Opinie o Fermy Drobiu Stępień Sp. z o.o. w Aleksandrów

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fermy Drobiu Stępień Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fermy Drobiu Stępień Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Chów i hodowla zwierząt - produkcja paszy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fermy Drobiu Stępień Sp. z o.o. w Aleksandrów

Były pracownik Nowy wpis

Nikomu nie polecam tam pracować. Byłem zatrudniony na fermie drobiu. Na początku Tomasz S. obiecywał normalną pracę po 40 kilka godzin w tygodniu, nadgodziny miały być normalnie rozliczane. Gdy zacząłem pracę okazało się, że trzeba pracować w systemie (usunięte przez administratora) godziny pracy, 24 przerwy bo nie ma wystarczającej liczby pracowników. Po (usunięte przez administratora) godzinach pracy fizycznej trzeba jeszcze przez 2 godziny zajmować się kurnikami. Potem w nocy trzeba było być na dyżurze i co 2 godziny robić obchód po wszystkich kurnikach aż do rana. Gdy przyszło do rozliczenia nadgodzin Tomasz stwierdził, że u niego to normalna praca i za nadgodziny to on łaskawie może dać 20% tego co się należy. Nie szanuje on ludzi. Poprzedni pracownicy, którzy tam pracowali także odeszli bo byli wykorzystywani. Omijać tego pracodawce szerokim łukiem!

Poszkodowany kolejny

Absolutnie nie polecam . Wiszą fakturę za zboże za ponad 10 tys już pół roku i wcale nie wskazuje na to żeby mieli zapłacić pieniądze. Jedynie co potrafia to wysyłać listy od swojego radcy prawnego. Może warto by było zgłosić sprawę na media albo tv żeby nie oszukiwali kolejnych rolników

Poszkodawany kolejny
@Poszkodowany kolejny

Myślę że poszkodowanych nie trzeba było by szukać jak grzybów w lesie żeby wspólnie zacząć działać i zgłosić sprawę wyżej. Bo tutaj prawnik radca prawny nic nie pomoże i oni też mają swojego . I tylko wkólko Macieju wysyłanie i odsyłanie listów do siebie z którego wgl się nie przejmują. A prawo w Polsce jest jakie jest .

@Poszkodowany kolejny

Drogi kolego Ja bardzo dobrze znam braci S..pracowalem u nich dosyć długo.. Pensji nie płaci.. Przyjeżdżal samochodem za ponad 300 kawałków.. Po czym twierdził se to jest jego samochód do pracy...a ludziom nawet nie zapewniał wody do pracy.. Drugi z braci ma rower za 60 tys.. A nie ma na pieniedzy na uregulowanie długów dla pracowników.. ( DLA SIEBIE MAJĄ A NA DŁUGI ŻEBY ODDAĆ TO NIE) POZDRAWIAM ????

Nie znajoma Nowy wpis
@Poszkodawany kolejny

Dzień dobry poproszę napisać do mnie. Poszukujemy takich ludzi jak państwo . Więcej w e- mail napisze o co chodzi sylwiakalinowska311@gmail.com

Jolanta

Z poprzednich wpisów wynika, że na Fermie Drobiu były jakieś problemy z wypłacalnością. Przynajmniej tak sugerują niektóre osoby na forum. W każdym razie, powiedzcie proszę, jak jest teraz pod tym względem. Pracownikom wypłacane są wynagrodzenia na czas? Dziękuję.

@Jolanta

Witam.. Pracowałem na fermie u MARKA I TOMASZA S i mogę tyle powiedzieć iż pracy (godzin) kto lubi i musi to robi po 450 godzin miesięcznie.. Czyli tygodniowo 100 parę godzin.. (dzień, noc) bo tak życzy sobie pracodawca.. Wynagrodzenie śmieszne.3000 to Maks..na wynagrodzenie czeka się miesiącami.. Urlopów nie ma.. A jak pracownik chce rozliczenia za urlopy to Pan S . Grozi że wyrzuci za bramę...praca polega na tym iż jestem po całym dniu idę na nockę i po nocce idę jeszcze na cały dzień.. Ich zdaniem w nocy się śpi, ale co z tego jak się śpi na czuja.. Bo trzeba pilnowac drobiu.. Za mojej kadencji..przewinelo się bardzo dużo ludzi.. Z każdego na samym końcu robią złodzieja, brudasa.. I wgl...swiadectw pracy nie wydają na czas.. Ludzie zgłaszają do inspekcji pracy.. Pozdrawiam wszystkich czytający.. I naprawdę omijajcie bokiem tego pracodawcę.. PANA MARKA I TOMKA S

Rafi Nowy wpis
@Therock

Wywalili cię bo kradłeś. 400 godzin, to robiłeś na swojej budowie, zamiast (usunięte przez administratora) pilnować. ja bym ci nic nie zapłacił.

Driver Nowy wpis
@Rafi

Rafi wiesz dobrze ze bracia s. To (usunięte przez administratora) i ciebie też prędzej czy puzniej na kasę (usunięte przez administratora)

Urszula

Jestem ciekawa, jak na chwilę obecną wyglądają warunki pracy w Fermach Drobiu Stępień w Aleksandrowie. Pewien czas temu szukali tam pracownika gospodarczego - ogłoszenie widniało a jednym z portali internetowych. Ktoś z Was może wie, ilu zmianowa jest tam praca? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie informacje.

@Urszula

Moi drodzy co tu dużo mówić.. Nie polecam nikomu pracy u tych ludzi... W straszny sposób wykorzystują ludzi.. Hmm.. Wciągu jednego miesiąca wyrobiłem ponad 400h..co wydaje się niemożliwe,a jednak.. Miałem ustalone na samym początku (godziny) pracy.. Co po krótkim czasie się zmieniło i wyglądało to tak iż pracowałem niemalże dzień, noc..nie dało się tam długo wytrzymać..szkoda zdrowia na tych ludzi.. Tylko głupi by tam tyrał.. A wynagrodzenie - żenujące.. Naprawdę nikomu nie polecam tych ludzi.. I popieram komentarze innych ludzi. To są zwykli (usunięte przez administratora) ????

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Blacharz samochodowy w firmie Fermy Drobiu Stępień Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Następny poszkodowany

Pół roku czekamy na zapłatę dwóch faktur na kwotę 200tyś.Firma nieuczciwa dorabiająca się na innych.

Urszula

Pomocy, jak dostać pracę w fermie u Stępniów? Ostatnio dwa lata temu poprzez urząd pracy w Sochaczewie szukali robotników gospodarczych, a potem cisza, na profilu FB też. Chyba trzeba pojechać na miejsce do Aleksandrowa, bo nie widzę innego wyjścia, chyba, że ktoś poda tutaj jakieś namiary?

Jasiek

To jest forum pracownicze i zupełnie nie widzę związku takich wpisów z opinią o pracy w firmie.

poszkodowany

Właściciel nie płaci na czas, obraża gdy się upominam o opłatę faktury. Uważajcie na niego.Nie dawajcie towaru jeżeli nie zrobi przedpłaty

Dłużnik?

Nie płącą? chętnie zajmę się pomocą w odzyskaniu należności. tel 508 808 313

Sprzedawca

Nie polecam firmy, nie (usunięte przez administratora), faktura już ponad 3 miesiące po (usunięte przez administratora). Firma znajduje się na giełdzie wierzytolności, zgłoszona faktura na kwotę ponad (usunięte przez administratora). Uwaga na nich!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Fermy Drobiu Stępień Sp. z o.o. - Aleksandrów

• Jak się pracuje w Fermy Drobiu Stępień Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fermy Drobiu Stępień Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Fermy Drobiu Stępień Sp. z o.o.