan! Bo niby jak można nazwać inaczwj kogoś kto jęczy na wszystko i nic z tym nie robi żeby to zmienic. Idź precz chłopie tam gdzue twoje miejsce.

Zbigniew 2
@Zbigniew

Aaa no i pozdrawiam wszystkich tych normalnych którzy tutaj pracują. Normalnej pauzy i przyjemnej niedzieli.

Izabela
@Zbigniew 2

normalna praca w firmie tutaj to co konkretnie według Ciebie oznacza? Zastanawiam się czy na chwilę obecną występują tutaj jakieś problemy jak chociażby te poruszone w tym temacie czy raczej wszystko odbywa się standardowo skoro nikt od dawna opinii nie pisze?

Zbigniew

Czy płacicie za spanie w hotelach towarzyszom z Ukrainy i z Białorusi którzy u Was pracują i siedzą w kabinie po kilka miesięcy? Trzeba to zgłosić do BAG i będzie wszystko jasne.

Heinrich

Ryszard

Co to znaczy, że słabo płaci? Jesteś w stanie podać jakieś konkretne widełki?

Aktualność
Witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl na naszym oficjalnym profilu!
Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą i liczne opinie. Wszystkie komentarze są dla nas ważne.
Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze.
Pragniemy poinformować, że wszystkie komentarze niezgodne z regulaminem serwisu lub sprzeczne z polskim prawem będą niezwłocznie usuwane przez Administratora. Na wszelkie wpisy, których celem jest obrażanie lub przekazywanie nieprawdziwych informacji, nie będziemy odpowiadali.
W celu uzyskania wszelkich informacji, podzielenia się pomysłami oraz uwagami zapraszamy do kontaktu bezpośredniego z firmą.

Ponownie zapraszamy do merytorycznych komentarzy i zachowania kultury wypowiedzi. Dziękujemy.

Debasto
@Cargo Expert Group Sp. z o.o. sp.k.

Ja merytorycznie pytam co się dziej w sprawie ogrzewanie postojowego????

@Debasto

Na autach, na których nie działało ogrzewanie postojowe zostały wymienione akumulatory i oprogramowanie. Pozostało ostatnie auto do wymiany akumulatora. Przy okazji tematów technicznych związanych z autami zapraszamy do kontaktu bezpośrednio do działu technicznego - od razu udzielą odpowiedzi.

Arek

W biurze weźcie się do pracy a nie do pisania na forum. Jesteście oderwani od rzeczywistości. Brak kompetencji i słów na temat biura i tej firmy. Pociotki same tam pracują. Praca tutaj to koszmar.

@Arek

Zarówno nasi kierowcy jak i pracownicy w biurze dobrze i rzetelnie wykonują swoją pracę każdego dnia. Zatrudniamy pracowników kompetentnych i doświadczonych (kierowcy i biuro), a tych z mniejszym doświadczeniem, albo którzy rozpoczynają swoją pracę w transporcie uczymy i w swojej codziennej pracy nabywają wiedzy i umiejętności.

Rzetelna

Scanio najlepszo

Ciekawe czy webasta już naprawili czy temat ucichł bo się ciepło zrobiło

Księgowa

Sebo (rozumiem, że mam do czynienia z mężczyzną sądząc po nicku) ... sprostowanie. Nie istnieją w księgowości "zmyślone" obciążenia. Każdy zakup kartą służbowa (gotówką) MUSI BYĆ UDOKUMENTOWANY ... czyli pracownik ma OBOWIĄZEK dostarczyć potwierdzenie zakupu usługi, materiału, parkingu itp. w formie faktury, paragonu bądź innego dokumentu. W razie wątpliwości zapraszam do Działu Księgowości.

Zmyślone obciążenia
@Księgowa

Toć wy macie same obciążenia tylko. Co chwila przysyłacie wiadomości za co kierowca może być obciążony a słowa dziękuję za pracę to już się nie usłyszy tylko obciążenia. Ja podbijam pytanie kolegi a co z debasten będziecie czekać aż się mrozy zaczną

Zostaw merytoryczną opinię o Cargo Expert Group Sp. z o.o. - Nowy Tomyśl

• Jak się pracuje w Cargo Expert Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cargo Expert Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cargo Expert Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cargo Expert Group Sp. z o.o.