Opinie o HHL Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HHL Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HHL Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HHL Sp. z o.o. w Kraków

Katarzyna B Nowy wpis

Dzień dobry, chciałabym sie zapytać jak zwrocić towar? ogolnie ma do mnie dopiero dotrzec.

Jaki jest wkład kierownictwa HHL Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Viorica toledo Nowy wpis

Es una estafa total compre keto light y no adelgase ni un gramo después de tomar 2 cajas.

Inseala clientii Nowy wpis

Buna ziua.Am comandat o crema Psoridex, am primit o mizerie de crema,fara cutie,cu eticheta murdara si stearsa.Cum pot folosi asa ceva pentru a trata Psoriazisul? Firma dvs comercializeaza marfa alterata,expirata?La telefon mi s-a promis rambursarea sumei dar sunt doar minciuni,mai nou nu raspunde nimeni la telefon.Rusine sa va fie!Sper ca OPC-ul sa isi faca treaba cat mai repede!

ela-put@wp.pl Elżbieta

Zużyłam całe opakowanie ponieważ do końca miałam nadzieję, że za takie pieniądze musi chociaż trochę pomóc niestety to okropne świństwo, nie wiedziałam że można to zwrócić.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie HHL Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
ela-put@wp.pl

Jestem bardzo nie zadowolona, nic mi nie pomogło schudnąć a co gorsza mam problem z "przemianą materii" mówiąc delikatnie.

Oszukana

Witam, 17.04.2020 wysłałam paczkę /zwrot/, do tej pory nie mam zwrotu wpłaconej kwoty. Miało być 14 dni a jest...…. Mam nadzieję, że to tylko niedopatrzenie. Liczę na szybki zwrot kosztów, a przede wszystkim informację.

@Oszukana

Dzień dobry, proszę o kontakt 518 811 732

Lenka
@Oszukana

Dzień dobry chciałam Panią uspokoić i prosić o cierpliwość ja też wysłałam zwrot i dostałam pieniążki. Miłego dnia

monika stępień

proszę o natychmiastowy kontakt jeżeli nie zgłaszam sprawę na Policję

Marlena

Witam chciałam zwrócić paczkę wysłałam na podany adres w formularzu i mam potwierdzenie do tego wysłałam nawet e-mail i zero kontaktu to wyzysk mam nadzieję że ktoś się odezwie.

Wsciekla

Po kilkunastu próbach kontaktu i długim wyjaśnianiu sprawy oraz dwóch próbach doręczenia przesyłka została doręczona. Co muszę przyznać to, że Pani obsługująca była bardzo wyrozumiała i starała się rozwiązać zaistniałą sytuację.

Wsciekla

Chciałam zwrócić towar. Odesłałam paczkę na adres podany w formularzu jako adres zwrotu. Niestety przesyłka nie została doręczona ze względu na niby błędny adres. Brak jakiegokolwiek kontaktu ze strony tej firmy. Nie odbierają telefonów, ani nie odpisują na emaile. Sprawa zostanie zgłoszona dalej, jeżeli paczka nie zostanie odebrana i nie zostaną zwrócone nam poniesione koszta.

@Wsciekla

Dzień dobry, bardzo proszę o kontakt od 09:00-17:00 - + 48 518 811 732.

Gisia

Witam Chce dokonac zwrotu Proszę o podanie adresu wysyłki na adres (usunięte przez administratora)

Jadwiga Z ....

Witam ....12.03.2020 zwróciłam paczkę z kremem/mascią FUNGALOR PLUS ponieważ bardzo smierdziala....czekam na zwror pieniędzy....A adresy mall są złe.. Tak mi pisze....

@Jadwiga Z ....

Dzien dobry, otrzymaliśmy Pani paczkę 17.03- jak było napisane w formularzu 14 dni od otrzymania przesyłki robimy zwrot. Zapewniam Panią, że podane meile były poprawne, numer telefonu tez.

rozynal@interia.pl

Zakupiłam inny towar a przysłali mi zupełnie coś innego czekam teraz na zwrot pieniędzy zobaczymy

@rozynal@interia.pl

Dzień dobry, jezeli chodzi o ChocoLite, a otrzmała Pani ChocoLite Extra, to faktycznie jest błąd na stronie. Mogliśmy wymienić Pani taki produkt- oczywiście na nasz koszt.

malgorzata.pochwala@gmaul.com

Wysłałam przesyłkę 9 stycznia i do dzisiaj nie mam ani pueniędzy ani żadnej wiadomości.

loko2006@o2.pl
@malgorzata.pochwala@gmaul.com

I jak nie zwrócili dalej kasy?

@malgorzata.pochwala@gmaul.com

Dzień dobry, przesyłkę otrzymaliśmy od Pani 15.01, jak było napisane w formularzu mamy 14 dni od otrzymania przez nas przesyłki na zwrot. Jeżeli jest jakaś niejasność, bardzo proszę o kontakt + 48 518 811 732.

Wiesława

Przestrzegam przed tą firmą !!! Zakupiony produkt odesłałam w następnym dniu po otrzymaniu - odstępując od umowy. Po tygodniu paczka wróciła z powrotem - nie odebrano. W ten sposób zapłaciłam za przesyłkę 2x, i zostałam z bublem. Wiesława

@Wiesława

Dzień dobry, jeżeli wysłała Pani przesyłkę na zły adres, to możliwe, że wróciła. Bardzo proszę o kontakt 518 811 732

iwa
@HHL

Moja przesyłka była na dobry adres wysłana i cisza pieniążków nadal nie ma 2 miesiące mija

@iwa

Dzień dobry, w formularzu zwrotu był kontakt - meilowy i telefoniczny. Proszę o telefon w sprawie przesyłki - +48 518 811 732

iwa

Hmm odesłałam produkt którego nie zamawiałam 3 miesiąc czekam za zwrotem pieniędzy dodzwonić też się nie można

Joanna

Witam, w nawiązaniu do opinii poprzedniczki stwierdzam, że Pani mocno przesadzila. Produkt firmy mi nie odpowiadał więc go odesłałam.Rzecz gustu. Zwrot pieniędzy na konto nastąpił wcześniej niż otrzymałam potwierdzenie doręczenia paczki, z pewnością do 5 dni. Można krytykować produkt ale działania firmy są ok.

Karol

@Wiesława To jest forum pracownicze więc uwagi klientów nie powinny się tu znaleźć.

Joanna

Nic nie piszecie o pracy w HHL. W Internecie również nie widać zbyt wiele o tej firmie. W KRS-ie nie znalazłam jednak żadnej informacji na temat tego, jakoby firma miała już nie istnieć. Czy ktoś z Was posiada jakieś informacje na temat tego, jak obecnie wygląda jej sytuacja? Czy przyjmowane są może jakieś nowe osoby do pracy? Jeśli tak, to napiszcie, na jaki adres e-mail osoby zainteresowane pracą w HHL mogłyby wysłać swoje dokumenty aplikacyjne.

Zygfryd Kuldanek

Brak kontaktu z przedstawicielem/ami tejże firmy HHL.Sp.zo.o. pod podanym numerem 511 972 253 a może tej firmy już nie ma ??? mój Nr.tel .514 521 512

Zostaw merytoryczną opinię o HHL Sp. z o.o. - Kraków

HHL Sp. z o.o.
  • Halicka 9