Opinie o Lux Group Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lux Group Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lux Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lux Group Sp. z o.o. w Legnica

Iwona Nowy wpis

Sami sie poklocili o pieniadze. jeden zrobil strate pare lat temu na pol miliona, a inni mowili ze nie beda za niego placic, bardzo duzo klotni jak jeszcze przyjezdzali na muzealna, od jakiegos czasu nie pojawiaja sie. klotnie na calego o pieniadze, inny zalozyl firme z kolega z legnicy, nawet zestaw maja, ktory stal caly tydzien na wiosce, bo tak maja robote.

danielus pierdola Nowy wpis

Jedna wielka porażka, nie płacą ludzi maja za nic

Renatka Nowy wpis

do danielka, czubka, zazdrosniki, ktory sam jest (usunięte przez administratora)wart. piszesz u kogos na goworku, wiec kopiuje i wklejam ci to na nowo. Nie warto , nie płaci poniża ludzi , pomiata nimi a sam nic nie potrafi

Mariusz

Godna polecenia od lat pracujemy.

Agata

Uzasadnisz jakoś tę swoją opinię? Bo póki co ciekawie się zapowiada

Klient Nowy wpis
@Agata

Co tu jest do uzasadniania. dozorca, sprzataczka, ludzie ktorzy dorwali sie do kasy, mysla ze sa cos warci. wlasnie sa gowno warci. donosza na sasiadow na muzealnej zwlaszcza ta wlascicielka.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Lux Group Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Polecam

Typowa firma osrmiornica

wszyscy Ci ludzie maja inne firmy zalozone, albo sa wspolnikami w innych firmach lepiej bym uwazal na te cudo. wlascicielka wszedzie opowiada ze ona nie pracuje, ona zajmuje sie tylko dziecmi. mezowi przed wyjazdem przygotowuje sloiki z jedzeniem, bo ten jest kierowcom. podobno sa bardzo religijni, zwlaszcza w niszczeniu cudzych malzenstw. z zazdrosci i zawisci.

Kristof Traf

Zapytałem sie o łądunek, oczekiwanie 15 minut,że ok że jest, blachy podane, po dwóch godzinach piszą że, tzn szanowna Pani z warzywniaka informuje mnie ,że takiego ładunku nie ma. Niestety wziąłem ten sam łądunek o jeden Euro wiekszy z Timo comu.

Czy Lux Group Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Tadeusz W.

nie

Kasa na czas

Dobra firm. Nigdy nie ma problemu z płatnościami.

Beata
@Kasa na czas

Wiesz, to jest jakby konieczność, żeby pracodawca wypłacał kasę pracownikom :D A są tam dla Ciebie jakieś realne PLUSY?

do Beaty
@Beata

Nie taka rzeczywista koniecznosc u nich.mi nie wyplacaja zyskow,

Czy w Lux Group Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Weryfikacja Eurodebt wynika ze

wg Eurodept maja Zysk na poziomie: -561 649 zl za rok 2019 - Czyli na pod kreska, az tak bardzo?. Eurodept radzi jedorazowe zlecenia. wynik na poziomie 65 % oraz uwagach dodano informacje z Uwagi na opoznienia w zaplacie, radza wspolpracowac z krotkim terminem platnosci. Bardzo dziwna firma.

ale numer!
@Weryfikacja Eurodebt wynika ze

ale numer, az ponad 500 tys?! straty za 2019?

ze jak?minus 500 tys za 2019?
@Weryfikacja Eurodebt wynika ze

Nie rozumiem, naprawde taka strata?!!!

Klient

Super płatnik

Inter

Zawsze pieniądze na czas, świetna współpraca

Zbyszek

Kasa zawsze przed terminem, nie trzeba dzownic sie upominac, super firma

FRANEK

Kasa często przed terminem, polecam

Piotrek

Płatności zawsze na czas

Halina

super płatnik

Paulina

Płatności na czas od lat, nigdy nie trzeba dzownic i prosic sie o pieniadze.

Reklama

Remont i wykończenie mieszkań, domów, biur | Projektowanie wnętrz | Elektryka, hydraulika | Budowa domów | GWARANCJA Jesteśmy zespołem specjalistów, który zajmuje się zaprojektowaniem i wykończeniem twojego mieszkania, domu lub biura od stanu deweloperskiego do stanu pod klucz we Wrocławiu i okolicach. Poniżej nasza strona. (usunięte przez administratora) Zapraszamy, wyremontujemy Ci niemal wszystko. Nie ma takich rzeczy na ktorych bysmy sie nie znali.

Nie praca za dojazd do pracy

Nie Polecam! nie placa za dojazd do pracy, brak platnosci za benzyne.

Iwona
@Nie praca za dojazd do pracy

Napiszesz coś więcej? Nie wiem, czy jesteś spedytorem w Lux Group, kierowcą, czy jeszcze innym pracownikiem. Zaskakuje mnie teza, że pracodawca ma płacić pracownikowi za dojazd do pracy. Czy gdzieś w ogóle jest takie rozwiązanie? No i co więcej myślisz na temat tej firmy, bo oceniłeś tylko jedną rzecz?

BRoniu
@Iwona

a owszem nie zaplacili na dojazd, a podobno sami domagali sie tego od bylego pracodawcy, gdzie otrzymali dyscyplinarki w sadzie pracy. Oni sami nie lepsi, a gadaja na innych. typowa zazdrosc Polaczka.

Wiecie może czy w Lux Group Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

a oczywiscie, że tak

Prosze dzwonic, pytac, za darmo bardzo kogos przyjmiemy na staz, do robienia kawy.

Zostaw merytoryczną opinię o Lux Group Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Lux Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lux Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lux Group Sp. z o.o.?

Lux Group Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 97 ocen.
  • Muzealna 1 lok. 8
    59-220 Legnica