Opinie o Bar Gastronomiczny Kufelek Dorota Pietras w Szydłowiec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Bar Gastronomiczny Kufelek Dorota Pietras. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bar Gastronomiczny Kufelek Dorota Pietras o rekrutacji.

Branże: Restauracje i catering - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bar Gastronomiczny Kufelek Dorota Pietras w Szydłowiec

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Tola

Czy ktoś pracował w tym barze , jak tam jest ? Interesuje mnie praca w kuchni ale nie wiem jak sie tam pracuje ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bar Gastronomiczny Kufelek Dorota Pietras - Szydłowiec

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Bar Gastronomiczny Kufelek Dorota Pietras
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jastrzębska 13
    26-500 Szydłowiec
  • NIP: 7991402618 REGON: 670202153

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188