Opinie o Musi Novum Sp. z o.o. w Żyrardów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Musi Novum Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Musi Novum Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Musi Novum Sp. z o.o. w Żyrardów

kola Nowy wpis

Praca w tej firmie to PORAŻKA !(usunięte przez administratora)! Zero empatii. Polują na osoby z grupą / najlepiej I I JAKBY JESZCZE MKIAŁA SPECJALNĄ TO BYLOBY SUPER bo dopłata z PFRON - u dałaby na takim delikwencie zarobić. A TO ,ŻE TAKI OSOBNIK NIC SOBĄ NIE REPREZENTUJE, NIE UMIE , NIE CHCE ROBIĆ JEST NIE WAŻNE. LICZY SIĘ SZTUKA BO KASA Z PEFRON JEST.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy pracodawca Musi Novum Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Teresa

Naprawdę jestem w szoku, że właściciel uciekł z rozmowy kwalifikacyjnej.. ! A coś wspomniałeś o niepełnosprawności? To oni chętnie biorą osoby z orzeczeniem? Na jakie w ogóle stanowisko startowałeś ?

SLY
@Teresa

Nie właściciela a kierownik ochrony uciekł oni wszyscy biorą osoby które są nie zorientowane w prawie którą można ściemnić naopowiadać bzdur i bajek przykładowo przyjąć osobę na 220godzin i dać um, o pracę a resztę godzin na zlecenie - co jest NIEDOZWOLONE i nie zgodne z prawem bo jak pracodawca daje i podpisuje u, o pracę to zobowiązuje się przestrzegać kodeksu pracy czyli reszta godzin powinna być traktowana jako NADGODZINY i płacone 50% lub jak są dni wolne i święta to nawet 100% więcej minimalnego wynagrodzenia krajowego a podsuwają dodatkową umowę zlecenia czyli łączą um. o pracę z umową cywilnoprawną co jest NIEDOZWOLONE I KARALNE każdy PIP się tym powinien zająć ale takich i podobnych procederów jest mnóstwo to czubek nielegalnych i podstępnych działań, pozdrawiam......

raf756

Co ty za głupoty piszesz jaki płot tam nie ma żadnego płotu Jest to otwarty teren na którym są sklepy i parking Tak więc nie oszukuj

@SLY

Jaka umowa zlecenie i jakie 220 godz jest 168 i nic więcej ( tylko etat )

Krystyna
@raf756

To skąd oni to wzięli, że tak piszą? I tak właściwie to dlaczego nie ma opcji na nadgodziny?

@Krystyna

Bo masz tak rozpisany grafik że nie da się przekroczyć godzin etatowych A ludzie zawsze pisali głupoty i będą pisać jak im się coś nie podoba

Krystyna
@raf756

Czyli tutaj w razie czego jakiś zastępstw za kogoś to nie ma?

@Krystyna

Jak to niema Jest jak wcześniej zgłosisz że potrzebujesz wolne

Maria Nowy wpis
@raf756

Z jakim wyprzedzeniem trzeba to zgłaszać? Są elastyczni przy tworzeniu tych grafików?

raf756 Nowy wpis
@Maria

Wie Pani co jest Pani jakaś dziwna i zadaje głupie pytania o co Pani chodzi szuka Pani popularności że zadaje takie głupie pytania co jakiś czas Czy się Pani nudzi w pracy ?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Musi Novum Sp. z o.o.?

nie a po co

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Musi Novum Sp. z o.o. na stanowisko Opieka w Niemczech bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Jak długo czekaliście na odzew z Musi Novum Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

SLY

Nie odzywają się - bo mają wiele za uszami kolesiostwo i cwaniactwo.....

Maria
@SLY

A możesz napisać jakieś konkrety? Co konkretnie mają za uszami?

KRIS 64

LICZĄ SIĘ DOTACJE OD PEFRONU A NIE PRACOWNIK

Jolanta
@KRIS 64

nic nowego, tak jest prawie we wszystkich firmach zatrudniajacych osoby niepełnosprawne... nie wiesz moze cz szanse na prace ma tam ktos posiadajacy orzeczenie o stopniu lekkim czy chca tylko umiarkowany i znaczny by jak najwiecej na tym zarobic?

A.

Pracowałam w kilku firmach i mam odmienne zdanie do pozostałych osób wypowiadających swoje zdanie tutaj. Dla mnie warunki super, kontrolni spoko, zawsze można było się dogadać. Jeśli chodzi o warunki pracy to bardziej zależy od obiektu, a nie firmy czy kontrolnych. Niestety nie pracuję tam już, ale bardzo chciałabym wrócić. Pozdrawiam Pana Michała i Pana Radka. A.

Czy można złapać jakieś nadgod
@A.

Czy można coś dorobić

Nie polecam pracy w tej firmie, zła atmosfera, nie docenia się pracownika, praca w niestabilnym zespole. Warunki płacowe niskie wręcz kiepskie.

Emilia
@Ewa

Witaj Ewa, chciałabym uzyskać trochę więcej informacji odnośnie wymienionych przez Ciebie kwestii. Czy przybliżysz jak wygląda dokładniej wynagrodzenie w firmie? Może dla niektórych osób będzie ono wystarczające. Ciekawi mnie też co znaczy określenie, że pracuje się w 'niestabilnym' zespole?

Co wiecie o firmie Musi Novum Sp. z o.o. w miejscowości Żyrardów? Nadal oczekujemy na aktualne informacje. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Ochraniarz

Witam! Jestem na stanowisku ochroniarza mienia, owszem wszystko jest ok. Tylko bardzo bym prosił o odpowiedź od kompetentnej osoby najlepiej dyrekcji w Żyrardowie, czy na tą chwilę i czas mam na uwadze dużo śniegu, czy jako obecny pracownik na stanowisku ochraniarza mienia mam obowiązek odśnieżać?

Maniek

Witajcie. Powiedzcie mi jak wygląda sytuacja na Szpitalu Bródnowskim? Dostałem propozycję pracy jako pracownik kwalifikowany. Jak wyglądają zarobki dla POFów z grupą i bez? Ja mam II gr POF i zaproponowano mi 13,50 zł na rękę

Miki

Pracowałem tam nie dawno z orzeczeniem miałem pracować po7h dzienie tak jak miałem w umowie A po tem zasuwalem po13h wykorzystują ludzi i tyle!!!

Benek

Dobre opinie o firmie można znaleźć w internecie a więc firma wymagająca i pewnie dlatego niektórzy tak narzekają?

Jola

Pracowałam w tej firmie i mam bardzo ale to bardzo źle wspomnienia.

Wojtek

@Janusz Każdemu chodzi tylko o kasę. Żeby ją mieć trzeba zapracować!

Janusz

Nie polecam pracy w musi novum, słaba atmosfera wszystko tylko chodzi o kasę żeby prezes się najadl, a pracownicy tyrali za darmo.

Tytus

@Robert. Jeśli ktoś nie bardzo ma chęć do pracy to szuka pretekstu do oczerniania? Normalna spoko firma dla chcących pracować.

tom12319@op.pl

pracowalem 5 lat bez zastrzeniem staram sie o prace z powrotem Moje sugestie dla Musi Novum Sp. z o.o.: pozytwne Lubię atmosferę w Musi Novum Sp. z o.o. za: podeiscie do czlowieka

Robert.

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zarobek to najniższa krajowa, dojazd do obiektu chronionego na własny koszt np: 100 km do każdej służby co jest dużym nieuprawnionym kosztem i znacznie obniża dochód pracownika. Brak pełnego umundurowania, obiekty nędzne, często bez dostępu do bierzącej wody. Nie polecam.

Witam pracowałem kiedyś w tej firmie i nie jestem zadowolony. Niby zakład pracy chronionej a osoba niepełnosprawna musi być bardziej sprawna niż normalna. Zwolnienia lekarskie nie wchodzą w grę tak powiedziano mi na wstępie. Stawki poniżej najniższej krajowej a najlepiej żeby pracować po 240 godzin w miesiącu.

Zostaw merytoryczną opinię o Musi Novum Sp. z o.o. - Żyrardów

• Jak się pracuje w Musi Novum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Musi Novum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Musi Novum Sp. z o.o.?

Musi Novum Sp. z o.o.