Uphotel Sp. z o.o.

1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Uphotel Sp. z o.o.

Aktualność
Serdecznie witamy wszystkich użytkowników serwisu GoWork.pl poszukujących informacji na temat firmy UpHotel Sp. z o. o.

Staramy się być wszędzie tam gdzie są kandydaci zainteresowani pracą u Nas, aby móc na bieżąco odpowiadać na pytania.
Doceniamy Wasze zainteresowanie Naszą firmą i dziękujemy za każdą merytoryczną opinię dlatego też zdecydowaliśmy się, aby być obecnym również w tym miejscu.
Jeśli nurtują Cię kwestie związane z pracą u Nas lub masz jakieś uwagi zachęcamy do podzielenia się swoją opinią.

Jesteśmy w pełni otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczne opinie, lecz ostatnimi czasy zaobserwowaliśmy kilka opinii obrażających naszych pracowników oraz naszą firmę. Nie możemy pozwolić na to, aby ktokolwiek z Naszej firmy był obrażany, a zatem takie opinie będą zgłaszane do administratorów serwisu GoWork.pl, co może nieść za sobą konwencje prawne dla autorów tych postów.
Szanujemy wolność słowa ale nie ma i nie będzie naszej zgody na obrażanie kogokolwiek.

Elżbieta

Rozumiem, dość szczegółowo wyjaśniłaś, co nie odpowiadało Ci w pracy w firmie UpHotel. Interesuje mnie sprawa podstawy, o której piszesz. Czy kandydat do pracy wie o jej wysokości już na etapie podpisywania umowy i czy ona jest tam zawarta? To ciekawe. A czy były jakieś plusy tej pracy?

nickyyo
@Elżbieta

podstawa w moim przypadku zawarta w umowie, z widełek jakie podajesz na rozmowie, wybierana najnizsza stawka na start. Premia- uzgodnienie na gębę, oczywiscie wyjasnienie, jakie kryteria trzeba spełnic. i to tyle jesli chodzi o premię. plusow nie odnotawałam

@Elżbieta

Dzień dobry, Dziękujemy za komentarz. Oczywiście wysokość pensji podawana jest już na rozmowie kwalifikacyjnej, a następnie z kandydatem, który pozytywnie taką rozmowę przeszedł podpisywana jest umowa, na której również zgodnie z Kodeksem Pracy widnieje ta sama kwota. Zapraszamy również do zadawania pytań na biuro@uphotel.eu. Pozdrawiamy, Zespół UpHotel

Lala

Za 'moich czasów' praca nie była od-do. Miała być zrobiona. wiadomo, że po 4 godzinach nie pozwalali iść do domu, ale jak się przychodziło na 9.00/10.00 do 16.00 to nie było problemu. Natomiast robota ma być zrobiona - jeśli zajmie Ci to 13 godz to tyle musisz siedzieć.(usunięte przez administratora). Dostajesz premie, ona Ci to ma wynagrodzić ;)

@Lala

To w sumie dobry system. Powiesz ile jest tej premii? Oczywiście jak się należy. Kilkaset zł czy więcej?

werka
@Adam

Parę stów.

Edyta
@werka

A tną chętnie tę premię? I na jakich zasadach jest przyznawana? Bo parę lat temu ktoś pisał, że ona ponoć na gębę jest tylko, to dalej tak jest?

Dzień dobry, Praca w naszej firmie niezależnie od działu trwa 8h. W jednym dziale pracownicy podzieleni są na dwie grupy i pracują albo od 8 do 16, albo od 9 do 17. W drugim dziale godziny pracy są ruchome, ale praca również nie trwa więcej niż 8h, pracownicy mogą przyjść do pracy między 8 a 10. Jeśli macie Państwo więcej pytań zapraszam do kontaktu biuro@uphotel.eu. Pozdrawiamy, Zespół UpHotel

@Edyta

Dzień dobry, Jeśli jest Pani zainteresowana szczegółami systemu premiowego w naszej firmie z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy do aplikacji praca@uphotel.eu Pozdrawiamy, Zespół UpHotel

A może Ty napiszesz coś o pracy w Uphotel? Są jakieś wolne wakaty? Daj znać jeśli wiesz.

@Marta

Dzień dobry, Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie zapraszamy do wysłania CV na adres praca@uphotel.eu Pozdrawiamy, Zespół UpHotel

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Uphotel Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Dzień dobry, Dziękuję za pytanie. Przed koronawirusem organizowane były wyjazdy integracyjne. Wraz z pracownikami byliśmy np. w Międzyzdrojach lub Zakopanem. Co roku również organizujemy wigilię firmową. Pozdrawiamy, Zespół UpHotel

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Uphotel Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Aktualność

rozmowa kwalifikacyjna

Chciałabym się podzielić swoimi odczuciami po mojej rozmowie kwalifikacyjnej, która miała miejsce niedawno. Przeprowadzona została przez sympatyczną Panią, która w żaden sposób nie potrafiła wytłumaczyć czym miałabym się zajmować. Nie miałam nic wspólnego z przetargami (żadne doświadczenie nie było wymagane) i już po tym stwierdzeniu zauważyłam dużą niechęć, ponieważ trzeba było mi wytłumaczyć coś czego do końca samemu się nie rozumie. Jednak co mnie bardziej zszokowało to fakt, że pracując za najniższą krajową mogę pracować 8 godzin, a może 10. Nie wiadomo, wszystko zależy od wykonanej pracy, której nie dowiedziałam się jak wygląda. Pani poinformowała mnie, że w tej pracy zostaje się dłużej, ale nie dostaje się za to pieniędzy. Ochłonęłam i zaczęłam googlować tę potężną korporację. Przeczytałam połowę opinii i na prawdę się przeraziłam, że jeszcze takie firmy istnieją.

Ona

Hejka, Mam pytanie do Was, bo mój teraźniejszy pracodawca powiedział, żebym przeczytała opinię o swojej byłej firmie (Jelenia Góra jest mała:) ) i jestem mega zdziwiona. Uphotel wspominam całkiem spoko, ale jestem za czasów jeszcze ulicy długiej, Pani Justyna taka życzliwa kobieta, Pan Tomasz bardzo w porządku. Odeszłam, że pieniądze były nieciekawe, na szefostwo nie mogę nic powiedzieć. Może ktoś w skrócie wytłumaczyć o co chodzi z tą ukrainką ? Pozdrawiam STARĄ GWIARDIĘ Z DŁUGIEJ!

Nick Carter

Nie o to było pytanie postawione....

Qwerty
@Nick Carter

W takim razie wytłumacz jakie znaczenie dla któregokolwiek z pracowników, do której godziny w nocy szef siedzi w firmie!? Jeżeli odpowiem, że do 2 w nocy, to jaki dokładnie wniosek można z tej informacji wyciągnąć?

Chwduh

Dodam jeszcze tylko, że pracownicy (lub poplecznicy firmy) nie rozumieją różnicy między krytycyzmem a "hejterstwem", tlumaczac fakty z komentarzy jako hejt. Czy to manipulacja czy głupota i niedojrzalosc, jak ktoś wyżej napisał? Nie pozdrawiam - byly PRACOWNIK.

Gościnnie

Byłam na rozmowie, nie tak dawno i co mogę ocenić. Rozmowa przeprowadzona bardzo nieprofesjonalnie, zero konkretów, tylko godziny pracy, jakiś tam zakres i dni pracy. Pani muszę przyznać sympatyczna, ale nie powinna od nikogo wymagać dress code, bo niestety z jej strony wyszło kiepsko. Rozmowa przy klejącym się stole za jakąś ścianą, miejsce tez nie przygotowane. Nie powiedziałam nic wielkiego, ale tak szczerze to nikt nie pytał o mega konkrety, czuć było, że co bym nie powiedziała to bym się dostała. Tak jak myślałam, miałam przyjść na dzień próbny z którego zrezygnowałam. Powód? Właśnie opinie, które analizowałam i mimo, że byłam tam dosłownie 20 min, to czuć było, że coś jest na rzeczy. Co mnie zaskoczyło to zdecydowanie brak informacji o potencjalnych premiach. Reasumując : czuć było desperację do pozyskania nowego pracownika.

MM

Nie rozumiem po co te agresje, dajmy im czas, przecież to kwestia tylko i wyłącznie czasu. Kolejna rekrutacja, a daje glowe, ze na pewno z kiepskim skutkiem, bo po wpisaniu uphotel w google druga pozycja to te opinie. Prawda jest taka, ze oni nigdy nie szanowali ludzi i szanować nie będą, nawet Pani z Y. Jest tylko i wyłącznie maszynka do robienia pieniędzy a nie miłością. Jelenia jest mała, już słychać z każdej strony ze nikt nawet nie chce tam chodzić na rozmowy. Narazie z tego co wiem są pieniądze i wszystko jest pięknie, ale pieniądz ma to do siebie ze się kończy, a karma wraca. Nadchodzą chude miesiące, nie ma się co denerwować tylko zobaczycie za pare miesięcy ;)

Kino rada
@MM

Znajoma opowiadala mi ze oczywisvie na tej calej " rekrutacji " niegdys zostala poproszona o wykonanie pracy, czyli wyszukiwanie obiektów, przez 1h i oczywiście nie zapłacono jej. Nie uzyskała też informacji o tym, że byli na nie, a twierdzili, że oddzwonia.

Bibi
@Kino rada

Nie zapłacili, ale przede wszystkim to nie zawarli zlecenia pod wykonanie pracy

Informacja z pierwszej ręki jest taka, że kolejni pracownicy mają dość i z nowym rokiem szykują się masowe odejścia. Problem ten sam - brak pieniędzy, mimo, że firma ponoć ma za sobą rekordowy rok. Nie oszukujmy się to wisiało w powietrzu, każda cierpliwość się kiedyś kończy.

Audrey
@Nowy

Obrot 1 mln zlotych...mialo byc tak pieknie:)

lalala
@Audrey

1 mln zł obrotu to mieli jednak słaby rok :)

Aleksandra
@Nowy

Czy to faktycznie potwierdzona informacja? Dlaczego pracownicy chcą odejść? Wspominasz o kwestii finansowej, co konkretnie masz na myśli? Wnioskuję, że zatrudnione osoby nie są zadowolone z wysokości wynagrodzenia. Jak sądzisz, czy po podwyżkach byłoby lepiej? Mógłbyś jeszcze opisać atmosferę? Czy pracownicy mają ze sobą dobry kontakt?

Dev

Tak wiec jest to kolejny przyklad, ze narzekaja nie tylko te osoby, ktore "sobie nie poradzily", jak ktoś niżej sugerował.

były
@Dev

wychodzi na to, że nawet osoby które pracowały kilka lat 'sobie nie poradziły' bo w końcu odeszły :D

Trolluj
@były

Uscislac, nawet "banda nieudacznikow" :))

Bezksyw

Dodam tylko, ze odkad podalam tu adres @, na @ zaczely mi przychodzic masowo maile i powiadomienia z: accorhotels, serwisow o tematyce erotycznej, falszywe info o platnosciach w dziwnych formatach. Oczywiscie poczta jest wykorzystywana rzadko, ale dziwi mnie ta synchronizacja reklam accor hotels z innym zalewem bzdur na skrzynce.

Bogdan

Czy firma potrzebuje ludzi? Dobre opinie słyszałem i trochę dziwi mnie wasze niezadowolenie.

yz
@Bogdan

oni zawsze kogoś potrzebują - przemiał ludzi jak w młynie. ale nikomu nie można niczego zabronić - proszę się tam zatrudnić i samemu przekonać :) zawsze to jakaś przygoda :)

@Bogdan

To nie jest kwestia niezadowolenia jako takiego ch..wie z czego i roszczen, tylko obiektywnie istniejacych faktow, jakie zaistnilay w tym grajdole, ktore swiadcza przeciwko pracodawcy. ,

Ziomek
@Bogdan

Większość ludzi (czyli pewnie z 3-4 osoby) to pracownicy, którzy sobie nie poradzili. Pracowałam w tej firmie jeszcze jak siedzibę mieli na Długiej, teraz jestem w stałym kontakcie z dziewczyną która pracuje nadal i wiem jak jest. Ludzie narzekają na brak przerwy, bo tam sam sobie realizujesz czas pracy, to źle? Lepiej mieć jak w Zorce 10 min ? Więc takie narzekanie ludzi, którzy niestety do takiej pracy się nie nadają. Ja pamiętam czasy jak rządziła nami Pani Justyna i nigdy by nie było sytuacji, że jakaś ukrainka źle patrzy , czy zwraca uwagę na drugiego, niestety od koleżanki wiem, że to jest duży problem, jednak dotyka on jednego działu. Atmosfery nie ma, a o to chyba chodzi w pracy.

Ziomek

Dlatego napisałem, że jedni ludzi są stworzeni do pracy w cięższych warunkach, a drudzy do pracy w zorce. Żebyśmy się dobrze zrozumieli, to co się tam dzieje to komedia, ale atmosferę burzy jedna osoba, tak jak kiedyś jej koleżanka.

Niezadowolona
@Ziomek

Poprzedni post na to nie wskazywał :) mój też nie wskazywał na to, że praca w uphotel jest cięższa niż w zorce, bo zapewniam Cię, że praca w zorce, przynajmniej na stanowiskach produkcyjnych czy wspomagajacych producję jest o wiele cięższa. W uphotelu po prostu chcą Cię tylko wykorzystać, nie szanują ani Ciebie ani Twojego prywatnego czasu, do tego są protekcjonalni i zachowują się jakby byli Panami świata. Chcą tylko na Tobie zarobic czego najlepszym przykładem jest fakt, że jako oddany pracownik idziesz o podwyżkę bo Twoje 1800 zł nie starcza Ci od pierwszego do pierwszego a oni nawet nie pytają czy chcesz 50 zł tej podwyżki czy 500 zl bo od razu wysyłają Cię do pracy bo ich na ŻADNE PODWYŻKI NIE STAĆ - dobre sobie.

sasasa
@Ziomek

nie jest faktem ze osoba ktora "wyszła" z firmy uphotel nadaje sie jedynie do orki w zorkce (btw. to tez ciezka praca, nie umniejszaj), czego jestem żywym chodzącym przykładem, mając w kieszeni papier z inspekcji pracy, udowadniający obiektywnie istniejace fakty w postaci potwierdzenia przez PIP nieprawidlowosci: mobbingu ze strony jednej z pracownic, nieterminowości w postaci dostarczenia sw. pracy jak również innego rodzaju nieprawidlowosci. w takiej "atmosferze" fakt nie kazdy sobie radzi, ja jedyne co radze, to omijac szerokim łukiem. btw. długoterminowi pracownicy, o ktorych wspomniałaś również narzekają- chocby na to, że nie dostali w terminie obiecanej premii. wiec nie jest to kwestia tego o czym piszesz, "atmosfery" jako nawiasem mowiac nieostrej kategorii, co probujesz wskazac, tylko zarządu i ich decyzji. aktualnie moje stanowisko w miedzynarodowej korporacji wymaga paradoksalnie lepszej organizacji czasu pracy, wiekszej ilosci "przetworzonych" informacji, ktore wplywaja na merytoryczne i proceduralne konteksty pracy z klientem- i o dziwo dobrze sobie radze, a nawet premia kilka tys. jest mozliwa do ujrzenia na koncie, wiec jak widac nie jest to kwestia "stworzenia" do czegos, tylko, jak mniemam formy w jakiej realizowane są szkolenia, ktorych w praktyce w spolce UPHOTEL nie ma. btw., pani wdrażająca- inaczej podchodzi do rozmowy z kobietą, inaczej z mezczyzna. Moze jak piszesz, w innych działach jest/było inaczej, ale to juz nie mnie stwierdzac.

Bezksyw

Uaktualnienie: mialam na mysli kwestie nadgodzin, czy nieprawidlowosci przy rozliczeniu oraz stres, nieterminowy przelew. Co do swiadectwa, to napisalam o tym, bo chce zweryfikowac, czy rowniez Ty masz date nadania ktora jest niezgodna z wymogami prawnymi. Ktos nizej cos wspominal.

dobra rada

Zresztą pytanie - kto odchodząc stamtąd miał w 100% pozamykane wszystkie sprawy odnośnie jego pracy ?

dobra rada

Dlatego nauczka na przyszłość - WSZYSTKO na piśmie, nawet przecinek. A już tym bardziej jeżeli chodzi o pieniądze. Firma listy pracowników nie prowadzi - a chyba też powinna ? i później człowiek jak odchodzi ma się podpisywać za 2 lata wstecz ? chore. W każdym razie jeśli byłaby jakaś wiadomość w tej sprawie - daj proszę tu znać co i jak i jak się ewentualnie skończyło.

Niezadowolona
@dobra rada

Jakieś listy pracowników mieć powinna i pracownicy powinni podpisywać się na nich na bieżąco w momencie przekraczania progu zakładu. Potem jak Ci podtykają pod nos takie listy i je podpisujesz, że byłaś w pracy od 8-16 a np. wysłałaś maila po 17 bo garowałaś w pracy (pracując na swoja "PREMIE") to nie będzie to dowód w sprawie, że przekraczane są przepisy?? U mnie zmieścili się ze świadectwem pracy w ustawowe 7 dni roboczych i jest wystawione ostatniego dnia. Myślę, że jeżeli jest nas więcej to powinnyśmy napisać na podanego wyżej maila i złożyć pozew zbiorowy - może nie oszukają już więcej uczciwych osób. Karma wraca!

@Niezadowolona

Trzeba by skonsultować sprawę tych wiadomości wysyłanych po godzinach pracy - na dobrą sprawę jeżeli brało się telefon do domu a nawet ogólnie cokolwiek się odebrało po 16 to chyba jest tak samo ważne - są billingi. Z tym że trzeba się liczyć że 'zarząd' będzie szedł w zaparte, że to oni odpisywali i odbierali telefony. Oni będą walczyć do końca - wszystkimi sposobami. Oczywiście wcale im nie kibicuję - wręcz przeciwnie. Ale wbrew pozorom oni bardzo dużo (jak nie prawie wszystko) robili z głową i ostrożnością. Więc trzeba by mieć naprawdę konkretne i rzeczowe dowody.

@dobra rada

Firma nagrywa monitory pracownikow, zamowienia w systemach maja przypisane daty i godziny, poza tym istnieja poczta i inne. Wiec tak jak pisze niezadowolona, moze to byc dowod. Ciezko to wywlec, ale jest to dowod.

@Janosik

I kolejne pytanie - jeżeli ktoś odchodził to chyba tylko przez jakiś czas po trzymali jego pocztę - po jakimś czasie nie kasowali konta ?

@dobra rada

Tego nie wiadomo, takie pytanie o specjalistyczne odzyskanie to w sumie do informatyka i juz w kwestii intencji sądu. Oczywiscie najlatwiejsze pt scr, zdjecia, kamery, no ale niestety, nie zawsze jest to do przewidzenia

Dobra rada

Jasne ze tak - tu sie trudno z Toba nie zgodzic. Tak jak wczesniej - ja im nie kibicuje. Tylko po prostu jestem zdania, ze jak uderzyc to z pelna moca - takie zawiadomienie to P.M. przeczyta, odlozy dalej i zapomni. A tak to niech sie troche pomartwia :)

@Dobra rada

bezksyw

sprawdzili ponoć, użyli sformułowania "prowadzona ewidencja czasu pracy (...)". czyli ktoś (za)prowadził ją za nas i jestem bardzo ciekawa tych podpisów.

Qwerty
@bezksyw

Czyli co?! Fał...two???

Bezksyw

Tzn.tez podejrzewam kto to byl

Janosik

Czego wymagac od osoby ktora nie wie jak przebiega proces uczenia sie OSOB doroslych? Nikt ja w tym nie wyedukowal, to niezgodne z prawem ze jako specjalista ds rezerwacji wchodzi w kompetencje szefa...

@Janosik

nie wie jak przebiega ten proces uczenia sie osob doroslych, bo sama jest dzieckiem, ktore wychylilo swoj kartoflany nochal i pryszcze "zagranico" i mysli ze pana boga za nogi zlapalo!:) typowa "swiatowa dusza" hahah. jaki poziom wyksztalcenia ta osoba reprezentuje? wie jak rezerwowac samolot??no plss nie ponizajmy sie pracujac dla czegos takiego. Oglada kulturowa na poziomie 0, szczunek do starszych od niej ludzi w Polsce na poziomie -1. zwrocilam szefowi uwage na to co sie dzieje, ale zbytnio sie nie przejal, z oczywistych wzgledow. Tu jest Polska, tu autorytaryzm w zarzadzaniu jest anachronizmem, takie slowko na dzis, enjoy learning polish:)

Xyz

Masakra, ale w sumie czemu mnie to nie dziwi? W spoleczenstwie poza firma ciezko by bylo szukac manipulatorowi, ni chyba ze na $

PK

Dodam jeszcze że pracodawca nie przestrzega podstawowych przepisów bhp - brak ciepłej wody, notorycznie brak papieru toaletowego i mydla do mycia rąk. Za ręcznik służy stara (usunięte przez administratora) nadająca się do mycia podłog.

@PK

Trzeba oszczedzac, ile sie da!:) Reczniki papierowe i swieze mydlo w plynie (niezabełtane woda z kranu) to za duzy koszt, "klepadla" papierow marzowych pani ukrainki, ktore ona pieczolowicie tworzy do godziny 3.00, nie zasluguja na podgrzanie wody, byc moze za malo pracuja zdaniem groteskowych dorobkiewiczow z j.g... co za roszczenia! Pozniej sie slyszy ze mamy roszczeniowych pracownikow, tyle wymagaja...szok

@Lolalola

No, wymagają - bo chcą wypłatę przed 20 każdego miesiąca dostać :)

@dobra rada

Na wyplate w sensie podstawy trzeba sobie zapracowac zdaniem niektorych, roszczeniowy pracownik nie powinien miec prawa do wyplaty:D

@Lolalola

Ja tylko podstawę mam na myśli :) ujrzeć tam premię to jak zobaczyć mikołaja w maju :)

@dobra rada

Premia wartoscia wprost proporcjonalna do profesjonalizmu tej firmy. Bo raczej nie do ilosci stresu doznanego w tym grajdole. Albo kombinatorstwa w sensie doliczania do bookinga, oficjalnego portalu rezerwacyjnego marzy I liczenia ze klient sie nie skapnie

PK

Największą zaletą tej pracy jest ... jej lokalizacja. I to by było na tyle, nic dodac nic ująć. Wszystko zamieszczone pod spodem :)

Ola

Na prawdę jest aż tak źle? ... A zastanawiałam się niedawno czy składać tam cv.

@Ola

Sam fakt, że jest tam ciągła rekrutacja już powinna o czymś świadczyć - rotacja pracowników jak w młynie, nic nie wygrasz w ciągu pierwszego tygodnia pracy - nara. Hajs, hajs, hajs się tylko liczy

@dobra rada

No dokladnie, ciagla rekrutacja to najlepszy wskaznik jakosci traktowania pracownika:) oczywiscie to bajer ze niby firma sie rozwija blablabla

Zostaw merytoryczną opinię o Uphotel Sp. z o.o. - Jelenia Góra

• Jak się pracuje w Uphotel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Uphotel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Uphotel Sp. z o.o.