Opinie o Mayenne Sp. z o.o. w Węgrów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Mayenne Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mayenne Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mayenne Sp. z o.o. w Węgrów

:) Nowy wpis

Pracowałem dłuższy czas, minimalną krajową i czasami są gorsze dni, ale nie jest to najgorsza praca. Pozdrawiam

Pracuś

Nie polecam pracy w tej firmie płacą po prostu grosze to jest kpina w ochronie nic nie robisz więcej zarobisz niż w tej firmie

Aneta
@Pracuś

No brzmi to słabo ale możesz jakoś doprecyzować te wspomniane "grosze"? Co się składa na to wynagrodzenie?

Pracuś Nowy wpis
@Aneta

Aneta sama brzmisz słabo

Aneta Nowy wpis
@Pracuś

No jak widać Twoja opinia mi się udzieliła. ;p Czyli doprecyzowania lub argumentacji brak?

Pracuś Nowy wpis
@Aneta

Aneta nie mądraluj się tak bo jesteś pupilkem szefa

Jeszcze kilka miesięcy temu nie było żadnych premii, ani bonusów, ale może w przeciągu tych kilku miesięcy coś się zmieniło? Pojawiły się premie ostatnio czy nie?

Widzę, że praca jest 3 zmianowa, a w jakich godzinach odbywają się zmiany? Czy pracownik po nocnej zmianie ma dzień więcej odpoczynku czy nie?

Justyna

wzrosla cos po nowym roku ta stawka za godzine, czy nadal jest 14,78 placone?

emil k.
@Justyna

praca aktualnie na 4 brygady przez wszystkie weekendy, za (usunięte przez administratora) grosze

Basia

A jak jest ze zmianami ile jest ich czy to praca na akord czy stawke

@Basia

System 3 zmianowy, stawka za godzinę.

Janusz

Hej, w komentarzach pojawiło się pytanie dot. oceny zarobków w Mayennie, ale nikt nie odpowiedział, dlatego podbijam. Wypowie się ktoś? Ile dokładnie można zarobić na start albo w jakim przedziale waha się wynagrodzenie? Mogę liczyć na wpis?

@Janusz

14.78 za godzinę na umowie zlecenie, nie ma żadnych bonusów i premii.

Klaudia

A jak oceniacie zarobki w firmie?

Luidzi

@... Jeśli ktoś idzie do pracy to po to żeby pracować bo firma płaci. Dobry pracodawca ma swoje wymagania, ale za to warto tu być!!

zbychu
@Luidzi

luidzi ty po polsku umiesz mówić jak byłeś w mayenne to ani be ani me po polsku, a tak podejrzewam że to pracownik biura pisze bądź osoba która próbuje się wkręcić mocno kierownikowi w d.

Izabela
@zbychu

Starajmy się nie obrażać innych na forum, to trochę słabe. Jesteś pracownikiem Mayenne? Powiedz, czy poleciłbyś tę pracę. Macie jakieś normy wydajności?

Ktos
@Luidzi

Luidzi nie pisał by z polskimi znakami!!!!

Pracuje bardzo długo w tej firmie i tak jak piszą niżej bo kredyt goni kredyt. Pracowników mają za nic. Najniższa krajowa to norma. Normą jest też nie przestrzeganie zasad bhp oraz umiejętne tuszowanie tego typu spraw.

Kamil

A to prace przynosi się do domu?

Maciek

Czyli ogólnie polecacie tak? Płaca na czas ?

Mich
@Maciek

Jeśli nie masz rodziny i jesteś w stanie poświęcić swój czas dla firmy to tak, tylko licz się z tym że przyjdą miesiące gdzie wolnego będziesz miał tylko 3 dni na cały miesiąc.

To ja

Tak to prawda że przerwa na kupę jest za maszyna. Normalnie (usunięte przez administratora) do wiadra

To ja

Firma krzak. Robisz jak robót a (usunięte przez administratora) zarobisz. Wyzysk 100%za marne grosze

...

Chce, złożyć papiery do tej firemki, czy to prawda co ludzie mówią na, że pracowników produkcji mają za g..., gonitwa i minimalna krajowa do tego umowa zlecenie?

Xxxkxk
@...

Prawda roboty aż niema czasu na przerwę iść

janek
@...

tak tam jest wiem bo pracowałem tam

Rambo

Serdecznie nie polecam , brak przestrzegania jakiegokolwiek BHP , jak wyżej wspomniano nie ma czasu na przerwę, trzeba jeść przy maszynie. Umowa zlecenie, stawka minimalna. To jest śmieszne. Odradzam wszystkim

Prmk

Praca słaba. Jak goni Cię kredyt lub na prawdę już nie ma za co żyć to idź.

Zostaw merytoryczną opinię o Mayenne Sp. z o.o. - Węgrów

• Jak się pracuje w Mayenne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mayenne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mayenne Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mayenne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mayenne Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mayenne Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Strefowa 7
    07-100 Węgrów