Opinie o Met-Instal Services Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Met-Instal Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Met-Instal Services Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Met-Instal Services Sp. z o.o. w Inowrocław

Kusy

Wypłata się spóźnia ponad 20 dni ... Dzwonię do Olgi, wypłaty poszły później bo padły serwery w banku. Okej, jak poszły to poproszę potwierdzenie. Nie może pokazać bo padł internet w biurze ... A później jak wstał internet to znowu padł bank ... Czy Ci ludzie są poważni ? Miał ktoś podobne sytuacje z w cudzysłowiu SZEFOSTWEM ?

Kuba
@Kusy

Mam to samo . Do dzisiaj nie dostałem pieniędzy za październik. Szefostwo cały czas zwodzi że pieniądze zostaną wysłane a człowiek zostaje na lodzie. Odradzam pracę w tej firmie.

Kusy

Ernest
@Kusy

To (usunięte przez administratora), ostatniej wypłaty nie wypłacają tylko wymyślają jakieś bajki żeby oczernić człowieka. (Paru osobą które zjeżdżały w podobnym czasie jak ja nie wypłacili należnych pieniędzy) Można pomyśleć, że są bankowo (usunięte przez administratora) cały czas problem z przelewami i bankami... Umów to nikt nigdy na oczy nie widział jak ja pracowałem więc też nie ma co wierzyć w ich bajki co do zatrudnienia.

Pracownik Jacek
@Ernest

Ernest Maksymiec??? Ty się wypowiadać nie powinieneś bo byłeś donosicielem szefostwa przez prawie rok . To przez ciebie większość chłopaków wylecieli a ty nic nie potrafiłeś robić i tez cię to dosięgło . Przynajmniej się rozliczyli do końca .

Jacek Nowy wpis
@Kusy

Panie Kusy na pewno jak rzetelnie wykonał pan swoją prace to na pewno się z panem rozliczą. Widać komentarze wystawiane przez takich ludzi jak pan Ernest Maksimiec ze Zgorzelca który po dostaniu kontry wymazuje swój wpis o czymś świadczą. Ernest zamiast zajmować się polityka trzeba było wziasc się do roboty . Donosileś do szefostwa i w końcu sam skończyłeś. Chłopaki z parteru .

Jacek Nowy wpis
@Kusy

Jak rzetelnie wykonałeś swoją robotę to na pewno będziesz rzetelnie rozliczony. Nie dziwję się tej firmie bo mieli od zeszłego roku tylu (usunięte przez administratora) i popaprańców ,ze szkoda gadać. Pozdrowienia dla pani Olgi i reszty załogi .

Kuba Nowy wpis

Jacek pracownik Nowy wpis

Firma płaci za rzetelnie wykonana prace . Jestem podwykonawca i jestem zadowolony . Tyle w temacie. Polecam ????

Czy pracując w firmie Met-Instal Services Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Artur

Witam Wybieram się do pracy we Włoszech (z tej firmy) czy może mi ktoś podpowiedzieć czy warto. Macie jakieś doświadczenia?

Drago
@Artur

Chłopie daj sobie spokój to są (usunięte przez administratora) krętacze. Obiecują umów których żaden pracownik nie widział a na koniec jak wyjedziesz nie płacą za ostatnie tygodnie pracy...

Obserwator
@Drago

Twój komentarz mnie uświadamia tylko w tym że, większość komentarzy piszą pseudo fachowcy. Na zasadzie coś zrobili źle i się zmyli a drugi musi poprawiać i otrzymać pieniądze za podwójną pracę. Jakim jesteś Arku fachowcem? każdy widział twoją wykonaną pracę! I jestem tu postronną osobą.

Czy kandydat na stanowisko MONTER INSTALACJI I URZĄDZEŃ SANITARNYCH w firmie Met-Instal Services Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Vermieter

Wie meine Vorredner schon bestätigen, anfangs bezahlen Sie noch Ihre Rechnungen, dann zieht sich alles hin und keine der 3 Damen geht überhaupt noch ans Telefon oder reagiert auf E-Mails. Betrüger! Zechpreller!

Mietbetrüger

Zahlen Unterkunft nur Anfangs. Ziehen plötzlich aus, dann bleibt man auf der offenen Miete sitzen.

Byly elektryk

Niestety droga sadowa byla potrzebna do odzyskania pieniedzy za wykonana prace.

Dostawca

UWAGA DOSTAWCY!! FIRMA NIE PŁACI ZA DOSTARCZONE JEJ TOWARY.

Jeśli "pracownik elektryk" wypowiada się na temat finansów to chyba oczywiste jest że trzeba pozdrowić panią Małgorzatę,Ewe,Olgę lub kogoś z ich środowiska typu Rafała,Michała itp lista może być długa.Pozdrawiam bawcie się dobrze. Wszystko na mój koszt!!!

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w tej Firmie.Wszystkie pozytywne opinie to jedno wielkie kłamstwo!!! Te pozytywy zamieszczają właściciele firmy pod różnymi imionami ttp.Prawda jest zupełnie inna w wielkim skrócie to banda (usunięte przez administratora) delikatnie mówiąc i wszystko co najgorsze więcej pisać nie będę bo nie chcę aby ktoś zablokował ten wpis z powodu cenzury.Firma zalega z wypłatami po trzy miesiące i nawet niema w planach tego spłacić o wiele łatwiej zwolnić pracownika po jakimś wymyślonym argumentem w szczególności dotyczy to pracowników z Ukrainy. Dużo można by pisać ale na pewno nie znajdę ani jednego pozytywu.Naprawdę odradzam bycia pracownikiem w tej firmie.Cytując klasykę ,,Nikt nam nie powie że białe jest białe a czarne jest czarne " i tą zasadom się kierują.

Bardzo profesjonalna firma. Wiadomo jak każda tego typu firma ma czasem problemy finansowe ale wypłaca informując za wczasu o opóźnieniu. Profesjonalni kierownicy i szefostwo. Warto zainteresować się praca w tak miłym i zgranym zespole.

@Piotr

co ty opowiadasz człowieku ? albo jesteś bratem ,siostra właścicielki i jej dobiegacza Rafała, to jest firma kombinatorów, nie wypłacają ludziom pensji, wiecznie brakuje im podzespołów do instalacji i pracy, Żerują na biednych ukraińcach którzy nic nie mogą zrobić i pracują bez pieniędzy, a są zatrudniani na czarno na umowy które są w Polsce nielegalne.

@Michał

Ja pracuję w tej firmie już dwa lata i bardzo dobrze mi się tu pracuje. Dają porządne stawki, bezpłatne kwatery, dojazd do pracy ( albo zwracają za paliwo ), były też bezpłatne posiłki. Zawsze też można się z szefostwem dogadać w sprawie urlopu czy zaliczki do pensji ( bo często dają ). Ukraińcy wcale nie są wyzyskiwani, bo wszyscy mamy równe stawki, a są i tacy, którzy mają większe pieniądze niż Polacy. Problem jest zawsze z takimi "pracownikami", którzy myślą, że jak są w pracy, to już wystarczy, a my musimy robić za nich. Każdy z nas podpisał taką samą umowę, ale jak ktoś pracuje uczciwie, to jeszcze się nie zdarzyło, żeby szefostwo zabrało komuś wypłatę. Widać po datach tych postów, kto to pisze, bo właśnie jakoś tak w sierpniu firma zrobiła redukcję takich ściemniaczy. Jeden to chodził co drugi dzień do roboty, bo go plecy bolały. Drugi zniknął i policja go szukała, a potem się stawił do pracy jakby nigdy nic. Trzeci z kolei ciągle gdzieś chodził - a to na papierosa, a to na siusiu - roboty w dniu zrobił za 50,00 zł a wołał 180,00 dniówki. Tak że spokojnie przyjeżdzajcie do pracy, bo pracy jest dużo, tylko nie ma kim robić. Ci, co NAPRAWDĘ chcą pracować, krzywdy tu mieć nie będą.

@Elektryk

To raczej Ty jesteś ściemniaczem i raczej współwłaścicielem, bo widac po Twojej wiedzy o firmie i gadce, nie ma tam żadnego, powtarzam żadnego polaka który pracuje dwa lata,noo chyba że brat Olgi to wiadomo co napisze , hehe . Nie wypłacacie ludziom pieniędzy w terminie i ciągle się trzeba prosić o kasę , brak elementów montażowych , brak koordynacji do wykonywania zadań,nie ma u Was ani jednego fachowca przez duże F jesteście fajansiarze , kto Was dopuścił do takich zleceń , nadajecie się co najwyżej jako firma do zbierania jabłek i wykopywania kartofli z ziemi, Zajmujecie się pisaniem tutaj postów zamiast zająć się ludźmi którzy dla Was pracują, nie możecie pojąć że bez dobrych pracowników , Wasza firma przestanie istnieć,z dnia na dzień, ale na dobrych pracowników trzeba zasłużyć, Ale Wy jesteście nie nasyceni kupujecie Sobie auta po 250 tysięcy, widać wasz prymitywizm , typowe chłopki odciągnięte od pługa z dnia na dzień chcą koniecznie zostac bogaci, kosztem niewolników. Niebawem to się Wam urwie, zaczną się zbiorowe pozwy w sądach itp , juz nie długo.

Sasha
@Michał

Pracujemy w tej firmie od 2 lat . Jest to jedna z niewielu firm na rynku , która załatwia wszystkie dokumenty zgodnie z prawem. Każdy z nas ma pozwolenie wojewódzkie które załatwia pani kadrowa.Wynagrodzenia tez są na dobrym poziomie. Do tego dają kwaterę za która nie odciągają pieniędzy z wypłaty. Naprawdę jeśli ktoś chce uczciwie pracować szczerze polecam tą firmę.

Miki
@Michał

(usunięte przez administratora) Firma jak najbardziej ok . Dobre stawki super atmosfera . Pracować trzeba jak wszędzie. Pani Olga i pan Rafał ( najlepsze szefostwo jakie do tej pory miałem)

@Sasha

Olga dlaczego podszywasz się pod swoich pracowników, .. dalej kłamiesz ? brniesz i brniesz z tymi swoimi oszustwami . Ludzie wiedza .. wieśc się rozności o waszych oszustwach i wyzysku pracowników, Warszawa to małe miasto wiadomości się rozchodzą z prędkością światła . Olga przestań kłamać.

Zniesmaczony elektryk
@Michał

Ciekawą rzeczą jest zwalnianie pracowników kilka dni przed planowaną wypłata i późniejsze jej nie wypłacanie. Nawet jeśli faktycznie Ci ludzie nie wykonywali należycie swoich obowiązków to nie zmienia to faktu że byli w pracy i należy im się wynagrodzenie którego de facto do dnia dzisiejszego nie otrzymali (2msc)

koluni
@Miki

Miki to twoja rodzina a ty za dużo jarasz zioła nie długo padniesz od tych skrętów

Miki
@koluni

Jestem Misha . A to nie jest moja rodzina

Arek
@Michał

Pani Olga nie ma brata xD W tej firmie sa osoby ktore pracuja od 2017 roku !

Arczi
@Michał

Ha ha ha ha ha żenada , kompletny brak wiedzy tak jakbyś nigdy nie miał styczności z tą firmą. Bo przecież jak można pracować w firmie i nie wiedzieć czy są tam też Twoi rodacy ?

pracownik elektryczny2020
@Michał

Totalna prawda i przy okazji mają gdzieś BHP i bezpieczeństwo człowieka. Sytuacja przy budowie metra księcia Janusza. Dostałem Task z Ukraińcem aby zrobić kable alarmowe(te czerwone od straży pożarnej) na schodach na wysokości tak może 3-5 metrów? Wszystko w porządku tylko nie było rusztowania a ich to nie obchodziło i kazali skończyć pracę sugerując aby się spuścić na linkach z szelkami wiążąc to o kawałek metalu. Nie dość że te linki miały 2-3 metry co było nie osiągalne to zmienili zdanie aby opierać drabinę na ścianie podstawiając kawałki gruzów pod schodek XD!!!!!! Ja generalnie to powiedziałem że (usunięte przez administratora) i nie ryzykuję to zmusili tego Ukraińca. No sorry ale ta firma to żart i szkoda że usunąłem zdjęcie tejże pięknej konstrukcji gdzie złamanie karku i zostanie roślinką do końca życia tego chłopaka było o włos... Generalnie atmosfera wśród ekipy super, ja tam lubie pracować z Ukraincami. Pani Olgi nie pozdrawiam.

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w Met-Instal Services Sp. z o.o.?

pracownik elektryczny2020

Wchodzisz na rozmowę i pytają czy cokolwiek umiesz jak tak to sztosik, nawet papierów nie musisz mieć, zero. W zasadzie takie budowlana elektryka to żadna czarna magia. Mimo wszystko firma tragedia bo czekałem 3 miesiące na wypłatę ;)

Były elektryk

Wynagrodzenie udało się odzyskać ale niestety mimo prób dogadania się drogą sadowa. Nie polecam zły płatnik

Pomocnik

Firma miała chwilowe kłopoty ale wyszła z nich z podniesioną głową. W okresie pandemii działają , rozliczyli się i naprawdę zapewniają miejsce pracy. Teraz już możemy nie znaleźć takiej firmy.

@Pomocnik

Aha czyli firma ma pieniądze i mogę po zlaegla płatność udać się do firmy Super informacja Pozdrawiam i dziękuję

@Pomocnik

To niech wypłaci zaległe pensje pracownikom

Pracownik elektryk

witam Pracuję w tej firmie ponad rok.Jak dotychczas nie mogę powiedzieć złego słowa. Współpraca się układa po 4mc dostałem umowę o prace.Jeśli chodzi o płatności zdarzało się lekki poślizg ale za każdym razem zostałem poinformowany o tym. Pracuję w tej branży ok 20lat I wiem, że czasami jest opóźnienie nie koniecznie wynikające z winy pracodawcy. Również przerabiałem prace z różnymi pracownikami i wiem, że większość ma bajeczne oczekiwania do swojej osoby i swoich stawek a rzeczywiście nawet nie nadają się do rozkładania kabli.

@Pracownik elektryk

To chyba piszesz o innej firmie Ja kasy za poprzedni rok nie dostałem do dzisiaj.

Pracownik el

Зауважте якщо не буде грошей а як то виходить що не маэ грошей куди вони пішли в Берлін люди працюють і працюють не погано звісно є ньанси хто ь десь і зле зробив працедавець повинен розуміти і старатися брати людей які мають відношення до цієї роботи а так фірма брехунів і обманщиків що сказала паніОльга чи пан Рафел то брехня і ошуканство

Pracownik el

Dla mnie to też i all inkluziw i the end ale to wasz wybór. Ja od początku miesiąca próbuje dogadać się z Elinem. Udało się z bankiem ale Elin nie zgodził się na faktoring mimo że to my ponosimy za niego koszty. Straciłam pół zdrowia na tą firmę i właśnie pomagacie ją zamknąć. Wy ryzykujecie niewiele a mi zostanie do zapłaty pewnie ok 200.000 kar, nigdy już nie odzyskam kaucji za budowę metra ( ok. 200.000 ), które oddaliby po upływie 2 lat gwarancji, do spłaty rusztowania, których połowy już nie ma itd. To można określić koniec a nie opóźnienie w wypłacie.

Pracownik el

Ok wiec jesli jakiekolwiek pieniadze beda to 4.04 jesli nie zatrzymaja ich na nasze kary za zerwanie umowy. Prosze wiec o zwolnienie wszystkich kwater w ciagu 2 dni tak abym mogla zdac klucze. Rozwiazania wszystkich umow pracy przygotujemy do srody. Prosze wtedy o scany podpisanych wypowiedzen umowy abysmy mogli w piatek zamknac zezwolenia. Dziekujemy za wspolprace w tych ostatnich miesiacach, dla niektorych nawet latach. To o tem że Met instal dobra firma

Pracownik el

Teraz popaczte co pishe vlastitelka i Pomyśl, jaką jesteś firmą

Pracownik el

Witam, jak już wcześniej informowałam zorganizowaliśmy z banku faktoring, który miał na celu otrzymanie pieniędzy do 15 każdego miesiąca. Niestety firma Elin nie podpisała zgody na ten faktoring obiecując w zamian płatność przyspieszoną przed 20. Nie wywiązali się z tego a my wstrzymaliśmy prace w Poznaniu. W odpowiedzi otrzymaliśmy pismo od adwokata podpisane przez prezesa, że płatność będzie 04.04 a jeśli nie wrócimy na budowę rozwiążą umowę i obciążą nas karą umowną 150.000 oraz kosztami zastępstwa co się wiąże z tym, ze pieniądze które są nam winni za luty i marzec zostawią na pokrycie kary i nie dostaniemy już nic. Ponieważ fronty robót w Poznaniu są cały czas za małe aby pokryć koszt utrzymania pracowników i dokładamy od września z chwila otrzymania pieniędzy za faktury 04.04 chcemy rozwiązać umowę w Poznaniu z powodu braku odpowiedniego frontu i uniknąć kary. Do was należy decyzja czy przystąpienie do pracy i zaczekacie do 04.04 czy nie. Ponieważ Skyliner jest opłacany zawsze z Poznania i Rzeźni a pieniądze z faktury za Sky zostawiamy na kwatery ( termin płatności zawsze ok. 10 każdego miesiąca ) to również ta budowa musiałaby poczekać do 04.04. Jeśli nie nie nie będzie również faktura za Sky zostanie wstrzymana na zastępczą firmę przez Warbud. Zostaliśmy (usunięte przez administratora) po raz kolejny przez Poznański Elin i mimo naszych starań aby zabezpieczyć płatności dla was nie udało nam się przez 1 idiotę z Elinu Poznan. Bardzo nam przykro ale nie mamy już więcej pomysłów na to aby zmusić ich do zapłacenia natychmiast. Czekamy na wasze decyzje do wieczora.

Zostaw merytoryczną opinię o Met-Instal Services Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Met-Instal Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Met-Instal Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Met-Instal Services Sp. z o.o.?

Met-Instal Services Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Andrzeja 7 lok. 11
    88-100 Inowrocław

Met-Instal Services Sp. z o.o.