Opinie o HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w

Kicikici

Wszelkie nieprawidłowości i łamanie praw pracownika trzeba zgłaszać do INSPEKCJI PRACY.!!! Dośc (usunięte przez administratora) !!!

@Chester

Na początku jak się przyjmowałeś to była mowa o gwarantowanej premii? Szukam roboty na produkcji i próbuję na własną rękę zorientować się co tu w trawie piszczy, widziałem jakieś starsze oferty i nie wspominali nic o premii. Ale w sumie piszą o atrakcyjnych zarobkach, sprawdza się to, podpowiesz jak wychodzi podstawa?

Niedawno, bo 3 miesiące temu, wygasło ogłoszenie, w którym poszukiwano pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. Wymagana jest znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie, tzn. na jakim poziome trzeba go znać? Jak jest to sprawdzane? Pytam gdyby ogłoszenie znów było aktywne :)

kasiagiersz23@gmail.com Nowy wpis

Czy szukacie może kogoś na portiernię

Kicikici

Ewelina
@Kicikici

Jesteś pracownikiem tej firmy? Zauważyłeś tutaj jakieś nieprawidłowości? Jeśli tak, to jaki? Wymienisz je?

Witold

Nie no przepraszam bardzo, ale jak stawia się tak poważne zarzuty na forum publicznym, to wypadałoby je uzasadnić. Są tu ludzie, którzy myślą nad wyborem pracodawcy. Możesz chociaż nakreślić jakie sytuacje w firmie wzbudziły Twoje oburzenie?

Master
@Ewelina

Jak przyjedzie sezon to zobaczysz jak tam jest od poniedziałku do niedzieli (usunięte przez administratora) trzeba to samemu przeżyć pierwszy problem premia nie istnieje nadgodziny to premia nawet ci soboty i niedzieli na pasek nie wpiszą

Chester Nowy wpis
@Master

Prawda premi nie ma. Atmosfera do bani jeden na drugiego strzela z ucha. Pracuje zk,Ukraina garstka Polaczków.

@Chester

Juli

Jak tutaj się pracuje ? Każda sobota i niedziela? Ile dni w tygodniu? Jeden tydzień nocki, a drugi ranne zmiany? Dla mnie to ważne,bo próbuje pogodzić z pracą męża.

Chester
@Juli

Nocek nie ma. Pracujesz w sobotę, niedzielę jeśli chcesz mieć dodatkowy zastrzyk gotówki.

Pozytywny

ile chcę zarobić

Wiecie kiedy może znowu będą szukać na operatora wózka widłowego ? Zależy mi na tym żeby zarabiać powyżej najniższej krajowej na start, mam ukończone wszystkie kursy ale niestety nie zdążyłem na ostatnia rekrutację :/ jakie są stawki i czy ukończone kursy są jakimś dodatkowym atutem ?

rolnik

Tyż prawda

Renata

A ja szukam info o posadzie Pracownik biurowy. Mieli ogłoszenie w necie kilka miesięcy temu. Czy na stanowiskach biurowych też pracuje się po 12 godzin? Widziałam że podali pensję 3500 zł brutto. To ta stawka jest przy pracy na 12 godzin?

Edziu masz rację. Tam dwie kobiety zemdlały w czasie pracy. Ale nie dziwię się bo tyrać po kilkanaście godzin dziennie i dźwigać skrzynki i kartony to niejeden facet wymięknie. A co najgorsze pracodawca ma gdzieś zdrowie pracowników i nawet nie zainteresuje się.

Ggg

Nic się nie zmienia na lepsze w tej firmie. Nie polecam!

Barbara

W sieci znalazłam ofertę pracy na stanowisko pracownika biurowego - obsługa kadr i administracji. Firma oferuje kandydatowi umowę o pracę na cały etat. A wiecie na jak długo tę umowę się otrzymuje? Najpierw jest to okres próbny, czy od razu jakiś dłuższy ? Jeśli chodzi o wynagrodzenie, to składa się ono tylko ze wspomnianej podstawy 4500 zł brutto? Czy można liczyć na jakąś premię?

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Portier?

Firma poszukuje pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży. W ofercie wspomniano tylko o wymaganiach i zakresie obowiązków. O tym co oferowano, zbytnio nie wspomniano. Dlatego chciałbym się dowiedzieć od Was, na jakie wynagrodzenie mogę tutaj liczyć? Jest ktoś w stanie podać widełki? :-) Pracownik może liczyć na jakieś premie? Poza tym, czy w grę wchodzą jakieś benefity pozapłacowe, takie jak prywatna opieka zdrowotna? Jeśli macie takie informacje i wiecie coś na ten temat, to od razu napiszcie.

.....

Tak samo było rok wcześniej. Obiecanki pracy,w październiku podpisaliśmy umowę na rok,a w grudniu przed świętami wszystkich nas zwolnili

@.....

Jak się tak zastanowię, to zdecydowana większość pracowników pracuje dłużej niż rok, nikt nikogo nie zwalnia i nikt się nie chce zwolnić. A ktoś kto został zwolniony 2 LATA TEMU (zresztą nie bez powodu) może warto by było, by znalazł sobie inną pracę zamiast rozpamiętywać przeszłość.

Czyli jednak praca przez cały rok jest możliwa nie tylko na sezon. Ty jaką masz umowę? Na czas nieokreślony? A przyjmują też pracowników tylko tymczasowych z zaznaczeniem że na kilka miesięcy? Czy nie ma takich rekrutacji?

@Piotr

Praca jest przez cały rok, w sezonie (czerwiec - wrzesień) jest większe zapotrzebowanie więc jeśli ktoś chce pracować tylko w tym okresie jest taka możliwość

Iwona

Aż czuć z tej opinii sporą frustrację :) Ile teraz jako operator wózka w tej firmie zarabiasz? Skoro musisz za pozostałe osoby pracować, to wiąże się to z nadgodzinami?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Eurogrzyb Sp. z o.o.?

Tak to prawda. Aż ja na wózku słyszałem takie wyzywanie

Giwera

Już pod inną nazwą firmy szukają (usunięte przez administratora) do pracy.

Łza

Tylko obserwuję

@Łza

Jako aktualny pracownik sytuację w firmie? I jak wrażenia z tej obserwacji? :(

Dudy89
@Izabela

tak samo jak poprzednio mamy zostawać Po godzinach i myć linię produkcyjną mimo że obowiązek ten spoczywa na operatorze

@
@Dudy89

Czyli nic się nie zmieniło.. Nadal wykorzystują nic nie dając w zamian

@@

Jak to nic nie dając w zamian? Chyba normalnie tu płacą?

&&
@Izabela

Możesz się tam zatrudnić i sama sprawdzić jak tam jest.

@&&

Jeśli miałoby coś być nie tak, to nie chcę się tego podejmować, dlatego zadaję pytania. ;) Ale rozumiem, że mam raczej odbierać tę odpowiedź jako opinię negatywną?

&&
@Izabela

Tak. Nie polecam tego zakładu pracy. Pracowałam tam w ubiegłym sezonie. Zero szacunku, niespodziewane nadgodziny, zdarzały sie też nieterminowe wyplaty a na koniec zwolnienie wszystkich pracowników produkcji

@&&

A to ostatnie to czym umotywowane? Bo normalnie to chyba raczej nie jest?

Agata
@Izabela

Pozytywne. Wszystko wporzadku. Polecam!

NN
@Agata

Normalnie ten wpis to kpina. Nagle przed sezonem zaczęły się pojawiać pozytywne opinie .. Nikt nie chce u Was pracować i musicie sami sobie wystawiać pozytywne ?

Xmen

Nie radzę tutaj pracować. Jest dużo innych zajęć za lepsze $ i w lepszych warunkach i w lepszej atmosferze. Chociażby pieczarkarnia praca w cieple i przez cały rok. A tutaj w zimnie i tylko sezon a potem wywala na zbitą twarz.

Marwel

Wporzadku praca. Terminowe wynagrodzenie. Kto chce będzie pracować. Polecam!

Darek
@Marwel

Tak jest wszędzie.

To wszystko bzdury. Zakład jest wporzadku. Kto chce będzie pracować. Polecam

.....
@Andrzej

Chyba kierownictwo się odezwało

W mieście Rogoźnica-Kolonia były ciekawe oferty pracy na Portier. Co powiecie o zarobkach w firmie Eurogrzyb Sp. z o.o.?

Portier a międzyczasie musi zamiatać plac, pomagać przy rozładunku/załadunku. I inne prace wymyślane aby tylko wykorzystać na max człowieka oczywiście za głodowe stawki i oczywiście na śmieciowej umowie.

Były

Z tego co ja wiem to tam żądzą Michał i Łukasz, a nie dwa Michały. Był tam kiedyś kierownik Michał, ale już tam nie pracuje. Mi się z nim dobrze współpracowało, ale reszta to był brak organizacji i nie szanowanie pracowników. Taka jest moja opinia.

Teresa
@Były

to już nie pracujesz? Napiszesz dlaczego odszedłeś? I jak wygląda to nie szanowanie pracowników? Szukam czegoś w okolicy i nie wiem czy warto składać cv

Łza

Tam nie wolno pracować . Dyrekcja oderwana od żeczywistości, a co za tym idzie ................ ! sami sobie odpowiedzcie .

@Łza

w zasadzie to co za tym idzie? Trudno tak z powietrza dopowiedzieć... w dodatku nagle piszesz, że nie wolno tu pracować skąd ten zakaz?

Zostaw merytoryczną opinię o HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

• Jak się pracuje w HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

HANDSMAN FOOD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ