5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Safe You Sp. z o.o.

@Sylwia

Oferujemy umowę o pracę z podstawą znacznie przekraczającą minimalne wynagrodzenie. Dodatkowo przy realizacji celów sprzedażowych wypłacamy nagrody, które nie mają górnego limitu. Każda sprzedana polisa się liczy i to my ostatecznie pracujemy na to jak wygląda wypłata. Nasi partnerzy organizują konkursy dzięki czemu możemy wygrać bony do różnych sklepów, nagrody pieniężne i rzeczowe a także wycieczki np. na rejs po Karaibach.

Agnieszka

Współpracowałam z tą firmą i wszystko było ok. Kasa wypłacana terminowo i bezproblemowo. Tak jak się umawialiśmy

@Edyta

Tak od samego początku oferujemy umowę o pracę. W pierwszej kolejności 3 miesięczny okres próbny. Bonusy, o których pisaliśmy są organizowane przez naszych partnerów. Warunki ich przyznawania także są określane przez nich i za każdym razem mogą wyglądać trochę inaczej. Niejednokrotnie są to cele, które realizujemy wykonując naszą codzienną pracę.

@Mateo

Agenci w ubezpieczaniach głównie otrzymują wynagrodzenie prowizyjne za sprzedane polisy. W naszej firmie zdecydowaliśmy się na wypłatę podstawy znacznie wyższej niż minimalna krajowa plus wypłacamy nagrody ze sprzedaży polis i realizację celów sprzedażowych. Gdzie tak naprawdę nie mamy górnego limitu wynagrodzenia. Większość firm podpisując umowę z agentem proponuje założenie działalności gospodarczej a naszym wyróżnikiem jest normalna umowa o pracę z wszystkimi korzyściami. Dzięki temu jesteśmy jedną z niewielu agencji, która podchodzi w ten sposób do naszych pracowników.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Safe You Sp. z o.o.?

Nowy wpis

Tak jak najbardziej mamy różne możliwości rozwoju. Dostosowujemy stanowisko do umiejętności. Posiadamy doświadczenie w obsłudze firm i osób fizycznych. Zajmujemy się ubezpieczeniami majątkowymi i życiowymi. W związku z szybkim rozwojem będzie też możliwość rozwoju także pod kątem zarządzania zespołem

Olga Nowy wpis

Czytam tutaj, że agenci mają do podstawy dodatkowa prowizje od sprzedaży ubezpieczeń ale nie ma żadnych konkretów ile ona wynosi. W internecie znalazłam jakieś ogłoszenie, gdzie pisali o comiesięcznej premii. Ktoś powie ile wynosi prowizja od sprzedaży i czy ta premia to właśnie prowizja czy jakaś dodatkowa uznaniowa suma?

Nowy wpis

@Olga

Dziękujemy za zainteresowanie pracą u nas. Same premię są określone jasno w naszej firmie. Nie są one uznaniowe. Jeżeli będą Państwo realizować cele sprzedażowe i zadania będzie wypłacane dodatkowe wynagrodzenie. Dodatkowo można liczyć na benefity ze strony towarzystw ubezpieczeniowych. Wszystkie szczegóły można uzyskać na rozmowie rekrutacyjnej.

Feliks

Nie polecam, drogie ubezpieczenia, znalazłem tańsze OC!

Agnieszka

Robert
@Agnieszka

To dobrze że byłaś zadowolona ze współpracy. Napiszesz czy płacili ci lepiej niż w konkurencyjnych firmach. Warto się tu zatrudnić jeśli chodzi o zarobki?

Mateo
@Robert

Troszkę więcej jak najniższa krajowa, to jak na pracę w ubezpieczeniach bez szału!

Sylwia
@Mateo

Ale na coś dodatkowego jeszcze można tu liczyć?

@Agnieszka

Agnieszka dziękujemy za podzielenie się swoimi odczuciami. Nasi współpracownicy są dla nas najważniejsi i wywiązanie się z umów z nimi to dla nas priorytet, tym bardziej jeżeli chodzi o wynagrodzenie :)

@Sylwia

Edyta
@Safe You Sp. z o.o.

A czy ta umowa o prace jest od początku, czy na początku jest jakaś inna umowa, bo to okres próbny? Żeby wygrać te różne rzeczy lub wziąć udział w tym np. bony, to trzeba trzeba przekroczyć te limity?

@Edyta

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Safe You Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Doradca klienta - Specjalista ds. sprzedaży ubezpieczeń ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Michał P.

Ubezpieczam swoje auta firmowe u nich od dłuższego czasu. Oferty zgodne z naszymi oczekiwaniami i zlatawienie wszystkich formalności odbywa się sprawnie

Zeus

Nie polecam pracy w tej firmie, niska podstawa, słabe i nie profesjonalne szkolenie, a właścicielowi nie wolno zadawać pytań "jak jest zajęty" W Google chyba sami sobie wystawiają pozytywne opinie, polecam poczytać te krytyczne...

@Zeus

Proszę Pani ze względu na liczne skargi klientów na Pani błędy, nieprofesjonalne podejście do klienta i błędy przy rozliczeniach należności za płatności niestety nie mogliśmy przedłużyć okresu próbnego. Wynagrodzenie otrzymała Pani takie jakie Pani sama wskazała jako bardzo satysfakcjonujące na rozmowie rekrutacyjnej. Rozumiem Pani rozgoryczenie wynikające z utraty pracy, jednakże nie mogliśmy pozwolić sobie na straty finansowe. Pomimo niejednokrotnej próby rozwiązania przyczyn powyższych problemów Pani pozostawała niezmiennie przy swoich zrachowaniach.

Robert

Serio? Bo czytałem dość pozytywne wpisy. Pracowałeś tam? Na jakiej byłeś umowie? Dają na czas określony czy na początek jest zlecenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Safe You Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Safe You Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Safe You Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.