Opinie o Revicon Sp. z o.o. w Płock

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Revicon Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Revicon Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Revicon Sp. z o.o. w Płock

Co wchodzi w socjal Revicon Sp. z o.o.?

Co wiecie o firmie Revicon Sp. z o.o. w miejscowości Płock? Nadal czekamy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

firma

Uprzejmie informuje ze firma ma sie dobrze, ma adwokata ktora ich broni uszukala po drodze kilka firm nie placa za prace takie jest wolne polskie prawo

Daro

Praca jak praca, wynagrodzenie na poziomie

@Daro

czyli jakie? da się na początek wyciągnąć 4000? tyle by mnie zadowoliło :)

Kamila

A niżej ktoś pisał że pracuje wiele lat i nigdy nie miał problemów z kasą na czas, więc jak to w końcu jest? nie wiem komu wierzyć...

@Kamila

Można i więcej zależy na jakim stanowisku

@Kamila

Zależy na jakim stanowisku, ale spawacze więcej

@Kamila

kamila co tam bedziesz robila tam praca dla facetow , (usunięte przez administratora)

Jak (usunięte przez administratora)klientów to myślisz że pracownika nie (usunięte przez administratora). Beznadziejna firma

@Piotr

No ale tak swojego (usunięte przez administratora) No nie przesadzajmy, jednak chyba powinien być inny stosunek co do pracownika, bo jest pod skrzydłami firmy. Nie zawsze można być jednoznacznie złym, prawda?

klient Nowy wpis

firma krzak zadluzona prosze sprawdzic KRD

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z tą firmą. Zlecone prace spełniły wszystkie nasze oczekiwania, a serwis został wykonany w sposób profesjonalny z pełnym zaangażowaniem zespołu. Obecnie cały czas współpracujemy i rozwijamy nasz serwis, a liczba naszych klientów zamawiających również cały czas rośnie. Duża ilość czasu spędzonego na etapie koncepcyjnym i wdrożeniowym naszego serwisu pozwoliła nie tylko skrystalizować naszą pierwotną wizję, ale stała się również okazją doświadczenia wielkiej elastyczności, otwartości, dyspozycyjności i życzliwego zaangażowania w nasz projekt ze strony całego zespołu. Polecam ich usługi bez wahania. Stawiają na dobry kontakt z klientem i funkcjonalność projektu. Poznałem zespół, który posiada nie tylko wysoki potencjał merytoryczny, ale i ludzki.

pracownik Nowy wpis
@Adam

nie wypisujcie sami sobie glupot

Tomasz

Fajna akcja w Chodlu z tymi poletkami, autokar, obiady. Cały PKS zaangażuje. Zabraknie w kraju autobusów. Faktury zasypią . Podejrzewam że kiedyś kto chciał to przyjechał i na tym koniec. Pamiętam 2019, jedna z firm też robiła podobną akcję, ale w szkołach. Do tego imprezy na zamkach. Poszło na to wiele milionów, nie zwróciło się to w ogóle praktycznie. Ale działo się. Dyrekcja tak wymyśliła-jest reforma-robimy na bogato. Firma prawie zbankrutowała. Dobrze że właściciel miał inne biznesy to zasilił konto. Dyrektor brał 30 tys na m-c. A tu trzeba złoty środek, bo na bogato nigdy się nie zwróci firmie. Bo kurz po imprezach opada, widać że klient pobawił się, a potem zaczął rozsądnie analizować co dostał, co ma konkurencja i wybiera. Armia handlowców dojedzie jakby co i będzie zachwalać swój towar. Nie działa to tak: zjadłem sobie to od nich kupię. To też pokazuje że pieniążki są w firmie, choć trochę te Wasze koszule w kratkę czy dżinsy mogą mówić, że u nas jest skromnie czy wręcz biednie. Jak wszędzie dla kogo biednie to biednie. A dla kogo rolexy na przegubach to rolexy na przegubach. Kto jest pastuchem to jest pastuchem, a kto Panem to Panem.

Edyta
@Tomasz

Nie pracuje w firmie jakoś mega długo jak co niektórzy z negatywnych komentarzy, ale na tyle długo i trafiłam do firmy, że śmiało moge powiedzieć, ze do tej pory jestem w szoku czytając komentarze o mobingu. Kazdy kto kiedykolwiek pracował w sprzedaży wie, ze to ciężki kawałek chleba. Praca na planach, stres, praca z klientem niejednokrotnie bardzo wymagającym. To sie albo kocha albo nienawidzi. Zaczynajac miałam wiele wątpliwości czy w ogole podołam, plan naprawczy i wiele spraw administracyjnych do wyjaśnienia. Jednak pomimo to dostałam wsparcie zarówno od DRS ktora zapewniła mi szkolenie. Bez tego jestem pewna, ze juz bym nie pracowała, ponieważ najpewniej nie dałabym rady. Nigdy nie uświadczylam mobingu ze strony DRS czy MWS, a takie oskarżenia uważam za mocne i powinny byc poparte jakimiś dowodami. Oskarżenia o zmuszanie wyglada to bardziej na zwalanie winy na przełożonego, a osoba sama podejmowała takie działania o ile miały one miejsce. Pochwały jak i mniej przyjemne rozmowy. Przeszłam przez jedno i drugie i nie uważam, ze te drugie nie powinny miec miejsca. Od tego jest sie kierownikiem, zeby prowadzić tak by dobrze prosperował, realizował cele i zarabiał na siebie. Jesli tego nie rozumiesz i nie umiesz przyjąć krytyki lub przyznać sie do błędu i wysłuchać rady to nie nadajesz sie do tej pracy. Wracajac jeszcze do pomocy od DRS MWS. Zawsze ja otrzymałam. Nawet jesli usłyszałam w słuchawce ze musze zadzwonic czy napisać tu i tam nie znaczy to ze nie otrzymałam wsparcia. Trudno zeby nasi przełożeni zajmowali sie wyjaśnieniem np rozbieżność magazynowych i znali krok po kroku kazdy proces. Są od tego w firmie osoby które zajmują sie tylko i wyłącznie tym i chetnie pomagają. Podsumowując, osobom zainteresowanym, które są mocne psychicznie, lubią ciśnienie, prace na planach i po prostu chca, serdecznie polecam te prace, najlepiej samemu wydać opinie, ponieważ kazdy z nas ma inne wymagania. Jednak jesli myślisz ze bedziesz siedzieć na i dostawać podstawę za przyjmowanie opłat i doładowania to lepiej nawet nie podejmuj tej pracy. Szkoda twojego czasu a potem kolejnych niesłusznych negatywnych komentarzy.

@Edyta

Edyta napisz co tam robisz z tej firmie bo to nie jest praca dla kobiet ,wiec po co sie wypowiadasz i w czyim imieniu skonczcie juz sie wybijac za wszelka cene , niech wlasciciel wezmie sie do pracy

@Edyta

Brak zaplecza szkoleniowego. Przychodząc do pracy człowiek jest witany zalaniem maili i wiadomości na workplace. Wieczne tabelki, raporty i telki. Nierealnie wysokie plany i konkursy niemożliwe do zrealizowania. Człowiek próbuje nie brać do siebie negatywnych opinii czy też komentarzy, jednak ile można? Zdecydowanie osoby na wyższych stanowiskach nie nadają się do pracy z ludźmi. Brak umiejętności menadżerskich, przekazania wiedzy i motywacji. Nawet sporządzenie prostej notatki czy wysłania wiadomości przyprawia o ból głowy, człowiek czytając te wypociny ma wrażenie jakby napisało to dziecko. Częste namawianie na wykonywanie obowiązków służbowych już poza pracą. Nie masz zarobionego planu? To jedź po pracy dawać ulotki, wykonuj telefony korzystając z bazy na chmurze będąc na wolnym. Dużo osób pisało o trafficu. Tutaj jest jasno powiedziane, że każdy klient ma wyjść z produktem. Reszta ich nie obchodzi, rozmowa rekrutacyjna daje nadzieję że pracodawca na prawdę o nas zadba, tylko że po podpisaniu umowy już radź sobie sam. I nie myśl o braniu L4, już my zrobimy ci nalot do domu na kontrolę :)

@Krzysztof

Mogę zaręczyć, że tylu maruderów, co tutaj na forum od dłuższego czasu, to przez całe kilkadziesiąt lat pracy w Zanamie nie widziałem, ani nie słyszałem. Jakaś ustawka przed wyborami? Głodne, oderwane korytka postanowiły robić porządek swoimi sposobami? Latałoby mi to koło nosa, gdyby nie fakt, że prawie całe życie tu przepracowałem, bo to był i jest najlepszy pracodawca w regionie. Praca godna i godziwie wynagradzana, mnóstwo programów i dofinansowań. Sprawne zarządzanie, liczne zmiany, równe traktowanie. Ze świecą szukać takiego pracodawcy nie tylko w okręgu, ale i województwie, więc proszę państwa piszących i czytających o refleksję nad poniższymi komentarzami.

Zbyszek
@Krzysztof

W tym roku nie ma kolonii dla dzieci to już tak wejdzie w nawyk? Wczasowe najmniejsze że wszystkich grup kapitałowych nie wydaje wam się że ktoś tu lekko mówiąc manipuluje proszę ujawnić ile firma zarobiła za tamten rok zysku ponoć rekord a tu taki wstyd i jałmużna gratuluję zarządowi i związkom działania brawo

@Krzysztof

Zapraszam młodych na wydział zt/te suwnic. Tu macie raj, nie odpowiadacie a zarabiacie więcej od pracowników mających doświadczenie i uprawnienia. Dlatego pracownicy z doświadczeni i uprawnieniami na wydziale suwnic nie za bardzo się skłaniają do dużej inicjatywy w kierunku pracy. Do tego sama kadra temu sprzyja można powariować poskakać na rurkach muzyka na ful brakuje tylko kobiecych wdzięków

Tomasz
@Krzysztof

Nagrodą jest wypracowana za poprzedni rok a nie przyszły jeszcze się nie skończył proszę nie powielać głupot nie trolowac nie snuć teorii spiskowych to oznaka słabości nie chcesz pomiędzy ok ja wezmę zabawie się chętnie pozdrawiam poza tym międz bije rekordy cen

Wojtek
@Krzysztof

W styczniu stażowe,w lutym zaliczka na poczet nagrody,w marcu znowu nagroda,w kwietniu jajkowe i podwyżka,w czerwcu wczasy pod gruszą,lipiec-sierpien absensyjne,wrzesien-październik kolejna nagroda,w grudniu karpiowe…..i za donoszenie jeszcze bedą płacic :-) ludzie no gdzie nam bedzie lepiej?

Bartek
@Wojtek

Chłopie daj sobie spokój z tym (usunięte przez administratora) dostaniesz z 3500 ale kadra zarządzająca masakra. Nie pchaj się tam.

Rysiek
@Wojtek

Skończ najpierw szkołę podstawową, jakąś średnią i jakąś wyższą, bo palisz głupa jak każdy...

@Wojtek

Żądam wyciągnięcia konsekwencji wobec osób skrajnie niekompetentnych zarządzającymi magazynami!!w marcu zdane na wózki. Uprawnień do tej pory nie ma! Do ukarania!

Zbyszek
@Wojtek

Konserwatorów spawaczy z uprawnieniami na SUR Suwnic?? 8...??? Buhahhaha.. Chciałeś napisać 4 na 4 brygady... Bo reszta a to papierów nie ma albo nie potrafi spawać elektrycznie... A na utrzymaniu to raczej tylko ELEKTRODA TAK? ELEKTRYK? MŁODY BEZ DOŚWIADCZENIA GUBI SIĘ NA WYDZIAŁACH... JADĄC NA AWARIE STARZY ROBIĄ A ON JAPA W TELEFONIE... DRAMAT...!! ALE DOBRA KAŻDY SIĘ UCZY ( CAŁE ŻYCIE) :] I WIECIE CO JESZCZE TU NAPISZE :D panie Bartku daj Pan sobie spokój i podaj się do dymisji bo PANA TO WSZYTSKO PRZERASTA!! LECISZ CZLOWIENIU NA BOG WIE CO KOSZTEM LUDZI... SWOICH LUDZI PRZYPOMINAM!! SZANUJ LUDZI BO TAK SZYBKO (MOGĄ ODEJŚĆ)!! I ZOSTANIE CI SAMEMU ROBIĆ :]

@Zbyszek

Nie rozumiem rozgoryczenie, sytuacja jest normalna, jeśli ktoś nie chce pracować to odchodzi. Tak jest wszędzie i tutaj trudno doszukiwać się problemu. Każdy ma wolną wolę i sam może decydować czy chce, czy też nie chce pracować u danego pracodawcy. Nikt nikogo na siłę nie przywiązuje do krzesła ;)

@Zbyszek

Nikt na siłę nie trzyma pracownika na siłę , siedzisz przed monitorem i piszesz bzdury o których nie masz zielonego pojęcia. Związki zawodowe,jak by się nie nazywały,robią wszystko dla załogi,bez nich nie miałbyś odwagi iść do Prezesa po podwyżkę,bo jak by zapytał o twoje kompetencje ,to sądzę ,że miałbyś marne szanse na dalszą pracę

Konrad

ciesz się ,że jeszcze siedzisz przed monitorem pisząc tylko bzdury ,zresztą związki działają tylko dla siebie, kolesiów,rodzinki itd itd może napiszesz załodze o swoich kompetencjach o dziale w którym pracujesz.

Witek
@Konrad

Dostaniesz pierwszą umowę. Po trzech miesiącach drugą i 600 zł podwyżki, w tym momencie będziesz zarabiał więcej niż starzy pracownicy. Ale tym się nie przejmuj się, nie musisz nic umieć. Doswiadczeni pracownicy z uprawnieniami dozorowymi zrobią wszystko za Ciebie. Ważne abyś miał szybkie kciuki do przeglądania swojego ajfona. Po kolejnych paru miesiącach znowu umowa i podwyżka( Taka jest strategia firmy, zatrzymać młodych). Jeżeli masz mniej niż 26 lat to nie będziesz musiał płacić 18% podatku, bo jeszcze nie masz dzieci i wydatków więc będzie na życie towarzyskie. Tak jest, przychodzą ludzie z ulicy bez doświadczenia, uprawnień, umiejętności. Nie muszą świecić oczami przed UDT, podpisywać swoim nazwiskiem setek dokumentów, nie potrafią spawać, palić palnikiem, obsługiwać maszyny itd. Po 28 latach pracy będę musiał złożyć wypowiedzenie i szukać nowej pracy bo po podwyżkach zarabiam mniej niż przed a prezes inwestuje w młodych i doprowadził do tego że płacą mi mniej niż łepkom z ulicy.

@Witek

Jak się nie podoba to się zwolnij - tak mówią szefowie

@Daro

Nikt nie będzie robił problemu ze zwolnieniem,zrób ten krok,nie marnuj miejsca innym.

@Daro

zwolnić emerytów ,niedokładać do studiów dla sztygarów itd ,usunąć socjopatów i dać rzetelnej załodze pracować ,skasować kuchnie ,korzystanie z agd na potęgę,usunąć przerost zatrudnienia ochroniarzy a sprzątaczki niech nie palą 8 godzin papierochy tylko ścierają zapuszczone syfiarskie korytarze na to jest kasa???nie zatrudniać nowych to jest (usunięte przez administratora)

@Marcin

Po co wypisujecie te pierdy!!? Jak cos komus nie pasuje to sie zwolnijcie nikt was na siłe nie trzyma!! tym bardziej jezeli ktos chce w tej firmie pracować to polecam na dobry początek zawsze tu jakies doświadczenie zdobędziecie:)

MR B
@Paweł

doświadczenie na trochę żebyś miał kase na składki ty (usunięte przez administratora) związkowy

@MR B

Jestem pracownikiem jak i większość tutaj a nie jakimś związkowcem wiec mnie nie obrazaj !!!!

@Paweł

Jaki brak rozwoju? Chwileczkę zatrzymajmy się przy tym poście ! Jakiś czas temu firma pozyskała dużą ilość środków finansowych na szkolenia dla pracowników... i jaki był efekt ? BRAK CHĘTNYCH !!! Kierownicy wytypowali bardzo dużą ilość osób, niestety jednak większość zrezygnowała... dlatego bardzo Państwa proszę aby nie opisywać rzeczy, które mijają się z prawdą. Co jak co ale mimo uciętych środków na szkolenia, to wydział radzi sobie świetnie tylko załodze ciagle coś nie pasuje...

Bartosz
@Paweł

Ty chłopie co ty wygadujesz kierownik kieruje cię na kurs jeździsz za swoje bo nic ci nie zwracają za dojazdy swój czas i masz kurs i co z tego dojdą ci obowiązki a do stawki nic bo za kursy nic się nie należy to ja się pytam Ciebie po co robić te kursy chyba żeby się potem zwolnić i iść do lepszej firmy żal

@Paweł

I tu się mylisz!! od nas jedna osoba poszła na kurs spawacza a było wielu chętnych którzy chcą podnosić kwalifikacje

Łukasz
@Paweł

bo załatwiają kursy te biurowca tym których lubią i często do nich łażą pokoje nie zamykają się wtedy dostaniesz kurs......

Edgar
@Łukasz

dlatego, że te forum nie jest nadzorowane neutralnie, obiektywnie. Nie chce pisać dosadnie Ale domyślacie się pewnie o co chodzi. I uważajcie co piszecie. albo z jakiego połączenia.

Irek Nowy wpis
@Łukasz

Bardzo dobra firma, ludzie rzetelni i uczciwi. Pensje bardzo wysokie jak na te realia. Pracownicy szczebla kierowniczego dbają o podległych pracowników bez wyjątku. Premie i dodatki do pensji. Każdy kto pracuje w firmie jest zadowolony i szczęśliwy, nie rozumiem skąd te negatywne opinie. :)

Aplikowałeś do firmy Revicon Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Przeczytałam ostatnio całkiem przypadkiem artykuł , w którym kreuje się na tzw agencje matkę. Co tzn. ? W praktyce oznacza to ograniczenie się do pobierania Agencja nic nie robi , bierze tylko prowizje od Twoich zagranicznych prac , bo jak sami przyznali w artykule w Polsce prac nie maja! Co potwierdzam będąc tam przez pare lat - prace w Polsce to w większości bycie hostessa i pare pokazów. W nic osobiście się nie angażują o kreowaniu jakiejkolwiek kariery nie ma mowy, bo wszystko co się zdarzy jest zupełnym przypadkiem i nie zależy w ogóle od nich. Szumnie nazwane w artykule najlepsze zagraniczne agencje , z którymi współpracują to tak naprawdę w zasadzie tylko DNA , Viva i WHY NOT które w istocie są agencjami całkiem średnimi, a po trafieniu do nich tez raczej maja cie gdzieś i o budowaniu kariery nie ma mowy! Nikt Tobą ani Twoja kariera na żadnym etapie nie kieruje! Jeśli ktoś myśli poważnie o modelingu odradzam ta agencje! Aha i odradzam udział w tzw szkoleniach organizowanych przez mango bo to czyste wyciąganie kasy lub robienie długu w agencji. Żadne poważne ani zagraniczne agencje takich szkoleń nie organizują i w takie rzeczy się nie bawią, bo tam pieniądze zarabia się na kreowaniu wizerunku modelki i budowaniu jej marki zdobywając jej konkretne zlecenia! Żadne kursy w byciu modelka wam nie pomogą! Nie dajcie tez sobie wmówić , ze płacenie za kompozyty zdjęcia wydruki do portfolio utrzymanie na stronie jest norma. To praktyka i domena takich agencji jak mango , żyjących głównie z prowizji od prac , które inne agencje wam załatwia. Żadna poważna agencja nie liczy wam kasy za tego typu rzeczy. Najlepiej proponuje porozmawiać z obecnymi lub byłymi modelkami mango jak to w mango wyglada naprawdę od podszewki. Większość dobrych dziewczyn dawno stamtąd uciekła. Pozostały osoby upalowane umowami albo całkiem nieświadome!

@Monika

To se zmień na ino

@Tomek

Sam sobie zmień

Czy w Revicon Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tak oczywiście otrzymujemy paczki

Kinia

Pewnie tylko same słodycze

@Kinia

Wolę bony

@Kamila

zastanawia mnie kto sie na tej stronie bawi

bony dostaniez w biedronce

@klient

O proszę firma zaszczepiła mistrzów a zwykły pracownik niech się sam martwi o siebie!!!!!!

Rafał

Poprawiam sobie czasami humor czytając teksty o firmie. Prawda jest taka że mało kto odchodzi. Jeżeli odchodzi na własną prośbę to daje sobie radę także gdzie indziej z ogromnym sukcesem. To firma gdzie nauczysz się czegoś innego i możesz iść dalej wyżej gdzie indziej lub zostać. Zostanie jest jak emerytura, spacerki, kawa, rozmowy z kolegami, czasami wyjazdy relaksacyjno-poznawcze

@Rafał

Rafal chyba pracujesz w kabarecie ze piszesz takie bajki ? niech wypowiedza sie ludzie co dzialo sie w Chodlu ciekawa historia ? wszystkich uprzedzam ktokolwiek bedzie sie zatrudnial oczekujcie umow i wyplaty co tydzien

@pracownik

ale to powiedz o co chodzi w tej firmie skoro uprzedzasz kogokolwiek kto bedzie sie zatrudnial? jest jakis problem z podpisaniem umowy oraz z wyplata kasy?

@Ilona

mysle ze nie bediesz sie tam zatrudniac jako kobieta co masz tam do roboty?

Łucja
@pracownik

A to każdy dostaje wypłaty raz w tygodniu? Dobrze rozumiem? Nie ma szans by dogadać się na wynagrodzenie raz w miesiącu? Dają gotówką wypłatę?

@Łucja

a co ty tam masz zamiar robic, (usunięte przez administratora)

Rafał

Czy to jest groźba z Twojej strony, że już za niedługo będziesz dosłownie wszędzie bardzo źle wypowiadał się o firmie? A nie boisz się jakiś konsekwencji prawnych? Bo czasami w tych sądach to nigdy nie wiadomo a jeszcze nie daj Boże o pomówienia Cię pozwą. :/ Od razu mówię, że nie stoję po niczyjjej stronie, ale szkoda sobie biedy narobić

Rafał

Szanowni Państwo, dziękujemy Państwu za wszystkie opinie publikowane na naszym profilu na Gowork, ponieważ dzięki nim mamy szansę szybko reagować i rozwiązywać problemy wspólnot, którymi zarządzamy. W naszej firmie każda ze wspólnot ma swojego dedykowanego administratora, czyli bezpośredniego opiekuna, do którego może zgłosić się z problemami pisząc czy dzwoniąc. Z doświadczenia wiemy jednak, że w sytuacji kryzysowej, pełnej emocji, mieszkańcy często szukają wszystkich możliwych sposobów na zasygnalizowanie problemu. W efekcie nasza profesja jest mocno narażona na negatywne opinie, których trudno nam uniknąć. Druga istotna kwestia to fakt, że zarządzając wspólnotami jesteśmy zobowiązani do wykonywania decyzji zarządów, z którymi bardzo często nie zgadzają się jej poszczególni mieszkańcy. To na nas spadają, niesłusznie, negatywne opinie i frustracje, choć nie my jesteśmy za nie odpowiedzialni. Rozumiemy to i wiemy też jak ważne jest, aby miejsce w którym żyje każdy z nas było przyjazne. Robimy więc wszystko, co jest w zasięgu naszych możliwości, aby tak było. Śledzenie opinii na profilu Gowork jest tego przykładem. Chcemy aktywnie prowadzić z Wami dialog, odpowiadać na Wasze pytania i rozwiewać wątpliwości. Zależy nam, aby być dla Was partnerem do rozmowy i przekazywać Wam rzetelne informacje. Szanujemy wszystkie opinie, zarówno pozytywne, jak i negatywne. Te pierwsze pokazują obszary cenione przez naszych pracowników, natomiast te drugie wskazują tematy, które wymagają naszej uwagi. Niezależnie od Waszej opinii, najważniejszy dla nas jest wzajemny szacunek, dlatego nie będziemy odpowiadać na komentarze, które swoją treścią odbiegają od ogólnych zasad wypowiedzi w mediach społecznościowych oraz regulaminu serwisu. Jeśli rozważacie udział w procesie rekrutacyjnym i macie pytania dotyczące naszej firmy, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z osobami odpowiedzialnymi za rekrutację poprzez e-mail. Nasza organizacja jest obecna na rynku polskim od 10 lat i posiada swoje biura w sześciu lokalizacjach. Z każdym rokiem rozwijamy się i wdrażamy nowe rozwiązania, zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników. Jeśli chcecie sprawdzić, jak działa nasza firma, czym się kierujemy, jakie mamy wartości i co oferujemy pracownikom, zachęcamy do zaaplikowania. Podczas spotkania będziecie mogli zadać wszystkie pytania, które Was nurtują, poznać swojego bezpośredniego przełożonego i wyrobić swoje własne zdanie na temat naszej firmy. Jesteśmy firmą zarządzającą z dużymi tradycjami. Standardy naszej pracy od lat doceniają wspólnoty w całej Polsce i bardzo się tym szczycimy. Dziękujemy za zaufanie, którym darzą nas nasi klienci. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji na naszym profilu, a we wszystkich pilnych kwestiach do bezpośredniego kontaktu z administratorem Państwa nieruchomości. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji Produkcja konstrukcji stalowych w naszej firmie realizowana jest wedle indywidualnych wymagań i potrzeb naszych klientów. Nasi pracownicy dokładnie i szczegółowo określają warunki, w jakich konkretna konstrukcja stalowa będzie eksploatowana i dobiorą najlepsze rozwiązania technologiczne i konstrukcyjne. Budowa konstrukcji stalowych w naszej firmie to elementy konstrukcyjne wykonane ze stalowych ram z profili stalowych. Oferujemy Państwu konstrukcje stalowe pod: hale magazynowe, hale produkcyjne, hale handlowe, salony samochodowe, myjnie bezdotykowe, stacje obsługi pojazdów – kontroli, demontażu, sortownie odpadów, wiaty – np. stacje paliw, produkcja oraz montaż specjalistycznych konstrukcji stalowych, wiat stalowych, wykonywanie oraz montaż ogrodzeń, balustrad, bram, obróbka mechaniczna metali – cięcie mechaniczne, gięcie, spawanie, wykonywanie wszelkich elementów metalowych wg dokumentacji Klienta, śrutowanie (piaskowanie) wszelkich elementów metalowych, obudowa hal płytami warstwowymi wraz z obróbkami.

Ciekawe co na Wielkanoc?

Krzysztof

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.

@Krzysztof

Krzystof dlaczego piszesz nie prawdziwe informacje ,prosze by wlascicel sie wypowiedzial(usunięte przez administratora),nie wiem jak to dziala ze ludzie sa tak falszywi

Konrad

Pracuje jako spawacz i jestem naprawdę bardzo zadowolony. Wypłata zawsze ma czas, a jeśli chodzi o jej wielkość to jestem bardzo zadowolony.

@Konrad

Prosze by wlasciel firmy wypowiedial sie na temat wspolpracy roku 2021 i nie piszcie bzdor

Miłosz

Szczerze polecam. Praca mi się jak najbardziej podoba i jest dobrze płatna. Panuje tutaj miła atmosfera.

@Miłosz

przewaznie przyy wyplacie ,jest super pieniadze moze kiedys albo nigdy

Ilona

Ktoś napisał, że firma wykorzystuje także pracowników. Serio? Możecie powiedzieć w jaki sposób niby? Jeżeli serio tak jest?

@Ilona

Pracuje w tej firmie od początku, wypłatę miałem zawsze na czas i zapłacone tak jak w umowie. Nadgodziny wypłacane tak jak się należy. Faktycznie czasami zdazały się różne sytuacje z podwykonawcami którzy na przykład po przez złe podłaczenie popalili wszystkie lampy i klimatyzatory i szef potrącił im z wynagrodzenia wiadomo idzie sie wku...

@Marcin

Prosze tego nie robic ,prosze naprawic swoje bledy a ludzie ocenia a nie sam pan sie ocenia

Edzio

Czytam te opinie i wprost nie wierzę, że to o mojej firmie te opinie. Mi pracowało się tam świetnie, dostałem się po pracy po długim i skomplikowanym procesie rekrutacyjnym, w pracy czułem się doceniona zarobki zgodne z umową. Fakt ,że pracy było dużo ale akurat ja to lubię jak się dużo dzieje.

@Edzio

Proszę zauwarzyc ze te opinie pozytywne nagle pojawily sie jednego dnia ,przecierz to ustawka ,ludzie jeszcze maja rozumy ,smiesznie to wyglada ze 09.03.2022 pojawily sie wszystkie pozytywne opinie, prosze tego nie robic

Bartek

Pracowałem kilka lat na różnych stanowiskach po doświadczeniach z innych firm z branży budowlanej generalnie polecam. Wiadomo, dużo zależy od obiektu, kontraktu, klienta i konkretnego kierownika, jednak ogólnie ok. Za każdym razem umowa (czy nowa czy przedłużenie) była zgodna z ustaleniami podczas rozmów. Jak jesteś ogarnięty masz szansę na szkolenia i możliwość dorobienia paru złotych na pracach dodatkowych.

Szanowni Państwo, dziękujemy Państwu za wszystkie opinie publikowane na naszym profilu na Gowork, ponieważ dzięki nim mamy szansę szybko reagować i rozwiązywać problemy wspólnot, którymi zarządzamy. W naszej firmie każda ze wspólnot ma swojego dedykowanego administratora, czyli bezpośredniego opiekuna, do którego może zgłosić się z problemami pisząc czy dzwoniąc. Z doświadczenia wiemy jednak, że w sytuacji kryzysowej, pełnej emocji, mieszkańcy często szukają wszystkich możliwych sposobów na zasygnalizowanie problemu. W efekcie nasza profesja jest mocno narażona na negatywne opinie, których trudno nam uniknąć. Druga istotna kwestia to fakt, że zarządzając wspólnotami jesteśmy zobowiązani do wykonywania decyzji zarządów, z którymi bardzo często nie zgadzają się jej poszczególni mieszkańcy. To na nas spadają, niesłusznie, negatywne opinie i frustracje, choć nie my jesteśmy za nie odpowiedzialni. Rozumiemy to i wiemy też jak ważne jest, aby miejsce w którym żyje każdy z nas było przyjazne. Robimy więc wszystko, co jest w zasięgu naszych możliwości, aby tak było. Śledzenie opinii na profilu Gowork jest tego przykładem. Jesteśmy firmą zarządzającą z dużymi tradycjami. Standardy naszej pracy od lat doceniają wspólnoty w całej Polsce i bardzo się tym szczycimy. Dziękujemy za zaufanie, którym darzą nas nasi klienci. Zapraszamy do merytorycznej dyskusji na naszym profilu, a we wszystkich pilnych kwestiach do bezpośredniego kontaktu z administratorem Państwa nieruchomości. Jesteśmy też do Państwa dyspozycji pod adresem biuro@technicol.pl

Aktualność

• myjnie bezdotykowe,

• stacje obsługi pojazdów – kontroli, demontażu,

• sortownie odpadów,

• wiaty – np. stacje paliw,

• produkcja oraz montaż specjalistycznych konstrukcji stalowych, wiat stalowych,

• wykonywanie oraz montaż ogrodzeń, balustrad, bram,

• obróbka mechaniczna metali – cięcie mechaniczne, gięcie, spawanie,

• wykonywanie wszelkich elementów metalowych wg dokumentacji Klienta,

• śrutowanie (piaskowanie) wszelkich elementów metalowych,

• obudowa hal płytami warstwowymi wraz z obróbkami.

Aktualność

• wykonywanie oraz montaż ogrodzeń, balustrad, bram,

• obróbka mechaniczna metali – cięcie mechaniczne, gięcie, spawanie,

• wykonywanie wszelkich elementów metalowych wg dokumentacji Klienta,

• śrutowanie (piaskowanie) wszelkich elementów metalowych,

• obudowa hal płytami warstwowymi wraz z obróbkami.

Zostaw merytoryczną opinię o Revicon Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Revicon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Revicon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Revicon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Revicon Sp. z o.o.
  • Tokarska 1A