Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.

Łukasz

Solidna firma. Potrafią poradzić sobie w ciężkich czasach, mocno stawiają na innowacje. FLORAHUMUS to bardzo dobry produkt. W branży agro zrobił sporo zamieszania :) Zgrany i fajny cały dział handlowy. Polecam!

Dziękujemy za opinię!

@Łukasz

Zgadzam się z tym wpisem. To pozytywni ludzie tworzą pozytywny wizerunek firmy.

Czy można liczyć w Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Ania Nowy wpis

Widziałam, że stanowisko Regionalnego Doradcy Klienta jest wolne :) Miał ktoś z nim styczność i może coś opowiedzieć o pracy na nim? Wolne są aż 4 wakaty, więc szanse na zdobycie pracy są :P Niestety nie podali widełek, jest napisane jedynie o atrakcyjnym systemie wynagrodzenia. Czyli ile mniej więcej można dostać na rękę? Podobno w grę wchodzi auto służbowe. To wspólny samochód dla wszystkich Doradców? Macie jakieś rady co do rozmowy kwalifikacyjnej? Pytają o coś konkretnego?

Nowy wpis

@Ania

Dzień dobry Pani Anno, zachęcamy do złożenia swojego CV. Jeśli będzie ono spełniało nasze oczekiwania, to wszystkiego dowie się Pani podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Każdy nasz Regionalny Doradca Klienta ma swoje auto. W tej chwili są to Renault Megane kombi. Jak wyglądają nasze auta flotowe można zobaczyć na naszym Facebooku lub Instagramie. Zapraszamy!

Czy w Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Oczywiście. Pracujemy zespołowo i wszystkie problemy staramy się rozwiązywać na bieżąco. Zawsze szukamy najlepszego wyjścia z danej sytuacji :)

Dariusz
@Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.

Czyli jak coś jest nie tak to można to zgłosić do przełożonego bez żadnych obaw? A jeśli chodzi o ewentualne podwyżki to też są rozpatrywane indywidualne i można z tym iść do kierownika?

Nowy wpis

@Dariusz

Dariusz - oczywiście. Z każdą sprawą możesz iść do przełożonego i porozmawiać.

Czy w Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Eko

Tak są. Tylko dla wybranych.

Agata
@Eko

Ciekawa bym była co się skrywa pod tym pojęciem. Chodzi o jakieś konkretne stanowiska, jakie?

@Eko

EKO - każdy pracownik, który chce się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawsze może przyjść do swojego przełożonego i mu to zgłosić. Zawsze szukamy najlepszych dla wszystkich rozwiązań na drodze rozmów. Jeśli faktycznie u nas pracujesz, proponujemy przyjść i spokojnie porozmawiać o potrzebach szkoleń zamiast pisać na gowork. Jesteśmy otwarcie na wszystkie spostrzeżenia naszych pracowników.

Dżoana
@Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.

według powyższej wypowiedzi mogę wywnioskować, że nie mają Państwo żadnego systemu podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników, skoro pracownik, który chcę się rozwijać i podnosić kwalifikacje według Państwa opinii- "zawsze może przyjść do swojego przełożonego". Moje przekonanie potwierdza też wpis na Państwa stronie w zakładce Praca gdzie są zaznaczone oczekiwania co do pracownika- kreatywność i chęć rozwoju............... Myślałam, że ROZWÓJ zarówno osobisty jak i zawodowy jest wpisany w jasne reguły? Jeśli się mylę proszę mnie poprawić ..............

@Dżoana

Szanowna Pani, ciężko nam się odnieść do Pani przekonań bazujących na podstawie wpisów w goworku oraz przeczytaniu jedynie treści naszego ogłoszenia. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą w naszej firmie, zachęcamy do składania CV. Jeżeli Pani kompetencje i dotychczasowe doświadczenie będą w naszej ocenie atrakcyjne, z pewnością zostanie Pani zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, a na niej opowiemy o możliwościach rozwoju i podnoszeniu swoich kwalifikacji w ramach naszych struktur organizacyjnych. Pozdrawiamy serdecznie!

Firma Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Regionalny Doradca Klienta. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
przedstawiciel

rekrutacja na przedstawiciela dziwny facet z tobą gada wypytuje o spawy prywatne pytania nie na miejscu

Czy pracownicy Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

górnik

Najważniejszą integracją dla górnika jest obchodzona corocznie również we wszystkich innych kopalniach BARBÓRKA :)

Urszula
@górnik

ile dostaliscie w tym roku na barbórkę ? pochwal sie prosze ?

@Urszula

Pani Urszulo, kwestia premii i nagród to zawsze indywidualna sprawa każdego pracownika. Nie mamy w zwyczaju publicznie omawiać poszczególnych przypadków.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. odbywa się w siedzibie firmy?

KWB

Z reguły rozmowy kwalifikacyjne odbywają się w siedzibie firmy ale w niektórych przypadkach (np. ze względu na obostrzenia Covidowe lub daleką odległość) stosujemy rekrutację online.

Jest dokładnie tak, jak odpowiedział poniżej KWB. Wszystko zależy od sytuacji, odległości oraz aktualnych obostrzeń pandemicznych.

Potencjał firmy jest marnowany przez brak kontroli swoich pracowników i kadry kierowniczej przez właściciela firmy.

@Gość

produkcja rzeczywiście nieco ciągnie tą firmę w dół ale na szczęście marketing to nadrabia i całość jest na +

@też Klient

Dziękujemy za opinię. W dobie (usunięte przez administratora) bardzo wiele firm, w których jest produkcja boryka się z problemami. Robimy co możemy, żeby było ich jak najmniej. Nasz marketing rzeczy niemożliwe załatwia od ręki, a na cuda trzeba troszkę poczekać ;) Najważniejsze, że całość jest na PLUS. Pozdrawiamy!

Łukasz

@Łukasz

Zgadzam się z tym wpisem. To pozytywni ludzie tworzą pozytywny wizerunek firmy.

Dziękujemy!

Dziękujemy za opinię!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Możliwości rozwoju zarówno pracowników jak i produktu Florahumus, a co za tym idzie Kopalni Węgla Brunatnego Sieniawa jeszcze nigdy nie były na takim poziomie jak obecnie. Opinii o Florahumus słyszy się coraz więcej i cieszy to, że opinie o Florahumus są pozytywne, a marka Florahumus to synonim doskonałej jakości. Dlatego też z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że rozwój w tej Firmie masz zapewniony.

Spięty

No takie bzdury to może tylko napisać...eh.

D

Nie dam złego słowa powiedzieć o firmie. Pracuje już jakiś czas przy nowym projekcie firmy. FLORAHUMUS. Uważam że jak każdy nowy projekt wymaga zaangażowania i inwencji a pod tym kątem mam dużą swobodę. Ale trzeba być kreatywnym. Firma bardzo stabilna i są jasno określone zasady pracy. Tworzymy fajny zespół ludzi którzy się wspierają . Jestem zadowolony bo się w tym odnalazłem. Jest takie fajne powiedzenie w handlu . SZUKAJ ROZWIĄZAŃ PROBLEMÓW A NIE SZUKAJ WYMÓWEK:)) Jeśli jesteś najlepszy w tym co robisz to praca dla Ciebie .

D

W firmie w dziale sprzedaży FH nie ma innej osoby o inicjale D. Kto jest zainteresowany to znajdzie. A co do Twojej osoby każdy może napisać jako sfrustrowany były pracownik. Nawet nie będę polemizował. Internet wszystko przyjmie. Anonimy też. Przecież możesz się podpisać imieniem albo inicjałami prawda ???

Macie ambitną ekipę?

;)
@Marta

Ambicja to nasze drugie imię ;)

Czy pracownicy w Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Wieloletni pracownik

Oczywiście tak. Jeżeli są jakieś wątpliwości lub pytania to prosimy o bezpośredni kontakt z nami pod adresem: kwb@sieniawa.com

@Wieloletni pracownik

Oczywiście potwierdzam tą opinię:)

Seba

@Spięty hmm a co ten komentarz wnosi apropo pracy tutaj ?

przyszły pracownik

Jak "były pracownik" tak bardzo pilnuje swoich negatywnych opinii na temat byłego zakładu pracy to musi mieć dużo czasu. Pracodawca go aż tyle nie ma dlatego nie sądzę, żeby to on odpowiadał. Za to widać po dysleksji (spacja przecinek spacja) że wszystkie te negatywne opinie pisała jedna i ta sama osoba. Ja akurat śledzę te opinie bo planuję złożyć tam CV. Mam też znajomych, którzy pracują w Sieniawie po kilka lat i na to co tu jest napisane nie narzekają.

Spięty
@przyszły pracownik

A Ty chłopie wiesz co to jest dysleksja ???????? Składaj szybko CV potrzebują w Sieniawie polonistów amatorów.... Hej Ho !

Szanowni... Drodzy Państwo , przeczytałem komentarze odpowiadające na opinie byłych pracowników - poziom kultury osobistej odpowiadających jest zastanawiający ... Miałem wcześniej nie włączać się do tej dyskusji , ale teraz nie mam wyjścia i potwierdzam opinie byłych pracowników są oparte na faktach i proszę przed złożeniem swojego CV do tej firmy przeczytaj proszę to w jaki sposób pracodawca pisze o byłych pracownikach i pamiętaj , że przestrzegano Cię , aby wyciągać wnioski przed możliwym błędem, a nie po ! Jak napiszesz prawdę jako były pracownik też Cię tak skomentują...

Nabity w butelkę

Obiecywali rodzinną atmosferę , same superlatywy i świetną pracę... Okazało się ,że jest to niesamowicie nieprawdomównych i (usunięte przez administratora) osób zbiorowisko nie mających pojęcia o rynku agro i wprowadzaniu produktu na rynek... Idż lepiej na zasiłek niż do pracy do Sieniawy przy Florahumusie...

@Nabity w butelkę

Opinia "nabitego w butelkę" pochodzi od człowieka, który taką ksywkę ma od dawna. Ciężko zapewnić rodzinną atmosferę "nabitemu w butelkę" jak większość czasu jest "pod wpływem". Faktycznie takiemu będzie dobrze tylko na zasiłku.

@Nabity w butelkę

Domena to narzekać? Nie wciągamy innych na swoją równię pochyłą a ocena własną miarą, to nieładnie!

Ekipa zarządzająca tym przedsiębiorstwem , ich pomysły, organizacja pracy , umiejętność analizy i podejmowane decyzje - pierwsze skojarzenie to tak jakby człowiek znalazł się wewnątrz kultowej bajki "Sąsiedzi' . W ogłoszeniu o pracę, oferują pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej. Jeśli chodzi o ich nowy pomysł Florahumus, tak prawda pozycja jest od kilku lat faktycznie ugruntowana i wynosi niezmiennie stabilne zero z perspektywą negatywną. Porażka projekt nieprzygotowany, dawkowanie wyssane z palca, cena z kosmosu. Jeśli jesteś zdesperowany , masz długi i potrzebujesz pracy zdecydowanie odradzam , lepiej idź do pierdla tam masz dużo większe szanse na rozwój.

Wieloletni pracownik

Produkt jest dopiero od kilku miesięcy na rynku i już jest bardziej znany niż produkty konkurencji. Kolego za dużo bajek oglądasz i wypowiadasz się w tematach, o których kompletnie nie masz pojęcia ale co można wymagać od kogoś, kto uważa że: "lepiej idź do pierdla tam masz większe szanse na rozwój."

Wieloletni pracownik

Nie chcemy Ci wyrządzać żadnej krzywdy ale podejrzewamy się że w Lidlu też Cię nie zrozumieją :)

Może ktoś z osób pracujących powie nam co się dzieje u nich? Czekamy na info od Was na temat firmy Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. w mieście Sieniawa.

Wieloletni pracownik

Od kliku miesięcy wprowadzamy na rynek nowy produkt stymulator wzrostu roślin Florahumus. Pandemia koronowirusa to trudny czas ale nie poddajemy się i w tym pełnym wyzwań czasie do współpracy zapraszamy wszystkich chętnych i ambitnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. - Sieniawa

• Jak się pracuje w Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.?

Kopalnia Węgla Brunatnego Sieniawa Sp. z o.o.