Opinie o DB Spedition Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DB Spedition Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w DB Spedition Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Spedition Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Andrzej Roszalski Nowy wpis

jeśli ktoś również próbuje odzyskać kase na własną ręke, to nie ma sensu próbowałem już 5msc i cały czas nic i znajomy dał mi kontakt do kancelarii która zajmowała się jego sprawą i po 3msc kasa wpłyneła, jeśli ktoś też ma taki problem to polecam kontakt pod numer 516 328 185

Adri Trans Nowy wpis

dla wszystkich co mają kase w db spedition polecam Pana pod numerem 516 328 185, sprawę prowadził długo bo 6msc ale udało się odzyskać całą kase czyli 14tyś w dwóch ratach, polecam jeśli jeszcze komuś wiszą

Małgorzata Nowy wpis
@Adri Trans

Strasznie dużo pieniędzy... Za co Ci tyle wisieli i jak długo?

kuba Nowy wpis

Szukam innego adresu tej spółki, na ul. Fordońskiej nikt nie odbiera korespondencji

500-467-204

kontakt w sprawie płatności

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie DB Spedition Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Odzyskali

Miałam też nie zapłacona FV zgłosiłam do windykacji odzyskali mi kwotę główna plus prowizje -787098982 - polecam

Hh

Pomagamy w odzyskaniu należności. Sprawy zakończone sukcesem. Tel: 786 878 254

Sylwia
@Hh

Wyjaśnisz mi, skąd taki komentarz? Przecież DB Spedition widnieje w KRS jako spółka aktywna. Co z jej pracownikami? Wciąż są zatrudnieni? Z góry dziękuję za odzew.

Kontakt 508 808 313

PROSZĘ O KONTAKT OSOBY Z NIEOPŁACYMYMI FAKTURAMI

M

Zajmujemy się skutecznie windykacja, kilka spraw zostało już zakończonych spłata tego dłużnika. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji karnej dłużnika. Windykacje prowadzimy na jego koszt. Tel: 519-105-869

Olek

Ojej no dosyć niepokojące tutaj widzę opinie... Ale dotyczą chyba współprac a nie samych pracowników i pracy w firmie?

windykacjaterenowa1@gmail.com

Firma nastawiona na wyzysk kontrahentów. Po co po pożyczkę się zgłaszać do banku skoro można kogoś oszukać. Ostrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek ugód z tym podmiotem. Jeśli ktoś czeka na swoje pieniądze to proszę o kontakt, chętnie pomogę. 519730786

Oszukany

Witam, też zostaliśmy oszukani, Krystian Lewandowski teraz robi w innej spółce VIA logistics Nadia El Dursi Michał Pulcyn Myślę, że to kolejna firma z podobnymi zamiarami. Czy nie uważacie, że spedytorzy działający w firmach takich jak np. DB spedition powinni być automatycznie blokowani przez transa. Śmiał się nam w twarz i wiedział, że firma ma zamiar wszystkich wykiwać, a teraz sprzedaje ładunki w innej firmie. Transie.eu zrób coś.

Tomasz
@Oszukany

Witam tu Kancelaria Patronus z Wrocławia od dłuższego czasu rozpracowujemy tę grupę. W naszej ocenie jest to zorganizowana grupa przestępcza i mamy obecnie 10 poszkodowanych. Wiemy, że łączna ilość wierzycieli przekracza 150 firm. Będziemy składać zawiadomienie do prokuratury. Jeżeli ktoś chciałby się przyłączyć to zapraszam. Kontakt do mnie 510-876-702. Ps. Wczoraj odwiedziliśmy około 20 adresów spółek Db,Ava, Mvm - wszystkie mają powiązania ze sobą. Adresy dobierane są starannie by wzbudzić zaufanie firm z branży transportowej w razie sprawdzania kontrahenta. Więcej mogę powiedzieć w trakcie rozmowy tel. Sprawa jest na tyle poważna i skomplikowana że mógłbym napisać książkę na ich temat.

Jarecki

Niepokojące są te informacje. Interesowała mnie praca ale trzeba przemyśleć.

519 730 786

Proszę o kontakt osoby z zaległymi płatnościami, dłużnik spłaca się na etapie windykacji terenowej.

jaga

nie oplaci fv , ktos ma jakis kontak ?

NOWY

Oszust właściciel ma parę firm transportowych pod różnymi nazwami - wszystkie nie płacą. Mi wiszą 775 EURO - raczej nie zapłacą : brak kontaktu, brak reakcji na wezwania. UWAGA NA TĄ FIRMĄ I WŁAŚCICIELA Moje sugestie dla DB Spedition Sp. z o.o.: Proszę płacić swoje zobowiązania a nie oszukiwać ludzi

Lauron

Niezapłacone dwie faktury za usługe kwata 1200 e

Tomasz . B wszystkie spółki łacznie z DB zarejestrowane na poczatku 2018r . Wał i tyle , mam tylko nadzieje ze nasze PISowskie panstwo weżmie sie za takich pajacy a nie za ludzi którzy otwieraja biznes by godnie pracować i zyc . Panie Tomaszu , przeciez kiedys to przeczytasz . Jestes mi winny 1060,90zł . Mozesz mi wierzyc ze dbam o siebie i mysle że doczekam dnia twojej zapłaty . Wystarczy ze w odpowiedzi podasz swój numer telefonu , Bedzie szybciej i taniej . Pozdrawiam Marcin

Ilona

Nie zapłacona faktura za transport 3500 zł. Brak kontaktu z firmą.

LeRy46Ziel

TransLeR(usunięte przez administratora) nie wypłacili mi 369 euro brutto.. (usunięte przez administratora)

Edmar

czy ktoś wie jak się skontaktować z tą firmą DB Spedition, nikt nie odbiera telefonów

Zostaw merytoryczną opinię o DB Spedition Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w DB Spedition Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DB Spedition Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Spedition Sp. z o.o.?

DB Spedition Sp. z o.o.
  • Tadeusza Kościuszki 12