Opinie o Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o. w Rzęczkowo

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pobór, uzdatnianie i dostarczanie wody

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o. w Rzęczkowo

Cześć, jestem po studiach z logistyki i przeglądam pobliskie oferty. do zakładu wiem, że kiedyś poszukiwali specjalisty ds. transportu. z opisu wynikało, że wykształcenie średnie będzie ok ale preferowane jest wyższe kierunkowe. Czy to z marszu zwiększyłoby moja podstawę? I ile teraz może ona wynieść?

Ła Nowy wpis

Ta firma to jakiś kpina, najniższą krajowa z dniem 1 stycznia poszła do4230pln. A tu w tym skorumpowanym zakładzie jest około 3700 PLN. Resztę uzupełniaja premią, jak są nad godziny to biorą z podstawy czyli 3700! Tu tylko trzeba jakąś kontrol! Ciekawe czy sobie księgowa i kadrowa takie wałki zrobiły! Szkoda Wójta ale mam nadzieję że przegra wybory! A nowy wójt zrobi porządek z tym układem koleżeńskim w ZUK!

A co się teraz dzieje w zakładzie? Napiszesz konkretnie, co masz na myśli, bo chciałem na dniach skontaktować się z nimi i podpytać o robotę? To zły moment na przyjęcie się? Nie wiem czy dobrze strzelam, ale chyba dwa lata temu szukali nowego prezesa zarządu. Ta zmiana władzy miała wpływ na warunki obecne? Będę mega wdzięczny za odpowiedź, bo robota potrzebna mi na wczoraj dosłownie:/ Pzdr;)

TXT Nowy wpis

Tragedia! Pracowałem tam parę lat, ale na pewno tam prezes nie rządzi! Tylko podwładne dwie panie powiązane z wójtem! Wredne i mściwe! Potrafią krwi na truć, nie jednego prezesa zmusiły do obejścia bo chciał samodzielnie być szefem jak przystało! Odradzam prący, może jak się wójt zmieni! Mój najlepszy wybór że doszedłem z tego poprawnego zakładu! Pozdrawiam tych co jeszcze tam pracują

@TXT

Ale ja nadal nie rozumiem, o co chodzi, jakie warunki były złe w firmie? Co te "dwie panie" takiego robiły, że musiałeś się zwolnić z zakładu? Zarobić pracownikom średnio dają, czy o co chodzi?

Czy kadra w biurze jest niezmienna? widziałam, że cos pisali z rok temu na temat tego, że Pani z Kadr miała chyba odejść ale nie znam do końca tematu. To do teraz jednak nie ma szans na taka prace? mam doświadczenie i będę potrzebowała się zatrudnić od stycznia. Cos na temat przyszłych warunków pracy wiecie?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Interesant

U mnie nikt nie był za wodę prawie 6 miejscu!!! Z kanalizacja rachunek na pewno wyjdzie około 1500pln. Za chwilę przyjdą mi oddychać wodę bo mam zadłużenie!!! O co tu (usunięte przez administratora) chodzi???taka chyba jest zagrywka ZUK! A pani Biurze Obsługi klienta siedząca po lewej stronie w okularach jest tak niemiła i wredna ! Chyba zakare tam siedzi ! Albo ma też dobre znajomości. Porażka

gość

ha ha ha, przekręty i nic więcej , dla tego ZUK jest w takim krytycznym stanie finansowym! ktoś kieszenie sobie napycha! Dlaczego ostatni Prezes odszedł przed końcem kontraktu!

Znajomy
@gość

Bo mu wojt kazał podpisywać wszystko co mu powie . A prezes się na to niezgodził... Informacją pewna ..

Kadrowa nadal pracuje a miała się zwolnić hahaha i jeszcze ściągnęła do pracy swojego nieroba który siedzi całymi dniami w biurze i jak zawsze nic nie robi a kasa leci! Wielki inkasent każe ludziom dzwonić i podawać stany licznika a nawet faktury miesiącami nie wystawia! Inkasent i klika z biura jest nietykalna! A prezes jak zawsze niema nic do gadania. Bo tam władze ma inną osobą! Tu nowy wójt musi się zmienić by było normalnie !

Interesant
@Gość

A idź w(usunięte przez administratora). Z tym inkasentem 2 miesiące czekamy na fakturę ! Kto takiego papudruna przyjoł do pracy?! Wszystkie rozumy zjadł . Ciekawi mnie czyj to jest znajomy? Pewnie wójt ma z nim jakie powiązania! On do niczego się nie nadaje wstyd i hańba!

Kamil
@Gość

To trzeba mieć znajomości i plecy żeby się tu dostać do pracy? Czemu prezes się tym nie interesuje i nie zarządza firmą tylko inne osoby? Powiesz czym to jest spowodowane?

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o. - Rzęczkowo

• Jak się pracuje w Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o.?

Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o.
  • 48A
    87-133 Rzęczkowo

Zakład Usług Komunalnych Zławieś Wielka Sp. z o.o.