Opinie o Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o. w Sieradz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o. w Sieradz

alladyn Nowy wpis

Omijać szerokim łukiem

Agent07 Nowy wpis

Witam. Buro ochrony Kłys to solidna, wypłacalna firma. Polecam z czystym sumieniem. Jest to jedna z najlepszych firm ochroniarskich w województwie łódzkim. I jedna z najlepiej wiodących w Polsce.

Sławomir Nowy wpis
@Agent07

Rozumiem że piszesz to jako pracownik? Z wynagrodzenia widzę że byłeś zadowolony, a jak było z relacjami na linii pracownik-pracownik, pracownik-szef, też na plus? :)

Opinia o firmie Klys.Moja rozowa odbyla się z koordynatorem u mnie prze kamienica ,miejsce pracy było super ale oni zatrudniają ludzi z orzeczeniem więc powinni liczyć się ze zwolnieniami itp.lecz tam niestety nie można chorować .Podam swój przykład miałam chore kolano do zabiegu byłam na zwolnieniu z powodu operacji tzn.mialam wstawiana endoproteze stawu kolanowego później rehabilitacja i zakończyłam zwolnienie o którym pan dyrektor który tam zarządza stwierdził że nie wiedział że już mi się skończyło i wysłał mi zwolnienie z pracy .wszystko byłoby ok gdyby doceniali ludzi ale robią to tylko wtedy kiedy ludzie nie chorują ci co są chorzy nie mogą liczyć na powrót na swoje miejsce prac.Tam zarządza dyrektor który sam pewnie posiada grupę niepełnosprawności lecz do ludzi podchodzi nie fajnie .Było jedno ogłoszenie na ochronę gdzie zadzwonilam co się okazało że to ta sama firma Klys ale niestety nie miałam co liczyć na ponowne zatrudnienie pozdrawiam.

Ados Nowy wpis

Dzień dobry mam pytanie czy poleciałaby pani ta firma pod względem wypłacalności bo miałem już doczynienia z podobną firma i 1 miesiąc ok ale 2 i kolejne to już koszmar wieczne proszenie o wypłatę zero kontaktu z kierownictwem i po zwolnieniu zero świadectwa pracy sądzimy się ale to jest koszmar.pisze pani że tam nie można chorować bo i tak cię zwolnią no ja choruje na serce i kręgosłup mam podjąć pracę w firmie klys ale po opiniach nie wygląda to dobrze

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o. - Sieradz

• Jak się pracuje w Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o.?

Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o.
  • Władysława Łokietka 33 lok. 17
    98-200 Sieradz

Biuro Ochrony Kłys Sp. z o.o.