Opinie o Biovege Sp. z o.o. w Stary Dwór

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Biovege Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Biovege Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biovege Sp. z o.o. w Stary Dwór

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jak w Biovege Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

@Były pracownik Nowy wpis

Jakiś czas temu od początku istnienia firmy zaczynałam tam pracę wiadomo początki bywały ciężkie,pracowaliśmy po 12godzin czasami 13scie wypłata Uwaga 2300 na rękę i ani premii i stąd była decyzja że odchodzę były święta wigilia w diabelskim młynie było smacznie szkoda że nie było premii a na pytanie szefa kiedy będzie więcej informacji o premie nie doczekała się zmiana i potem wiele innych rzeczy ale wiecie co sami idzccie się przekonajcie ja już drugi raz nie dostałam szansy być może za szczerość i to że chorował mi syn na którego przecież pracowałam ciężko byłam później po jakimś czasie prosić o powrót niestety odmówiono mi z ironicznym sformułowaniem pani księgowej jakoś pani nie przekonuje nas by dać szansę defacto w tym samym dniu przyjęli osobę która też tam pracowała na co na umowę zlecenie odebraliscie ludziom godność szczerze było fajnie z wami tylko czemu premii brakło gdzie wyrabialismy tony masy cebuli teraz mimo że tam nie pracuje jest ponoć intensywnie bo nikt nie ma odwagi być szczerym bo za szczerość mówicie żegnaj znajdzie się inny ale nie mi to oceniać bo do dziś wiem i zrozumiałam że pracując trzeba być po prostu elastycznym na to jak kto ma w domu i nie chorować bo za to też zwalniają.Bardzo byłam zadowolona szkoda że coraz więcej ludzi zwolniliscie...

Obecnie Biovege Sp. z o.o. do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako Kasjer. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 2 maja.

Pytanie odnośnie szczegółów współpracy w firmie. Czy istnieje szansa zatrudnić się na 1/2 etatu? Czy warunki zatrudnienia są w porządku? Czy w firmie jest szansa na dodatkowe benefity? Bardzo dziękuje za wskazówki.

Zzz

Wszystko super, idzie się dogadać jak ktoś jest ogarnięty to będzie pracował Bardzo miłe Panie w biurze i Pani sprzątająca bardzo pomocna i wyrozumiała

Benefity takie ze dostanie sie opierdziel od "brygadzista" niewiadomo za co Jeździ na wózku widłowe w okularach jak Chuck Norris bhp to podstawa hehehehe

J4

Benefitow żadnych nie ma i nie było, praca niedoceniana tylko wycisnąć jak najwięcej a potem do widzenia bez mrugnięcia okiem. Szkoda czasu i zdrowia.... Dajcie sobie spokój z tym miejscem

Julia
@J4

Dlaczego takie negatywne Komentarze? Myślicie ze za nicnierobienie dostaje się benefity? To prawda ze pracuje się po 16 godzin? Można te 3 tys zarobić chociaż?

Cebulka
@Julia

Ja pracuję od dłuższego czasu i ani razu nie pracowałam 16 godzin. Nie wiem skąd takie wiadomości. Prawda jest taka,że pracować trzeba wszędzie. Ale człowiek rąk sobie nie wyrwie,spokojnie. Co do krzyków i obrażania pracowników bo też to było w którejś opinii nigdy nie byłam świadkiem takiej sytuacji. Są premie. Zarobić można. Dla chcącego nic trudnego...

Stopka Nowy wpis
@Cebulka

Podobno na święta pracownicy dostali bardzo duże premie i mieli wigilię w diabelskim młynie Pracowałem 6 lat w jednym zakładzie na święta dostawaliśmy kukurydzę i pomarańcze Dobrze ze są zakłady które dbają o pracownika Złożę cv może jak będą potrzebować to zmienię pracę

Pracownik Produkcji

Nie nie nie

Nie ma żadnych pytań przychodzisz i robisz obierasz cebule

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Thankyou

Jak to jest z tą firmą ? Czy może się ktoś konstruktywnie wypowiedzieć ? Same negatywne opinie ? Gdzie się nie zapytasz tam każdy odradza tą firmę. A w szczególności pani A.K . Zapytałem tej pani czy potrzebują u was w firmie na wózki widłowe bądź w pracy na produkcji? - Odradzała „broń Boże tam nie idź” Czy ktoś może powiedzieć jak tam jest naprawde ?

Fine
@Thankyou

Normalna firma, być może co niektórzy nadużywają zaufania a potem się dziwią Z ludźmi różnie Zawsze można zmienić robote

Cebulka
@Thankyou

Ja z czystym sumieniem mogę firmę polecić. Jestem pracownikiem i serio nie ma się do czego doczepić. Atmosfera bardzo sympatyczna, przynajmniej na mojej zmianie. Z kierownikiem zawsze można się dogadać. Panie w biurze bardzo sympatyczne.

Sandi

Byłam na rozmowie u miłej i kompetentnej pani, praca wyglądała na ok, ładne zaplecze socjalne dla pracowników, stołówka bogato wyposażona nawet ekspres do kawy z wyższej półki l, czysto Szkoda ze 2 zmiany bo miałabym blisko Dużo osób tam pracuje

NN

Nic super nie idzie, panie w biurze i pani sprzątaczka to nie wszystko, nie są w stanie ogarnąć całego zakładu, brak organizacji, dialogu i porządnego zarządzania jak na zakład produkcjyjny przystało, to idzie ale w złym kierunku.... Tam potrzeba zarządzania z prawdziwego zdarzenia i ludzi merytorycznie do tego przygotowanych a nie z przypadku czy braku laku.

Elżbieta
@NN

A są u was tacy ludzie którzy Twoim zdaniem dobrze by zarządzali?

Xd
@Elżbieta

Dobre pytanie, większość potrafi tylko oceniać z boku, lub pisać anonimowe komentarze. Jakby tak było źle to nikt vy nie pracował a jednak przecież firma angażuje się e alcje charytatywne i dobroczynne jako sponsor Jak komuś nie pasuje to może zawsze siedzieć i pierdziel w fotel i nie mieć nic.

Xxx
@Xd

Zaproszenie do akcji charytatywnych to jest w pewnym sensie reklama tego nie można mieszać z zarządzaniem firmą. Nie zmienia to faktu braku doświadczenia w prowadzeniu zakładu i wielu innych rzeczy... Ale szkoda czasu i słów na to, niech się dalej utwierdzaja w swojej nieomylnosci.

Dx
@Elżbieta

Niestety nie ma takiej osoby aktualnie, może warto dobrze poszukać i wymienić na kogoś kto ma fachową wiedzę w tej branży a nie stwarzać takie pozory.

Gg
@Dx

Ale zal (usunięte przez administratora) kogoś ściska jak już się nie wykazałaś to oszczędź sobie prymitywnych komentarzy Wstyd palić mosty za sobą

Agata
@Gg

Czyli na temat zarządu masz całkiem odmienne zdanie niż inni?

Cgx.
@Gg

Żal to czytać. Widocznie nie jest tak super i kolorowo skoro inni mają jakieś uwagi. Osobo twój poziom jest bardzo słaby skoro się tak wypisujesz o ściskaniu i jakimś żalu. Jak klient niezadowolony to ma powód i trzeba przyjąć to na klatę a nie się puszyć.

Atmosfera w pracy ciężka, strach się odezwać, jest się ciągle na cenzurowanym, plotki osób trzecich mają wpływ na zwalnianie ludzi. Trzeba mieć stalowe nerwy.

Hmmm
@Gość

Raczej wątpię kierownik jest osobą bardzo dynamiczną ale tez i ma milion spraw na głowie... a nie oszukujmy sie jakie osoby tam przychodzą do pracy na produkcję, same patusy i żeby iść potem na l4 Na palcach u jednej ręki można policzyć osoby uczciwe tam i na pewno nie są to ludzie produkcji

@Hmmm

Kierownik jak nie ogarnia spraw na swojej głowie to niech zmieni pracę lub dotrudni kogoś kto to uporzadkuje i zna się na swojej robocie a nie robi dużo szumu a efekt mizerny a winę zrzuca na każdego po drodze tylko nie na siebie. Widać że nie jest w tym biegły.

@Gość

Prawda kiedyś bylamnumoeiona na daną godzinę na rozmowę o pracę to nie vylo go w biurze kazał przyjechać na godzinę pozniejszom to jusz i tak nie przyjechał

DJ
@Hmmm

Tam nie ma uczciwych osób, jeden drugiego sprzedaje jak tylko może i w imię czego? tam być uczciwym to znaczy zaraz zwolnionym byc. I nie obrazajajcie ludzi nazywając ich patusami bo kierownictwo rąk sobie nie urywa więc co tu wymagać od innych. Zarządzanie ludźmi wymaga odpowiedniej wiedzy i umiejętności a nie krzykow, obrażanie i robieniu afer z niczego zamiast normalnie współpracować.

Beata

Nie zgadzam się. 9dzwyac się a szukać wszendzie kłótni to inny 5emat

Agata
@Beata

To kto tu w końcu guza szuka?

Luzik

Praca przy ob8eraniu cebuli ani lekka ani ciężka zależy kto co lubi, szefostwo bardzo w porządku normalni ludzie a nie ameby jakieś pod krawatami Ja niestety nie mogę wykonywać pracy stojącej z racji schorzeń

Zostaw merytoryczną opinię o Biovege Sp. z o.o. - Stary Dwór

• Jak się pracuje w Biovege Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biovege Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Biovege Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Biovege Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Biovege Sp. z o.o.