Opinie o Skar Centrum Sp. z o.o. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Skar Centrum Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Skar Centrum Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skar Centrum Sp. z o.o. w Kielce

geofizyk

Nie płaci za wykonaną pracę trzeba iść do sądu jak chcesz coś odzyskać, nie ma prawa na takie firmy. Prace dla sektora państwowego a płatności brak w dodatku obowiązki podatkowe powstają. Nie polecam, nie ważne czy umowa jest i tak z góry pan prezes nie myśli zapłacić......

'geo
@geofizyk

Racja, brak płatności ze strony spółki. Po roku pieniądze odzyskane przez prawomocny wyrok sądu i wyroków komorniczych. Nie polecam.

Znajomy mi dał cynk żebym tu w firmie sprawdził bo roboty szukam, no widzę że komentarze tutaj takie sobie. No i przede wszystkim to żadnej informacji nigdzie o nowych ofertach, Projektant branży elektrycznej był poszukiwany widzę, ale na początku 2022 roku. Nie wiem, skąd się dowiedzieć już, czy aktualnie jest tam czego szukać.

Kornel Nowy wpis

"Firma" padła! Wszyscy odeszli, nie ma z kim współpracować, "prezes" obraża i poniża pracowników, komornicy siedzą na kontach, podwykonawcy (usunięte przez administratora) nie wypłacił kasy! Pan i władca pogrążył się i żyje w świecie fantasy, że coś by miał, ale musi ciągle czekać na przelew!!!! Nie polecam!!!

Czy istnieje możliwość rozwoju w Skar Centrum Sp. z o.o.?

Zośka Nowy wpis

Istnieje możliwość uwstecznienia się w tej firmie!! Nie polecam! (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!! Pan PROKURENT jedno wielkie (usunięte przez administratora), nie wypłaca pieniędzy, propozycja dla studentów aby odbyli tam staż pt. "Jak nie prowadzić firmy!"

@geofizyk

Żadnemu pracownikowi nie płaci? Ile ci zalega? Za kilka miesięcy? Nie daje rady dogadać się polubownie tylko aż trzeba iść do sądu?

'geo
@geofizyk

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Skar Centrum Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
SAPER NOMEN LOGISTYKA

Rzeczowa i konkretna współpraca. Realizacja zlecenia przebiegła w niesamowicie miłej i rzeczowej atmosferze, Pan Piotr jest profesjonalistą w swojej dziedzinie a pojawiające się problemy techniczne rozwiązuje na miejscu. Pan Sławomir mało mówi dużo działa. To co zostało ustalone nawet w formie ustnych ustaleń zostało zrealizowane nawet z wyprzedzeniem. Rozliczenie z firmą Skar przebiegło bez najmniejszego problemu. Polecam firmę Skar jako sprawdzonego i zaufanego partnera biznesowego. Jestem otwarty na kolejne wspólne realizację. Grzegorz Kierczyński - właściciel.

@SAPER NOMEN LOGISTYKA

ciekawe że tobie chciał zapłacić a za nasze prace nie.......

Krakowiak

Dużo pracować mało płacić. Szef wydaje się miły ale ja bym z nim nie pracował polecam szukać pracy w Warszawie w Krakowie lub Kanadzie

Dawid
@Krakowiak

Właśnie. Czytałem w poprzednich komentarzach że powyżej 3 tysięcy trudno podskoczyć. A socjal? Jest jakiś? Bo jak to rodzinna firma to może zadbali o pakiet prywatnej opieki lekarskie albo chociaż benefity na święta dla pracowników, co?

Lena

Podzielam wcześniejszą opinię - omijać z daleka! Kuszą rodzinną atmosferą, a okazuje się to rodzinną patologią. Wydawałoby się, że płacenie na czas to w XXI w. standard - nie tutaj. Nie masz za co żyć przez miesiąc? Nikogo to nie obchodzi. Upominanie się o wypłatę skutkuje tylko pretensjami. Dodatkowo brak płatnych nadgodzin. Niby można je odebrać, ale całego dnia też raczej się nie odbierze. Nie polecam!!!

Paulina
@Lena

Rozumiem, a czy możesz dodać, jakie są te zarobki w Scarze? W sieci "wiszą" stare ogłoszenia, gdzie wiertnik ma oferowane od 2000 złotych, a asystent wiertnika od 2100 złotych brutto wzwyż. Domyślam się, że to już przeszłość, ale chciałabym poznać aktualne zarobki u nich. Z góry dziękuję!

Rysiek
@Paulina

Z tego co wiem to z doświadczeniem ponad 3000

D…..
@Lena

Prawda

Paulina
@Rysiek

Dziękuję. Widzisz, rok mnie tu nie było, a teraz nawet ponad 3000 nic nie znaczy, jak komuś rata skoczyła o tysiaka. Dodali podwyżki inflacyjne?

Załamka

Można się załamać, pracujesz cały miesiąc a na wypłatę trzeba czekać kolejny. Nie wiadomo kiedy się spodziewać. Zero wyjaśnień, uprzedzeń ze strony pracodawcy że wypłata może się opóźnić. Nikogo nie obchodzi że masz do zrobienia opłaty w danym terminie. Po prostu firma nie ma pieniędzy albo wiecznie czeka na jakiś przelew. Co miesiąc ten sam problem. Pieniądze na wypłaty zaczynają być zdobywane dopiero 2 tygodnie po terminie a zanim zostaną zdobyte i przelane to jeszcze inna sprawa. Szczerze nie polecam nikomu przez to przechodzić.

Irena
@Załamka

No faktycznie po Tobie widzę, że załamkę masz. :/ Słaby z tymi opłatami, szkoda że nie można zgrać ich razem z opóźnieniami to połowicznie problem były z głowy. Ale teraz serio ciekawe co się w firmie dzieje skoro podobno tak cały czas już?

D
@Załamka

To sie prosi o Inspekcje pracy, jak dostaną raz, drugi mandat to się nauczą

:..

Slabo

Dawid
@:..

Chodzi ci o wypłatę bo wcześniej widziałem że były jakieś żale o to że nie jest płacona terminowo. Teraz też jest taki problem, bo jak napisałeś że słabo to od razu o tym pomyślałem.

Kaśka

Rozpoczęlam pracę w tej firmie, jak narazie jestem zadowolona z pracy, otoczenia. Polecam

@Kaśka

A jak mniej więcej kształtują się obecnie wypłaty w tej firmie? Jesteś zadowolona, dostałaś tyle ile chciałaś podczas rozmowy?

Rysiek

Jak się nie ma komu robic to najlepiej negatywa wystawic. Ja jestem zadowolony, firma ruszyła, chociaz były zastoje to trzeba przyznac. Szef pod względem organizacji kuleje, ale jak się i pracuje to potrafi docenic.

Polecam firmę, pracuję u nich w budowlance, jestem zadowolony, wypłaty na czas a nie jak w innych komentarzach, mam wrazenie jakby nie o tej firmie pisali. Polecam!

Damiano

Tyle słyszałem o tej firmie, że łatwo wystawić opinię - Jedno wielkie (usunięte przez administratora) każdy kto miał do czynienia z tą firmą wie o czym mówię. Maszyny pamiętają świetność ZSSR, osobówki też nie lepsze, o wypłacie napisała już Lena. Nie ma w Kielcach geologa, który powiedziałby coś dobrego na temat tej firmy (przynajmniej ja takiego jeszcze nie spotkałem). Każdy kto pracuje tam więcej niż rok powinien mieć zdiagnozowany syndrom Sztokholmski. UWAŻAJCIE Skar Centrum, APM Service i Inwest-eko to ta sama firma.

@albert na jakie stanowiska i gdzie pytać ?

Na szczęście nie pracownik

Przestrzegam przed tą firmą. Lepiej nie robić sobie problemów i omijać z daleka. Znajomy pracował tam jako projektant. To co wyprawiał szef to jest dramat. Płacił tylko składkę zdrowotna zamiast całego zusu żeby w Ewuś wyświetlało ci się że masz ubezpieczenie, zatrudnienie oczywiście na najniższą krajową. Auto którym wysyłał ludzi w delegację nadawało się do kasacji. Atmosfera w firmie tragiczna, cięcie kosztów to drugie imię tej firmy. Nazw firmy było już kilka, ale po nipie można znaleźć powiązania między nimi. Teraz jest sp z o o z kapitałem 5 tysięcy złotych :)

marny
@Na szczęście nie pracownik

a który "projektant" idzie do pracy za najniższą krajową???

tadzik
@marny

takie czasy, że reszta pod stołem :)

eeee
@Na szczęście nie pracownik

W opinii występuje dużo nieścisłości...

kola

Interesuje mnie praca w firmie bo syszałem sporo dobrego. czy teraz też rekrutują?

Albert
@kola

Jest rekrutacja

Zuza

Skąd taka zła atmosfera ? Czy może już się zmieniła na lepsze ?

albert

Jaka jest sytuacja teraz? W dziale projektowym?

Iza

Hej, ma ktoś jakieś informacje dotyczące relacji między szefem a pracownikami?

Niezadowolony były pracownik

(usunięte przez administratora) Atmosfera tragiczna. Każdy na każdego napiepsza. Omijac szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Skar Centrum Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Skar Centrum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skar Centrum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skar Centrum Sp. z o.o.?

Skar Centrum Sp. z o.o.
  • Panoramiczna 5 lok. 19