Opinie o Polytrade Management Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Polytrade Management Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Polytrade Management Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polytrade Management Sp. z o.o. w Poznań

Kilka osób pisze tu o zakupionych meblach. Tymczasem w rejestrach działalność firmy opisana jest jako doradztwo finansowe. Czy na pewno to ta sama firma? Zmienili profil w ostatnim czasie?

Ja Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Witam czy komuś udało się odzyskać pieniądze lub zakupiony towar?

Widzę, że na forum jest wiele wpisów od klientów, ale szukam informacji od pracowników. Dlaczego taka cisza ze strony pracowników? W spisie firm widziałam jakieś ogłoszenia sądowe z dziedziny upadłości. Czy firma działa jeszcze? I dlatego nie ma pracowników? A może działa normalnie i to dotyczy jakiś starych spraw?

Krystyna

Również od stycznia oczekuje na zamówienie..nikt nie odbiera telefonów i nie odpisują na maile. Jakie podjąć działania, podpowiedzcie.

Bożena

Byłaś tam osobiście? Może warto odwiedzić firmę i się dowiedzieć co i jak? To w ogóle jakieś duże zamówienie było? No i czy były tam informacje odnośnie czasu oczekiwania?

@Bożena

Zamawiałam przez internet. Mieszkam 300 km od Poznania. Jak sobie to wyobrażasz? Wolne z pracy, dojazd i inne koszty..... drogie te meble

TadeuszSz67
@Bożena

Czułam, że Pani jest pracownikiem tej firmy .Uczciwa firma udziela odpowiedzi na pytania ,odbiera telefon.Dostarcza towar ,za który ludzie zapłacili. Współczuję pracować w takiej firmie .

Aneta Słowińska
@Krystyna

Nie doczeka się Pani. Wyjściem jest złożyć reklamacje do banku o zwrot pieniędzy. Pozdrawiam

Asss
@Krystyna

10.01 złożyłam zamówienie, brak kontaktu, nie odpisują, nie odbierają, strona nieczynna. Jedyne co mnie ratuje to fakt ze płaciłam za produkt prze payo. I może zwrócą mi pieniądze

Beata Nowy wpis
@Krystyna

Słuchajcie ja się tez dołączam do uszukamych przez te firmę zamówiłam komodę w styczniu sprawę zgłosiłam na policję i tez nie mam odpowiedzi czy jest wśród (usunięte przez administratora) ktoś zna kroki dalsze

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Polytrade Management Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Pershing

Zamówiona komoda nie wysłana. (usunięte przez administratora) mnie na 350zl. Zgłoszono na policję. Przy płatności BLIK brak numeru rachunku. Jak ktoś uzyskał taki numer wpiszecie w opinii.

Krystyna

Ciekawe kto tak skutecznie usuwa słownictwo w naszych wpisach?????? Zostaliśmy os ukani, straciliśmy pieniądze a złodzieje się cieszą. Może zamiast usuwania niech spróbują pomoc zlokalizować oszustów......

Beata

Oszustwo!!!!Nikt nie odbiera telefonów, nie odpowiadają na wiadomośći .W lutym zamawiałam garderobę i cisza .

Renata

Hejka, sporo tutaj osób narzekających na problemy z firmą, konkretnie zamówienia. Wszystko wygląda dosyć chaotycznie, może po prostu potrzebują kogoś do pomocy przy tej pracy? Nie zatrudniają tymczasowo, jak są duże obroty? Szukam czegoś, żeby dorobić.

Magda

Witam. Również zostałam (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora) Kupiłam szafkę łazienkową, zapłaciłam 266,00. Brak kontaktu. Nie odbierają telefonu, nie odpowiadają na e-maile i listy. Skandal.

Wiktor

Dzień dobry Dołączam się do wymiany opinii. Ja też kupiłem stół za 222,50 zł. Od 15.02.2023 cisza. Telefonu nikt nie odbiera - włącza się poczta głosowa z informacją, że nie można zostawić wiadomości, bo jest pełna. Kupiłem stolik przez sklep internetowy Wood_N_Joy i napisałem maila na adres contact@wooden-joy.eu. I żadnych odpowiedzi, a strona jest już nieczynna. Powyżej w informacjach o firmie jest podany jeszcze inny adres: office@polytrade-group.com. Napiałem dzisiaj, 24.03.2023. Zobaczymy.

@Wiktor

Zgłosiłam dwa tygodnie temu na policję o popełnieniu przstepstwa. Odzyskanie pieniędzy wątpliwe. Jedynie ściganie i ukaranie. I o to wniosłam. Sprawa pr,ekazana do Poznania.

09.01.23. zamówiłem szafkę za 298 zł.Od jakiegoś czasu nie ma kontaktu z tą firmą.Dowiedziałem się od biura Nobel Tower,że ta firma miała u nich biuro wirtualne wypowiedziała umowę najmu.Oszukanych jest na pewno wielu.Na policję zgłosiłem (usunięte przez administratora) internetowe.Jedynie cywilne pozwy,lub zbiorowe.

Tersko

Witam, również zostałam (usunięte przez administratora) ,kupiłam meble do przedpokoju za 520 zł w styczniu,dostawa miała być 20 lutego i do tej pory nie ma nic, żadnej odpowiedzi,żadnego kontaktu,zostałam poprostu okradziona

@Adam

Też zostałam (usunięte przez administratora) przez nich , zamówiłam stół Madras i był zniszczony był pakowany w , zeszłym roku a ja po długim czasie dostawy dopiero go otrzymalamw ty .m roku w styczniu są to (usunięte przez administratora) i złodziei banda mam , zdjęcia

Aga

Również zapłaciłam za półkę 27.01.2023 i do dziś nie ma ani towaru ani zwrotu pieniędzy.

Danuta

jak tak czytam te opinie nie wiem na ile są prawdziwe ale zastanawiam się ile osób zajmuje się tu obecnie obsługą tych wszystkich zamówień? Na jakie warunki zatrudnienia można tu w firmie liczyć, stawki oraz zakres obowiązków?

Informacja
@Danuta

Opinie są prawdziwe.Zapłaciłam za szafę i na tym się kontakt urwał.Nie odbierają tel.i nie odpowiadają na maila.Firma nieuczciwa .Sprawa oparła się o policję

@Danuta

Skoro opinie są takie, co firma niebudzi zaufania. Ja jestem jedna z wielu osób (usunięte przez administratora) Dzwoniłam do prawnika w Poznaniu j zna ten problem . Więc...., co pozostało??????

Poprosze o szczegoly, jak to zrobic ? Dziekuje

Jarosław

Witam, a do kogo to numer telefonu ? Bo ja też czekam od stycznia na meble i nic

anna sk

zglaszam na policje wraz wieloma klientami (usunięte przez administratora) i zatrzymaniem naszych wpłaconych kwot za nie otrzymane meble i za brak kontaktu to (usunięte przez administratora) nie ujdzie na sucho

Luk
@anna sk

U mnie to samo od 6 stycznia przeciąganie że tego brakuje że towar jeszcze nie dotarł a jak zrezygnowałem po wielu telefonach do 14 dni mieli zwrócić pieniądze i kontakt się urwał zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) sprawa zgłoszona na policję

Marat
@anna sk

Witam proszę się ze mną skontaktować szkielet36@wp.pl, jeden równiez klientka bez zamówienia od 14 stycznia

anna sk

(usunięte przez administratora) nas wszystkich to złodziekslka firma powinni wszyscy sie zorganizowac (usunięte przez administratora) klienci i zrobić z tymi szustami porzadek

TERSKO

PYTAM ,KIEDY OTRZYMAM ZAMÓWIONY TOWAR NR. ZAMÓWIENIA 5311-2 WSZYSTKO OPŁACONE. JAK ZYJĘ Z TAKIM CZYMS SIĘ NIE SPOTKAŁAM

Jul

ODRADZAM JAKĄKOLWIEK WSPÓŁPRACĘ Z TĄ FIRMĄ - (usunięte przez administratora) KTÓRZY (usunięte przez administratora) KLIENTÓW!

Pytanie i rządam odpowiedzi

Kiedy otrzymam zamówiony i xapłacony towar lub zwrot wyłudzonych pieniędzy?

@Pytanie i rządam odpowiedzi

U mnie to samo, co mam robić?

KW

Proszę o wysyłkę zamówienia nr 4205 z dnia 30.12.2022 roku albo zwrot pieniędzy.Zapłaciłem za towar,który miał być wysłany 03.01.2023roku,a dziś mamy już 16.01.2023iżadnego kontaktu.

@KW

U nas ta sama sytuacja, czekamy od listopada

Zostaw merytoryczną opinię o Polytrade Management Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Polytrade Management Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polytrade Management Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polytrade Management Sp. z o.o.?

Polytrade Management Sp. z o.o.
  • Jana Henryka Dąbrowskiego 77A
    60-529 Poznań
  • NIP: 7811947961 REGON: 367486113 KRS: 0000682056

Polytrade Management Sp. z o.o.