Opinie o DJ Development Sp. z o.o. w Koszalin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie DJ Development Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DJ Development Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie konstrukcji i pokryć dachowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DJ Development Sp. z o.o. w Koszalin

Tajniak Nowy wpis

Nie polecam nikomu się u nich zatrudniać. Codziennie bójki noże alkohol i (usunięte przez administratora). Każdy pracownik niby w delegacji a latami siedzą w Belgii bez zjazdów do Polski a firma z ZUSu robi idiotów. Charleroi w Belgi to tam na tej farmie gdzie to menelstwo mieszka co drugi poszukiwany listem gończym w Polsce(usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w DJ Development Sp. z o.o.?

Najman Nowy wpis

Ooo widzę że nic się nie zmieniło haha 3 lata temu tam pojechałem i wytrzymałem 3 dni bo się spać nie dało przez tych meneli i alkoholików. Kasztan jak tam smakowała ci zupa z gównem które co dodałem do zupy jak cię w domu nie było (usunięte przez administratora) smacznego za to jakim jesteś wieśniakiem to i tak za mało. Banda cwela na solo żaden nie chce wyjść bo osrany ale w 4 to cwaniaki wiem że zjadłeś rosół z moim gównem bo co do gara nawaliłem i jeszcze szczoteczka do zębów kiblu maczana haha (usunięte przez administratora) cię (usunięte przez administratora)

Adrian.S

Herflik (usunięte przez administratora) jakich mało (usunięte przez administratora) i wieśniak.Ten cały kasztan śmierdząca nie umytą świnia która nie umie odnieść się do Ciebie jak do człowieka tylko szczęka jak pies przy budzie i traktuje Cię jak śmiecia a sam (usunięte przez administratora) umie

Zofia
@Adrian.S

Ale myślę, że obeszłoby się bez takich wyzwisk. A w jaki sposób się w takim wypadku odnosi, że tak źle opisujesz tę osobę?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie DJ Development Sp. z o.o..
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Dekarz

Kasztan,kasztanem tak samo dobry i uczynny jest ten cały cherflik wydziera jape non stop i udaje wielkiego(usunięte przez administratora) fachowca i bosa.Odradzam pracę tam .

Lis Nowy wpis
@Dekarz

Gdzie kasztanik się chowa i jego pedzio Stasio bo ich nie ma w nallines.

Junior

W tej firmie najgorsze jest to ,że tak zwani brygadziści to ludzie uzależnieni od alkoholu .(usunięte przez administratora)na budowie to dzień powszechny i to delikatnie nazywając .Częste awantury na mieszkaniach i pobicia podczas imprez mocno zakrapianych alkoholem i narkotykami .Jarosław jako szef nie jest najgorszy świadczenia wszystkie zapewnia i wypłata na czas .Zatrudnia niestety (usunięte przez administratora).

Zofia
@Junior

No to jak jest w firmie problem z alkoholem to słabo. A to szefostwo tego nie pilnuje?

@Zofia

O jakie szefostwo Pani chodzi ?Szef jest na budowie może raz w miesiącu .Ludzie nadzorujący to wyżej wymienieni alkoholicy. Moim zdaniem cała brygada rano powinna być badana alkomatem .Tylko Pan Jarosław wtedy straci ludzi do pracy .Rekrutacje ludzi przeprowadza chyba pod zakładem karnym.Głęboko żal mi ludzi ,którzy tam trafiają do pracy bo przechodzą piekło na ziemi .

Łucja
@Junior

Czyli szef o niczym nie wie? Bo jeśli nie to wypadałoby mu to zgłosić, przecież takie coś psuje renomę firmy. Masz pewność, że nikt inny nie będzie chciał tu pracować gdyby dosłownie doszło do wymiany całej kadry?

@Łucja

Szef wie o wszystkim po prostu umywa ręce kasa ,przecież najważniejsza .Może wymiana kadry zarządzającej na ludzi o wysokiej kulturze zmieniłaby postać rzeczy .Ludzie uważajcie gdzie jedziecie do pracy za granice.Sprawdźcie u źródła każda firma bo w ogłoszeniu różne bajki piszą .

Lolek
@Zofia

To nie przedszkole. Niestety każdy jest dorosły i powinien odpowiadać sam za siebie. Warunki pracy są ok. Gdyby nie rodzinna sytuacja dalej prqacowałbym w tej firmie.

Damian

Nie polecam. Trzymać się z dala o ile to coś jeszcze funkcjonuje. Jesteś mądrą i rzetelną osobą ? W takim razie odpuść sobie, lepiej na ogórki do Niemiec pojechać i lepiej na tym wyjdziesz . Patologia to za mało powiedziane.

Cygar

Już się tym zajmujemy żeby znikła, jak szefo woli kryminalistów i narkomanów i psychopatów

Borys

Mi się wydaje że to kwestia czasu jak ta firma będzie zlikwidowana z rynku belgijskiego. Bardzo dobrze,

Czy to prawda, że zwalniacie ludzi?? :(

@Marta

Nie zwalniamy nikogo tylko pomagamy.

Maniek

Dziękuję Panowie że się nie skusiłem na tego dj. Szacunek wielki do was że ratujecie ludzi w ten sposób. Dziękuję Bardzo.

Olek

Dzięki Cygar i chłopakom uratowałeś następnego przed dj porażką. Wielkie dzięki Panowie. Super strona na Facebooku.

Cygar

Cieszę się Panowie że mądrze wybieracie. Cieszę się bardzo że to funkcjonuje. Dziękuję bardzo wszystkim.

Mycek

Oj marna firma widać po opiniach, nic pozytywnego dj (usunięte przez administratora) ludzie czytają a na Facebooku lepsze bo filmiki i zdjęcia. Chłopaki uratują dużo ludzi przed dziadostwem. Czołem.

@Mycek

Witam Pana. Jak się nazywa strona na Facebooku ?

Łukasz

Panowie dzięki za opinie unikłem wejścia w błoto. Jakaś pani przez telefon mówiła jacy dobrzy tam ludzie jak ładnie i kolorowo było czuć że kłamie. A jak poczytałem opinie i grupę na Facebooku to dziękuję temu dj. Panowie dzięki wielkie.

Romek z Chełmży

Kasztan ty buraku zrób sobie zęby bo się plujesz i śmierdzi ci z mordy tak samo jak twojemu synowi co mi w Polsce buty czyści , patologia w rodzinie . Zgrywasz kozaka przed kolegami a jest z ciebie zwykły menel. Pilnuj startej lepiej bo masz rogi na całe województwo.

@Romek z Chełmży

Słuchaj człowieku czemu tego nie powiesz prosto w oczy ?tylko jebiesz oszczerstwa co są nieprawda

@Kiler x

Niedługo usłyszy to na własne uszy i zobaczy na własne oczy nie Romek.

@Cygar

No to czekam z utęsknieniem to jest porządną polska rodzina i nie pozwolę na takie gadanie

@Kiler x

Panowie kto zna kasztana to wie że to bydlak ham i menel. I jest wart wpierdolki którą niedługo dostanie za wszystkich ludzi co byli poniżani przez niego w nallines.

@Cygar

Ja wam powiem ze kasztan jest w porządku człowiekiem a że wy mu zaszliscie za skórę bo się nie chciało robić to teraz psujecie opinie Bogu ducha człowiekowi. A propo jego żony nic o niej nie wiecie to po wielki (usunięte przez administratora) ja w to wszystko włączacie

@Kiler x

Kasztan w porządku to daj mu wypić trochę wódki to od razu dostaje pierdolca i szuka po mieszkaniach i udaje kozaka ale pewnego dnia jak trafi na swojego to na drugi dzień pierdnąć się będzie bał. Ma bardzo dużo wrogów i taka jest prawda.

Lewy

Kurczę wybierałem się ale jak to czytam dzięki wielkie ludziom którzy ostrzegają przed takimi miejscami. Wielkie dzięki.

Tymek

Wybierałem się wielkie dzięki chłopaki za ostrzeżenie. Przed tymi ludźmi. Dziękuję bardzo.

Brist

Byłem tam dość długo nie polecam nikomu. Uważać kto tam jedzie wariactwo.

Witek

Miałem jechać z kolegą ale jak to czytam to szkoda czasu dziękuję firmie.

Bartek
@Witek

Szkoda czasu chłopie, byłem tam parę tygodni to naprawdę przez 10 lat jak jeżdżę za granicę takiego syfu i buractwa, pijaków to mało powiedziane nie widziałem. Lepiej na gruszki pojechać za takie pieniądze , 9 euro to w Hogstraten na truskawkach płacą, śmiech na sali .

Zostaw merytoryczną opinię o DJ Development Sp. z o.o. - Koszalin

• Jak się pracuje w DJ Development Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DJ Development Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DJ Development Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 0 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DJ Development Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zwycięstwa 7-9
    75-028 Koszalin

DJ Development Sp. z o.o.