Opinie o Esmoking Liquids Sp. z o.o. w Ostrzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Esmoking Liquids Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Esmoking Liquids Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja wyrobów tytoniowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Esmoking Liquids Sp. z o.o. w Ostrzeszów

moskva@wp.pl

Firma to zero . Podaje numer do pseudo kadrowej dzwońcie 532 .467 .555 pytajce Byłem na rozmowie szukają ludzi aby nie płacić zusu a pensja najlepiej najniższa . Na produkcji i w recepcji pracują stare baby po liftingu , kierowniczka udaje że się zna , pokazałem jej upr na wòzek nie aktualne a ta nawet nie wiedział o co chodzi. Po tym fakcie stwierdziłem że ta firma to wielka fasada udają coś czy nie są. Zresztą nawet ja to nie interesowało Udawała że się zna . A jest odpowiedzialna za magazyn. (usunięte przez administratora) Cała wioska w Rojowie pod ostrzeszowem jest wkurzona że coś takiego usytuowali i zanieczyszcza klimat w tej miejscowości. (usunięte przez administratora)to nie porozumienie brak jakiego kolwiek profesjonalizmu. Jakie kryteria są aby się dostać do pracy to sami musicie wnioski wyciągnąć. Na pewno nie straż i praktyka. Telefon jest aktualny dzwońcie a wszyscy sobie mòwia na ty , udają że jest luzik w pracy.

@Pacyfikator

W Ostrzeszowie i Rojowie firma jest od niedawna na Rynku pracy . Nie wprowadzaj ludzi w błąd że 10 lat Bo nawet połowy jeszcze nie ma stażu. A fili zakładu w Rojowie postawili ludzia w Rojowie zakład między budynkami mieszkalnymi . Dlaczego . Odpowiedz prosta bo szulkali najtańszej działki nie patrząc na to że ludzie w Rojowie spokojnie sobie mieszkali . Teraz mają problem bo ludzie ich tam nie lubią . Ktoś w planie zagospodarowania nie zrozumiałego myślenia pomylił się i i zezwolił na zakład produkcyjny na osiedlu domków jednorodzinnych Przyjeżdża sobie tir który się prawie nie mieści na ulicy. Najważniejsze dla tej firmy jest zysk a nie ludzie i otaczające środowisko . Jedźcie i zobaczcie gdzie to jest to nie uwierzycie między domami osiedla domów jednorodzinnych . Ciekawe ktòry starosta dał pozwolenie na budowę.

QWERTY Nowy wpis

Ktoś tu niedawno wspomniał o tym, że niektórzy pracują na stanowisku operatora już jakoś nawet od siedmiu lat. Mignęła mi także wzmianka o podwyżkach rocznych. Skoro tak to ile zarobi teraz świeżak i ile dla porównania osoba, która już te siedem lat pracuje?

Anonim Nowy wpis
@QWERTY

Jeżeli chodzi o podwyżkę roczną to zawsze wyżej albo w okolicach średniej rocznej inflacji, tak mi znajoma mówiła. Od tego roku były bardzo dobre podwyżki bo dużo wyżej niż inflacja, ale to co fajne to premia jest bardzo dobra bo praktycznie co roku dwie dodatkowe wypłaty, czyli 13 i 14 wypłacana raz w roku, już od wielu lat. Teraz te oferty które są dostępne na operatorów są lepsze bo tam planowana jest praca nocna więc i stawka wyższa będzie już po wprowadzeniu nocek także będzie dodatkowo jeszcze dobre kilka stówek dodatków. Jestem po rozmowie i się zdecyduje aby zacząć pracę w maju, a mówili że cały czas rekrutują więc będzie cały nowy zespół stworzony, tak więc równy start żeby się czegoś nauczyć.

Donan Nowy wpis

Mają zamiar wprowadzić system 3 zmianowy myślę że świeżak dostanie na początek parę stówek więcej niż najniższa to by musiała potwierdzić osoba tam pracująca umowa jest podpisywana na 3 lata po okresie próbnym ogólnie widać tam atmosfera ok i praca na 8 h bez sobót na hali sterylnie ,nie wiem na czym polega dokładnie praca trochę fizyczna i przy maszynie niech się wypowie osoba tam pracująca jak to wygląda.

Anonim Nowy wpis

Dziwi mnie że na tym forum pojawiają się takie obraźliwe komentarze, jakaś osoba nie dostała się do firmy (zresztą po tonie jego wypowiedzi to może i lepiej ) i wylewa falę hejtu na firmę która stabilnie daje prace uczciwym ludziom w większości ze społeczności lokalnej (z okolic Rojowa, Ostrzeszowa itp). Piszą że słoma z butów wystaje, że ktoś dostaje pracę nie powiem za co, aż żal czytać. To może trochę napiszę bo dużo pytań się pojawia, a niestety prężą muskuły na tym forum osoby co zakładam nie przeszły rekrutacji i siedzą w domu bo dużo wolnego mają. Zakład zatrudnia ponad 100 osób i cały czas zwiększa zatrudnienie, co jak się obejrzysz nie jest aktualnie regułą bo raczej firmy na około zwalniają. Stara się nie uprzykrzać życia mieszkańcom - np. po zgłoszeniach że pracownicy parkują na chodniku i wizycie straży miejskiej - wynajęli pole pod parking aby swobodnie przejeżdżać, zainstalowali lustra na wyjazdach aby nie było ryzyka wypadków. Mocno stawiają na środowisko, od dwóch lat fabryka neutralna węglowo, bardzo redukuje ilość zużywanej wody i ilości generowanych (usunięte przez administratora) - dużo o tym rozmawiamy na briefingach. Nawet byliśmy w zeszłym roku wspólnie zbierać (usunięte przez administratora) w pobliskim lesie w godzinach pracy aby zadbać o środowisko i otocznie. Fakt Fabryka trochę dziwnie zlokalizowana - bo na wiosce - ale dużo ludzi mówi, że super bo blisko i daleko dojeżdżać nie trzeba. Ogólnie dbają o bezpieczeństwo - to widać w otoczeniu firmy ale i w środku, codziennie bardzo dużo czasu ludzie poświęcają na tematy związane z poprawą bezpieczeństwa i planowaniu aktywności związanych z bezpieczeństwem. Ciągle się rozwija i przyciąga nowy biznes. Do prac rozbudowy angażuje raczej lokalne firmy wykonawcze, daje zarobić lokalnie. Firma jest częścią BATa, dużego koncernu tytoniowego, ma zasady i nie ma płacenia pod stołem jak tutaj ktoś to opisywał. Także jak szukasz pracy gdzie na papierze jedno a w kopercie dopłata to nie ten adres, bo tu wszystko musi być zgodnie z literą prawa - to korporacja, nie prywaciarz. Ewentualne kary dla koncernów są 1000 raz większe niż dla osób zatrudniających kilka osób także nie ma mowy o jakiś przekrętach. O tym się często we firmie mówi że musimy być przejrzyści dla urzędów i postępować odpowiedzialnie bo jak stracimy zaufanie urzędnika to możemy narazić firmę na starty a ostatecznie zakład może przestać istnieć. Z tego co widzę to urząd skarbowy i celny jest bardzo często we firmie i nie znajduje żadnych niezgodności. Zarobki, temat rzeka, jak wszędzie, aby zarabiać więcej, więcej wymagają, ale dobre jest to że co roku jest zagwarantowana podwyżka roczna tak więc ... da się podciągnąć. W skrócie jest czysto, ładne wnętrza, pieniądze na czas, z wszelkimi składkami, funduszami, etc., dobry socjal, premia roczna, praca stabilna, raczej nie zwalniają, czasami ludzie odchodzą bo szukają czegoś innego, niektórzy chcą wrócić. W miarę młoda ekipa, bo pomimo że są od początku to dużo osób przed, albo w okolicach 40tki. Atmosfera jak wszędzie, jak jest spina i dużo pracy to czasami nerwówka i ciężko, ale ogólnie ludzie dużo się uśmiechają. Są częste integracje więc idzie odreagować :P Teraz jest dobra opcja dołączenia do firmy bo będzie nowy proces produkcyjny, już zatrudnili 3 osoby.

Yyyzo

Kobiety na produkcji to porażka, słoma z butów wystaje! Pracują tam po 6,7 lat, nie które są operatorami maszyn i uważają się, że już są "kimś" . Najlepsze jest to, że one mogą wszystko, a "świeżynki" muszą siedzieć cicho!

@Yyyzo

Jest bardzo niska rotacja pracowników, bardzo dużo osób jest tam od początku Fabryki, co dobrze świadczy o zakładzie bo panuje dobra atmosfera i ludzie czują się częścią firmy, ja uważam to za plus. Bardzo rzadko ktoś odchodzi dlatego większość ludzi pracuje tam powyżej 5-6 lat. A to że nowe osoby przychodzące do pracy muszą się wykazać i budować swój autorytet to jest wszędzie, też zmieniałam pracę ostatnio i pierwsze 6 miesięcy musiałam się przyuczać do zawodu i nie wiedziałam wszystkiego. Ogólnie to dobre miejsce pracy, czysto, dbają o bezpieczeństwo, kasa na czas, praca nie jest jakaś trudna, bardziej manualna na start.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Esmoking Liquids Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Operator maszyn produkcyjnych?
Leszno

Pacyfikator
@moskva@wp.pl

Witam, jak można ocenić firmę działającą 10 lat na zero po 20 minutach rozmowy? Może warto jak sugerujesz zadzwonić na wskazany numer i porozmawiać. Ja uważam że firma jest w porządku, i jest prowadzona w oparciu o przejrzyste zasady. To że ma wymagania odnośnie kandydatów to akurat na plus, bo nie ma tam przypadkowych osób.

@Pacyfikator

Donan

Witam na rozmowie o pracę też nie powiedzą ,ile wynosi ta pensja zasadnicza za miesiąc większość tam kobiet pracuje na produkcji to wygląda że stawki są niskie socjal oferują duży ale zakres obowiązków w pracy nie jest dobrze określony praca raczej dla znajomych załatwiana.

Hej, również zastanawiam się nad zarobkami automatyka jak ktoś jeszcze niedawno. Są pozycje „mile widziane” w opisie i tak się składa, że partner ma ukończone kursy, które są w nich wskazane. czy to pozwoli mu wynegocjować wyższa podstawę?

Sławek

Z tego co wiem to stawki rynkowe ... ale jest niezły socjal, sporo dopłat dla pracowników, np. paczki i kilka stów na święta, dopłaty do posiłków, wyjazdów, kolonii i jest niezła premia roczna. Dla mnie trochę za daleko bo kobita mi ględzi że tak długo będę dojeżdżać.

Wczoraj dodali ofertę dla mechatronika, nie widzę zarobków, więc to pierwsza sprawa, znacie widełki? dwa to ciekaw jestem powodów tego, że szukają, to przypadek czy rotacja? dopiero firmę odkryłem a tu jest coś pusto

Zenek

Z tego co wiem to firma dostała nowy kontrakt i będą instalować nowe maszyny, widzę że zatrudniają i na magazyn i na produkcje.

Donan

Witam proszę o wpis pracownika jak wygląda praca w tej firmie, tak by informacja pomogła osobą starającą się o pracę ,na rozmowie zawsze wygląda kolorowo a rzeczywistość inna.Za pomoc dziękuję.

Donan
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.

Witam czy mógłby napisać pracownik jak wygląda praca w tej firmie jaka atmosfera i zarobki z góry dziękuję.

Ciekawe jak od strony magazynu wygląda praca w porównaniu do poprzedniego komentarza. Mam ofertę i planuje aplikować. czy w tym obszarze atmosfera byłaby ok? lokalizacja mi odpowiada, ciekaw jestem tylko ile w tym przypadku zarobię

Zostaw merytoryczną opinię o Esmoking Liquids Sp. z o.o. - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Esmoking Liquids Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Esmoking Liquids Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

Esmoking Liquids Sp. z o.o.
  • Aleja Wojska Polskiego 23C
    63-500 Ostrzeszów

Esmoking Liquids Sp. z o.o.