Opinie o Dromico Sp. z o.o. w Kaliszkowice Ołobockie

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Dromico Sp. z o.o., a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Dromico Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dromico Sp. z o.o. w Kaliszkowice Ołobockie

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Administrator Nowy wpis

Niedawno pojawiła się oferta pracy firmy Dromico Sp. z o.o.. Wiecie może, czy firma wznowi rekrutację na stanowisko Elektromechanik?

zosia Nowy wpis
Pracownik

Zakład do zamknięcia przez PIP i SANEPID. Praca po 10-12h, nadgodziny płatne jak etatowe. Żadnych zabezpieczeń BHP, wypadki wyciszane. Reżim sanitarny to science-fiction.

gromi Nowy wpis

Najgorszemu wrogowi nie życzę pracy w tej firmie, praca po 12-14 godzin to norma dodatkowo na nocki i nie ma że nie. Umowa najniższa krajowa wiec skladki marne a praca tak ciezka ze mozna przyrownac ja do pracy w kopalni. Jeśli pracuje się po 10godzin obowiązuje jedna przerwa na jedzenie. Czas pracy nienormowany, nie wiesz kiedy skończysz. Nikt nie liczy się z Twoim zdaniem, pracuje tam dużo starszych ludzi, nawet dla nich nie ma ugody. Taśma na maksa i (usunięte przez administratora) Po takim dniu pracy mozna pasc na pysk ze zmeczenia ale to nie ma znaczenia liczy sie tylko kasa dla wlascicieli a nie szacunek do czlowieka. W dwoch slowach (usunięte przez administratora) KONCENTRACYJNY.

mala28 Nowy wpis

jak dostac dowac do pracy

Administrator

Co słychać w firmie Dromico Sp. z o.o. w miejscowości Kaliszkowice Ołobockie? Czekamy na nowe info. Może znajdzie się osoba, w firmie Dromico Sp. z o.o., który ma jakieś informacje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Dromico Sp. z o.o. - Kaliszkowice Ołobockie

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Dromico Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Dromico Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Dromico Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dromico Sp. z o.o.
0/5 Na podstawie 0 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • 5
  63-510 Kaliszkowice Ołobockie
 • NIP: 5140335281 REGON: 302328675 KRS: 0000446532
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 4 014 360
 2. linkedin.com 3 587 328
 3. olx.pl 3 276 288
 4. jooble.org 3 086 424
 5. pracuj.pl 3 054 024
Dromico Sp. z o.o.