Opinie o Extreme Trans Direct Sp. z o.o. w Kalisz

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Extreme Trans Direct Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Extreme Trans Direct Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extreme Trans Direct Sp. z o.o. w Kalisz

Pracownik odział Kraków

Nie polecam firmy. Tak jak kolega niżej napisał firma krzak. Kierownik Jarek działa sobie starej spółce która ma dużo ocen i łatwiej jest coś sprzedać, a nowych pracowników dają na nową gdzie nie idzie nic sprzedać, a po miesiącu zwalniają bo się nie wyrobiło marży. Straszna rotacja pracowników. Zatrudniają tylko na prowizje.

Adrianek
@Pracownik odział Kraków

Nie wiem jakim cudem firma krzak. Pracowałem w niej 2 lata klienci firmy to topowe marki światowe między innymi AirBus czy Lufthansa. Zarobki adekwatne do wkładu pracy i socjal też spoko. Wyjazdy integracyjne przechodzą do legendy:) Odszedłem bo po prostu wypaliłem się zawodowo.

123 Nowy wpis

Zmieniam firmę i myślę, żeby tu się spróbować przyjąć za spedytora międzynarodowego, kusi mnie ten rozbudowany system premiowy, tylko czy to prawda? Prośba do was o potwierdzenie.

Pracownik odział Kraków

@Pracownik odział Kraków

A tak właściwie to skoro w tej drugiej kompletnie nie da się nic sprzedać z tego co piszesz, to po co ma w ogóle działać? Jaki ma to sens?

KRZAK
@Zuzanna

A no po to, że Jarek ma doświadczenie, jakichś klientów i przewoźników i jest w stanie na to biuro zarobić. On działa na spółce Extreme Trans, która ma bardzo dużo ocen, a reszta nowych spedytorów na Extreme Trans Direct, gdzie jest 5 ocen na krzyż i wprost słyszysz od przewoźników, że oni z nami nie pojadą bo mamy za mało ocen i się boją czy jesteśmy wypółacalni.. Do tego ciągły lament, że marża 100, czy 150€ to jest (usunięte przez administratora) nie pieniądz i nie możesz zrobić takiego frachtu. Ha tfu z takim podejściem do pracownika i z taką motywacją do pracy.

@KRZAK

Ej to słabo faktycznie. A ile ta marżą powinna tak obiektywnie wynosić, żeby wszystko się wam opłacało?

@Zuzanna

Jezeli jest marża wysoka, to wysoka jest tez wypłata.Prowizja jest duza w firmie.Jezeli ktos dziala w tej branzy to juz duzo nie trzeba zeby robic zlecenia i zarabiac dobre pięniądze.Najłatwiej jest narzekac na firme jak komus nie wychodzi.

@Pracownik odział Kraków

Jezeli ktoś nie robi wyniku to dziekujemy za wspólprace takiej osobie, być moze powinna szukac pracy w innej branzy.Przykro mi, że nie trzymamy długi czas osoby, ktora nie robi wyniku ale prosze tez zrozumieć firme.

@Extreme trans

Rozumiem. Czyli nie jest to zbyt odpowiednie miejsce dla osób całkowicie początkujących? :(

Obiektywnie
@Extreme trans

Dziwne podejście. Nie rozumiem - zakładając, że osoba początkująca w branży nie ma swoich stałych klientów i przewoźników (bo siłą rzeczy nie może ich mieć), przysłowiowo "nie ogarnia" jeszcze wielu zagadnień to taka osoba ma pracować praktycznie za darmo? - " za wysoką prowizję " - normalne jest, że nie będzie w stanie ona wyrobić dużej marży. Nie znam firm które praktykują takie rozwiązania Poza tym - jak można stwierdzić po krótkim czasie, czy ktoś się nadaje do branży?

@Zuzanna

Dla osób początkujących, ktorzy wogóle nie mają doswiadczenia jest miejce u nas w firmie i takich ludzi zatrudniamy.Kandydat przed rozpoczeciem pracy wie jakie są warunki jezeli nie odpowiadają komus te warunki nikt nikogo na siłe nie przekonuje do pracy.Zdaje sobie sprawy, ze nie kazdy sie widzi i odnajduje na stanowisku spedytora i dlatego wiele osob konczy prace krótko po ropoczęciu jej.

HAHAHA
@Extreme trans

Mogę się tylko domyślać kto smaruje te farmazony... Warunki fatalne, prowizja wcale nie jest wysoka, do tego praktycznie wszystko pod stołem, na umowie najniższa, wdrożenie przez osobę J. fatalne, ilość opinii to potwierdza. W biurze (usunięte przez administratora) lokalizacja do (usunięte przez administratora) atmosfera w biurze do (usunięte przez administratora) coś tu jeszcze trzeba dodawać? wyłączyliście opinie google bo nawet kontrahenci na was suchej nitki nie zostawiają ;) To biuro w Krakowie do usranej śmierci będzie jednoosobowe ;-)

HAHAHA.
@Extreme trans

Do tego jeszcze dodam, że rotacja mówi sama za siebie co to za (usunięte przez administratora) twór to extreme trans, nawet starzy pracownic się zwalniają z tego (usunięte przez administratora) ;-)(usunięte przez administratora)

@HAHAHA.

Serio? A skoro tak to ilu tych "starych" odeszło i ile mieli stażu za sobą?

Anita
@HAHAHA

Adrian to ty? Zabrali Ci znów prawko po pijaku? Czy znów za inne rzeczy? Po co ten jad?

Adrianek Nowy wpis

Marta Nowy wpis

Zdaje się, że tutaj sami spedytorzy dyskutują, a gdzie kierowcy? Mąż znalazł to ogłoszenie na busa na stronie firmy, nie ma ADR, ale obiecują, że pomogą. Jakie są zarobki, panowie?

Milena Nowy wpis

Fajna ekipa. Polecam imprezy integracyjne :) Dzieje się :)

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Extreme Trans Direct Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Angelika

Nie ma się do czego przyczepić, kasa na czas i we właściwej wysokości :)

Karol

Jest ok - praca fajna dla ludzi, którzy oczekują dobrej gratyfikacji :)

Milena
@Karol

No tak, ale trzeba przywyknąć do atmosfery, gdzie każdy jest rekinem :) Jest wsparcie szefów i to najważniejsze :)

KRZAK

Firma Krzak przez duże K. Przez pierwszy miesiąc umowa zlecenie (gdzie powinna być normalnie umowa o pracę), niesłowny szef. Żadnych własnych klientów, sama klepanka Timo/Trans. Odradzam

smerf_maruda
@KRZAK

Dlaczego miała być "normalnie" umowa o pracę, zamiast zlecenia? Pracowałem w ET i jakoś mi nikt bajek nie opowiedział. Także teges.. A że to jest handel ładunkami, to zdaje się jest jasne od razu. Nie wyszło? Nie pitol :D

Piotrek

Firma płaci wynagrodzenia na czas, daje dobre prowizje. Nie wiem, co za pomysł z pracą za darmo - nic takiego nie miało miejsca. Polecam, jeśli ktoś przykłada się do pracy

Piotrek

Tak, szkoli. Rozwój jest możliwy, ale jak to z rozwojem :) trzeba pokazać, że ma się talent :)

Anka

Pracowałam tu i nie mogę nic złego powiedzieć. Dobre prowizje, fajna atmosfera.

Polecam. Bardzo dobre podejście do pracownika. Życiowe podejście do współpracy. Bardzo miła atmosfera w pracy. Negatywne komentarze poniżej to zapewne fejk tchórza i oszusta - byłego pracownika z którym zawsze były problemy i było za niego po prostu wstyd.

Franciszek
@Michał

Nie do końca rozumiem o chodzi w "życiowe podejście do pracownika". Co miałeś na myśli ;)?

@@@
@Franciszek

Życiowe podejście do pracownika = umowa zlecenie, żadnego wdrożenia, kierownik nieogarnięty okrutnie, po miesiącu słyszysz, że robisz za mało zleceń i marż i good bye ;-) Firma dno generalnie, rotacja ogromna i co chwile ktoś ucieka

@@@@

Potwierdzam słowa poprzednika. Zlecenie na zasadzie samej prowizji, zero wdrożenia , pretensje że czegoś nie wiesz (mimo że robisz to pierwszy raz), brak stałych klientów - sama zabawa timo trans. Kompletnie nie polecam. To nie żaden hejt, tylko stwierdzenie faktów.

Transporter EU

Bardzo miła obsługa. Pan z działu GPS bardzo pomocny i widać że zależy mu na klientach mimo że to nie jego firma tylko w niej pracuje. Bardzo miłe zaskoczenie bo nie zawsze się tak dzieje.

Profesjonalne podejscie do klienta, mili, sympatyczni pracownicy.

Kierowca

Odradzam całkowicie

Zostaw merytoryczną opinię o Extreme Trans Direct Sp. z o.o. - Kalisz

• Jak się pracuje w Extreme Trans Direct Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Extreme Trans Direct Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Extreme Trans Direct Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 6 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Extreme Trans Direct Sp. z o.o.
  • Częstochowska 95A
    62-800 Kalisz

Extreme Trans Direct Sp. z o.o.