Opinie o Bart Sp. z o.o. w Czarnylas

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bart Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bart Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bart Sp. z o.o. w Czarnylas

Firma nie wiarygodna. Pan Bartek nie odpisuje, nie odbiera, obiecuje pracę a dwa dni przed pisze że nie ma wyjazdu.

Piegowaty gruby w okularach
@Placek

Dokładnie. Robią roszady z pracownikami którzy liżą ręce szefowi. Mówią ze pracy nie maja ale ogłoszenia w ten sam dzień wystawione. Nawet nie próbujcie dzwonić do tej Ala firemki bo godzin nie zapewniają.

Jaka atmosfera panuje w firmie Bart Sp. z o.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 13 lutego. Czy jest rotacja?

Lolek
@Anonim

Dziwne ... Zawsze mogę liczyć na rozwiązanie problemu ,gdy tylko jakiś się pojawi. Korzystam z tego biura pośrednictwa pracy od trzech lat i mogę polecić z czystym sumieniem. Pozdrawiam wszystkich emigrujących ????

Placek Nowy wpis
@Anonim

Potwierdzam miałem to samo,jak przychodzi do wyjazdu to ci powiedza nie ma na razie ofert ,naciagają i (usunięte przez administratora) ludzi w biały dzien.

Piegowaty gruby w okularach Nowy wpis
@Placek

Wiecie, czy Bart Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Mati

Polecam

Zbigniew
@Mati

Mało konkretów. Napisz czemu polecasz. Chodzi o konkurencyjne wynagrodzenie? Dobrą atmosferę? A może o dostępność premii?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Bart Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Serwisant rowerowy
Lezek

Nie polecam, firma niewiarygodna.

@Lezek

Możesz rozwinąć ten komentarz? Co dokładnie nie podobało Ci się w pracy w Bart? Napisz proszę, jakie stanowisko zajmowałeś. Chciałabym bliżej poznać firmę. Czy mimo wszystko zauważasz też jakieś dobre strony zatrudnienia w tym miejscu?

Klaudia

Polecam. Wszystko ok

Saba
@Klaudia

Jakie warunki pracy?Że polecasz tą firmę.

Renata
@Saba

Też chciałam właśnie zapytać o to. Dziś Bart na swój profil FB wstawił ofertę pracy dla par i kobiet, wyjazd do Andijk na sadzenie, zrywanie i selekcję tulipanów. Ktoś wie, ile płaci za godzinę i czy kwatery są zapewnione?

Halina
@Klaudia

Cześć Klaudia, czy mogłabyś mi napisać jak bardzo dyspozycyjnym trzeba być aby móc liczyć na zatrudnienie w firmie? Czy jest możliwość pracy jedynie na pełen etat czy też np. na 3/4? Jest szansa by się dogadać z pracodawcą w sprawie grafiku?

Niech ktoś wypisze co wchodzi w skład socjalu

Asia

@klaudia pracowałaś w firmie?

Karol

Cześć :) czy na tym forum dowiem się czegoś o zarobkach w tej firmie ? Warto próbować ?

bollen

Nic nie warta firma co dzwoniac nie maja ofert,niech pan zadzwoni za tydzien i tak w kółko,jak potrzebuja to tylko kobiety.P an Bartek nie nadaje sie dotej pracy!!Postawili chłopca na posyłki zamiast tymi sprawami zajmował sie tylko SZEF TEJ FIRMY A.T.?Panie Ar...T...

Max
@bollen

Skoro nie ma oferty dla Pana? To skąd maja wyczarować? Dzisiejsze czasy, najlepiej hejtowac

@Max

jak chcesz wiedziec to oferty pracy w holandii są, tylko szukaja głupich i naiwnych za 4 euro.robisz na fime posredniczaca.Trzeba sie znac jak w rzeczywistosci działa firma.jak to bedziesz wiedział to zrozumiesz posrednictwo pracy.

Bronisław
@bollen

Rzeczywiście za pracę w Holandii firma oferuje tak niskie wynagrodzenie godzinowe? Może chociaż firma rekompensuje to ewentualnymi dodatkami bądź premiami uznaniowymi? Jestem ciekawy, jak to wygląda.

Magda

Wyjeżdżałam z firmy Bart. Polecam kontaktować się z Panem Bartkiem. Wszystko przebiegło sprawnie. Polecam

zgred
@Magda

Nie warto szkoda czasu ten pan nie nadaje sie do tej pracy ,pojecia niema o pośrednictwie pracy do Holandii,widac ze nie ma pojecia jak działa rynek pracy w holandii,zadajac mu pytanie nawet nie umie odpowiedz.

Magda
@zgred

Witam, oczywiście każdy ma prawo do wyrażenia swojej opini???? zawsze będą negatywne jak i pozytywne - jak to w życiu... Pan Bartek pracuje tam jak każdy inny i takie imformacje jakie dostaje przekazuję. Także najlepiej wyjechać i samemu się przekonać. Wyjeżdżałam również z innego biura, także mam porównanie i jak do tej pory jestem zadowolona. Pozdrawiam

ciapek

Opinie o firmie Bart znajduja sie takze na forum niedziela.nl praca werk work, Biura posrednictwa pracy którym nie mozna zaufac.

klapek
@ciapek

takze na stronie Opinie o Agencjach zatrudnienia i oferty Pracy www. pracawuni.fora.pl Agencje Pośrednictwa Pracy w NL

klapek

Wysyłaja do pracy do hollandii tylko kobiety,co innego mówia w biurze a co innego na miejscu w holandii,sa mili jak tylko wysyłaja ludzi.

bollen

Ciekawie czemu tymi sprawami nie zajmuje sie szef tej firmy?

bruder

bruder

Zostaw merytoryczną opinię o Bart Sp. z o.o. - Czarnylas

• Jak się pracuje w Bart Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bart Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bart Sp. z o.o.?

Bart Sp. z o.o.
  • 211 A