Opinie o Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o. w Poznań

Czy w firmie Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Dawid Nowy wpis

Polecam, jasne i konkretne warunki współpracy

Krakus

Polecam, wzorowa współpraca od dawna.

Artur
@Krakus

No proszę, ty polecasz a inni odradzają i widziałem sporo negatywów na prace. Jesteś klientem firmy czy pracownikiem że aż tak chwalisz. Wyjaśnisz?

partner Nowy wpis
@Krakus

chyba jesteś jego wspólnikiem w przestępstwie ze chwalisz tego gangstera.

Małgorzata Nowy wpis
@partner

Czemu od razu wspólnikiem? A może tak skutecznie zamydlił po prostu swojemu klientowi oczy skoro za takiego "gangstera" go uważasz?

Małgorzata

Z tego co widzę nikt nie podołał, żeby odpowiedzieć Jolancie bez naruszania regulaminu strony.xd A tak serio to po prostu nikt nic nie wie, tak? Ja to się zastanawiam jak z doradztwem tutaj odnośnie Nowego Ładu. Długo trzeba czekać na konsultacje? Ktoś się ostatnio może zapisywał? Jakie terminy proponowali?

Achtung !!!
@Małgorzata

Ariel Sluja ukrywa się w berlinie pod ksywa Quadrat pro Quadrat i dalej prowadzi swoją przestępcza działalność na terenie niemiec z niejaka p. Joanna (usunięte przez administratora) Prosimy uważać.

Małgorzata
@Achtung !!!

Jak do tego dochodzi, że dalej bezkarnie sobie działa? :// Wiadomo na czym teraz dokładnie polega ta przestępcza działalność w Niemczech? Czy nie zmieniła strategii i robi to samo co tutaj ludzie opisywali?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Jolanta

Skrajnie różne opinie, jedni tu piszą że wysokie zarobki i wypłata na czas, inni że nie płacą... Może ktoś tu napisać jak aktualnie wygląda sprawa z tym wynagrodzeniem? Warto tam iść pracować czy lepiej szukać czegoś u konkurencji? i o co chodzi z tymi komentarzami o policji itp? Tylko prosiłabym o wytłumaczenie zgodne z regulaminem bo zaś admini ściągną komentarze jeśli będą naruszać regulamin.

Jak wygląda podstawa w Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o.?

Zadowolony Pracownik

Bardzo dobrze, kasa zawsze na czas i min. 10 000 miesiecznie na początek obiecują. Super ludzie, tylko trochę akurat niedostępni.

(usunięte przez administratora) Ona go tylko uwiarygadnia w jego (usunięte przez administratora) działaniach jako super żona super męża. Obydwoje są tak samo we wszystkim umoczeni, do mnie do pensjonatu razem przyjeżdżali jak p.sluja chciał mi wyremontować cały pensjonat, tylko się mu odechciało jak odmowilem wpłaty zaliczki po tym jak zweryfikowałem jego wiedzę i doświadczenie a jego firma nie była wpisana do rejestru VAT bo została usunięta przez Urząd Skarbowy, zapewne nie za wzorowa księgowość..(usunięte przez administratora)

Wiecie czy w Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

stażystka

na pewno, wyślij cv, przyjmą cie od ręki.

Artur

Przypominam, że obowiązuje ochrona danych osobowych i nie można na forum publicznym podawać nazwisk innych osób. Wspominasz o umowach lojalnościowych. Czy wszyscy pracownicy przychodzący do firmy muszą je podpisać i wziąć odpowiedzialność finansową?

(usunięte przez administratora) Niestety nie mają pojęcia o tym co robią. Ludzi mają z łapanki!!! Odradzam

joan

(usunięte przez administratora) zatrudnia ludzi nie mających pojęcia o pracy na budowie... Unikać jak ognia!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o. - Poznań

Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Franciszka Ratajczaka 33
    61-816 Poznań
  • NIP: 7831759085 REGON: 367319510 KRS: 0000678728

Gałecki Słuja Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Sp. z o.o.