Opinie o Jaz-Bud i Sp. z o.o. w Białystok

Działalność firmy zakończona.

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Jaz-Bud i Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jaz-Bud i Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jaz-Bud i Sp. z o.o. w Białystok

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Jaz-Bud i Sp. z o.o.?

Albi

Widzę w ocenianiu jesteś pierwszy. Budowa to nie miejsce na sukces? A na co? Tylko na ciężką pracę i porażkę? Weź trochę wyluzuj. Ty jesteś tu zatrudniony? Może wiesz coś o warunkach i jak płacą. Bo to głównie interesuje ludzi, a przynajmniej mnie.

Zosia Nowy wpis

Firma rekrutowała kiedyś zbrojarzy z umiejętnością czytania rysunków technicznych, a teraz wiecie coś na temat wakatów? :) Jak ogólnie oceniacie warunki na tym stanowisku? Co z wymaganym doświadczeniem, bo nie wspominają w ofercie? Rok wystarczy? Czy umiejętność czytania rysunku technicznego musi być udokumentowana jakoś?

Iwona Nowy wpis

Jazbud to firma nie do polecenia aby kupować tam mieszkanie. Jesteś Ok jak kupujesz później jesteś wrogiem żadna gwarancja i rękojmia nie obowiązuje. Wszelkie zawilgocenia, pęknięcia okazuje się , ze to twoja wina. Nic nie możesz wyegzekwować. Tak na prawdę to gra pozorów a po kilku latach przepychanki kopa w cztery litery. Jeśli chcesz to bierz rzeczoznawcę i do sądu ale to wiadomo, ze lata wyjęte z życiorysu. Z zawilgocenia podziemi i elewacji ta firma słynie. Pisze o tym bo na własnej skórze doświadczam.

Patryk Nowy wpis
@Iwona

Jest na to rada,pisz i dzwoń bezpośrednio do prezesa,nawet jedz do biura Jaz-bud,gwarantuję Ci że będzie reakcja.

Bojary Nowy wpis

Nie polecam zakupu mieszkania u tego dewelopera. Jest ok do momentu zakupu później jesteś nikim. Żadna rękojmia czy gwarancja dla dewelopera nie istnieje. Tylko on ma racje. Usuwanie usterek to tylko pozory. Zawilgocenia ma tarasach i w garażach podziemnych to standard.

Anna.

Jaka może być atmosfera w firmie,którą prowadzi cała rodzina,jak jesteś rodziną to pracujesz i tyle.

Czesław
@Anna.

Hmm a jak ktoś nie jest rodziną to nie ma szans tutaj się załapać albo osiągnąć sukcesu? Coś tu pisali w wątku, że dają umowy zlecenie i co tzn. że dla rodziny też? Weź trochę wyjaśnij, bo nie chcę błądzić i czegoś źle zrozumieć. Da się tu zatrudnić?

Hanna

Czyli przyjmują ludzi bez doświadczenia? A jesteś w stanie powiedzieć jakie widełki płacowe są dla osób, które nie są członkami rodziny?

Albi

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Jaz-Bud i Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Jaś

Skoro taki koszmar to dlaczego nikt nie chce tych mieszkań sprzedawać ? Bo nie zauważyłem ofert.

@Jaś

Te mieszkania kupują tyko pod wynajem,dlatego nikt nie sprzedaje.

Bożena

W poprzednich wątkach widziałam że firma zatrudnia pracowników na umowę zlecenie. A czy po jakimś czasie zatrudniają na umowę o pracę i czy obecnie można dołączyć jako agent nieruchomości? Jak wygląda system wynagrodzeń?

@Bożena

Po umowie zlecenie,przy pierwszej gorszej sytuacji finansowej firmy od razu lecisz na bruk,wiem co pisze.

Izabela
@Bartek

Proponują tylko umowę zlecenie? Nie ma wcale umowy o pracę? Domyślam się, że jak wiesz co piszesz, to tam pracowałeś? Jakie były zarobki na rękę? Były jakieś premie i dodatki?

Nex

Pięknie jest do podpisania umowy a później zaczyna się. Długa historia, nikomu nie polecam mieszkań na nowowarszawskiej.

@Nex

Dlaczego?

Obowiązek kupienia miejsca postojowego,powyżej 40 m2,To dopiero kpina.

@Monika

Czy później po zakupie takiego miejsca można swobodnie oddać je w sprzedaż? Pytam, bo jeśli tak to w teorii nie ma aż tak dużego problemy, pytanie tylko jak ten obowiązek jest wyjaśniany?

@Maja

Można sprzedać,jest na miejsce postojowe drugi akt notarialny,cena z kosmosu,druga sprawa komórka [piwnica] miesiąc temu była po 4000, teraz po 5000,mimo wielu negatywnych opinii,szukam mieszkania w tej firmie,tylko dla lokalizacji.

@Anna
@Monika

Za komórkę placi się oddzielnie?kiedy?

Czy w Jaz-Bud i Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Oczywiście że tak.

@Bartek

Tak z ciekawości to dlaczego jest to takie oczywiste? Nie ma możliwości na zawarcie umowy o pracę na ten okres?

Bartek

Zrezygnowałem z mieszkania na Towarowej,co tam się dzieje po otwarciu sklepu ALDI,tragedia gdzie parkingi,ciasnota i brud,ku przestrodze nowym nabywcom mieszkania.

Maja

Tyle negatywów się tu zbiera a firma mimo to z tego co widzę wciąż działa, jak to możliwe? Zadowoleni klienci nie pozostawiają po sobie opinii? A co z pracownikami odnośnie warunków pracy wszystko jest ok? Jakie stawki obecnie tu przysługują?

J

Przestrzegam przed kupnem mieszkania od tego developera. Blok z 2021 roku ma ponad 5 pęknięć na ścianach. Złożona została reklamacja z tytułu rękojmi, deweloper nie odpowiedział na nią przez 16 dni, gdzie w świetle prawa ma na to 14 dni kalendarzowych. Dopiero po kontakcie z biurem otrzymałem decyzję reklamacyjną. Po 18 dniach od złożenia reklamacji przyszła ekipa w celu naprawienia pękniętych ścian i zaczęła pracę. Gdy ściany zostały już rozebrane, zostałem poinformowany, że ściany zostaną pomalowane tylko na kolor biały. Takiej informacji nie było przed przystąpieniem do pracy. Firma odwołuje się do swojej karty gwarancyjnej. W karcie tej znajdują się zapisy działające na niekorzyść konsumenta, tak jak właśnie ten. Nie znają oni przepisów i nie odróżniają gwarancji od rękojmi, a tłumaczenia, że karta gwarancyjna nie ma żadnego zastosowania przy rękojmi nie przynoszą skutku. Dodatkowo pracownik firmy poinformował mnie, że skoro reklamacja została złożona z tytułu rękojmi, to w ogóle nie powinna zostać rozpatrzona, ponieważ wg. niego rękojmia odpowiada "tylko za wady prawne i grubsze tematy", a od pękniętych ścian jest gwarancja. Podsumowując temat i naruszanie przepisów kodeksu cywilnego przez dewelopera, podmieniając rękojmie na gwarancje (mimo stanowczego stanowiska w treści reklamacji) - ODRADZAM ZAKUP mieszkań od tego sprzedawcy.

Iwona

Piszecie, że macie niemiłe doświadczenia. Podobno wszystko jest w porządku do momentu wypłaty. Poza tym podobno nawet rok po odbiorze są nowe usterki. Ktoś jeszcze w ostatnim czasie miał podobną sytuację?

Waw Bodycha

Nie kupujcie mieszkania w tej lokalizacji. Do dziś żałuję...

Bodycha Ursus

Zdecydowanie nie polecam. Rok po odbiorze wciąż nowe usterki. Wiecznie mokry podjazd nawet w upalne dni. Woda pod budynkiem wybija w garażu i komórkach lokatorskich spod posadzki. Aby wyjść z osiedla trzeba przeskoczyć przez wielką kałuże. W zimie problemy z ciepłą wodą i ogrzewaniem, szumiące grzejniki prawie jak samoloty za oknem. Pani S. bardzo nieprzyjemna i rozczeniowa. Administrator wyznaczony przez dewelopera działa na niekorzyść mieszkańców. Zieleń na osiedlu to jakaś kpina. Zdecydowanie nie polecam zakupu w tej inwestycji.

Bodycha

Nie polecam! Deweloper jak z koszmaru. Nie minął nawet rok od odbioru mieszkania (ul. Bodycha, Warszawa) a stan bloku pozostawia wiele do życzenia. Poza mniejszymi sprawami jak tandetne wykończenie części wspólnych, które po roku nadają się do całkowitego remontu, borykamy się z takimi problemami jak wiecznie mokry wjazd do garażu, woda podciekała dłuższy czas aż w końcu wybiła, na jakąkolwiek reakcję trzeba było czekać dwa miesiące i nadal nie doprowadzono sprawy do końca, woda cieknąca ze ścian na klatce, dziura załatana bez zbadania przyczyny, więc problem powraca, wilgoć wychodząca na podłodze w piwnicy. Strach pomyśleć ile wody wsiąkło już w mury i czym to może grozić. Pojawiają się problemy z ciepłą wodą, gorąca woda w tym bloku nie istnieje, ogrzewanie raz działa, dziesięć raz nie działa, awarie pieca zgłaszane były wielokrotnie w trakcie jednego sezonu, brak ocieplenia pionów wentylacyjnych skutkujący skraplaniem się wody na rurze podłączonej do okapu i zalaniem mebli kuchennych. Z każdym tygodniem pojawia się coraz więcej problemów. Kontakt z deweloperem od momentu podpisania aktu notarialnego praktycznie nie istnieje, jedyny komentarz na wszystkie problemy to informacja, że dana rzecz jest zgodna z projektem budowlanym. Bezczelne odpowiedzi pracowników i zarządu.(usunięte przez administratora)

Warszawa Bodycha

Niestety mam niemiłe doświadczenia. Wszystko wygląda dobrze do momentu podpisania umowy i wpłaty pieniędzy. Później wszystko się zmienia... Szkoda zdrowia na tego dewelopera. Budują kolejne bloki i serdecznie odradzam

Jaz-Bud i Sp. z o.o.
  • Białystok