Opinie o M3 Sp. z o.o. w Szamotuły

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie M3 Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie M3 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Malarze i szklarze

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M3 Sp. z o.o. w Szamotuły

Były pracownik Nowy wpis

Powiem szczerze że pracowałem ładnych parę lat temu w tej firmie i ogólnie rzecz biorąc nie polecam pracownika mają w sumie za nic. Właściciel pan Maciej dość dziwny facet(usunięte przez administratora) pani właścicielka troszkę nad wyraz stara się być tak zwaną bizneswoman ale nie za bardzo jej to wychodzi. Samą się utrzymuje na dość wysokich marżach nawet jeśli klient dostaje 20% rabatu to i tak może być pewien że madż salonu jest minimum 30 40% na każdej rzeczy ale wiadomo że to państwo sobie już wyrobiło Renault u dostawców. Patrząc na możliwości zarobkowe u pana Macieja w m3 powiem szczerze że są bardzo niskie nie wiem jak jest na dzień dzisiejszy ale pamiętam jak pracowała pani Karolina i pani Kinga to powiem szczerze że nie było szału jak na tą robotę którą one wykonywały to nie zarabiały naprawdę dużych pieniędzy patrząc na to ile zarabiała firma a ile dostawały te dziewczyny które były na pierwszym froncie to powiem szczerze że tragedia na obronę mogę powiedzieć tylko tyle że w Szamotułach nie ma zbyt dużego wyboru pracodawców więc oni na tym jak gdyby wygrywają chodzi mi o właścicieli firmy m3 w Szamotułach dobrze wiedzą że jest tylko jedna konkurencja taka mocno znacząca i w razie czego te dziewczyny nie będą miały gdzie pójść do pracy więc wykorzystują to na maksa. Pan Maciej powiem uczciwie że jeżeli jedzie na pomiar to my jesteśmy pewni niemalże na 100% że pomiar jest zepsuty zawsze coś albo nie do mnie że albo przemierzy albo źle zobaczy i jak oczywiście pan Maciej zrobi pomiar to kto jest winny źle zamówionego towaru oczywiście my jako pracownicy pan Maciej jest facetem który się nie umie przyznać do błędu powiem szczerze że nie polecam może świadczyć o tym też że mieli drugi salon w mrowinie kiedyś tam bardzo dawno temu i ten salon padł to może świadczy ci tylko o tym że firma BEZ pani chyba już teraz tylko Kingi nie ma szans na istnienie. Moje ogólne odczucie jeżeli chodzi o pracodawcę są neutralne nie jest to pracodawca zły ani dobry jeżeli mielibyśmy się opierać tylko na pomiarach pana Macieja czyli właściciela firmy to powiem uczciwie że lepiej pojechać w to miejsce które pan Maciej mierzył jeszcze raz i sobie samemu wszystko pomyje żyć raz jeszcze żeby nie było wtopy bo jak zamówicie okna to już tych okien nie oddać i może być z tego niezły dym tak samo tyczy się to parapetów i innych rzeczy niestety robionych na zamówienie pod indywidualne zamówienie klienta. U pani szefowej mogę powiedzieć że to tylko d(usunięte przez administratora)oczywiście ona uważa że jej synowie którzy pracują w jej firmach są najlepszymi fachowcami ale nie oszukujmy się to takie same (usunięte przez administratora) jak ta pani szefowa której nie polecam poznawać nikomu jest fatalna w odbiorze klientowi weszłaby w (usunięte przez administratora) a dla pracownika jest zwykłą (usunięte przez administratora) Więc ogólny odbiór pracodawcy jest na Plus bo wypłata zawsze była na czas mała skromna ale była na czas nawet rozmawiałem z byłymi pracownikami czy nawet obecnymi pracownikami którzy pracowali w pandemii covid 19 oni także powiedzieli że nawet na postoju pani właścicielka i pan Maciej wypłacali im pieniądze to jest duży plus i chyba tylko dlatego moja ocena tego pracodawcy jest bo wykazali się empatią której wcześniej u nich nie widziałem. Wiem że w późniejszym czasie firma miała jeszcze odnogę drugą w Szamotułach dziś na rynku ale chyba ta odnoga umarła i został im tylko ten jeden salon który mają teraz na Bolesława Chrobrego w Szamotułach powiem uczciwie że właściciele powinni całować po (usunięte przez administratora) panią Kingę za to że przychodzi do nich do pracy bo bez Kingi oni są skazani na plajtę.

Karolina Pietrzyk

Nie polecam najgorszemu wrogowi!!!! Obsługa i montaż pod wszelką krytyką!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o M3 Sp. z o.o. - Szamotuły

• Jak się pracuje w M3 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy M3 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

M3 Sp. z o.o.
  • Bolesława Chrobrego 14