Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.

4.4 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.

Lotek Nowy wpis

Polecam

Justyna i Mirek Nowy wpis

A my dziękujemy i polecamy. Jak chce się coś osiągnąc to wszystko można. Nie pozdrawiamy narzekaczy!

Mariusz Nowy wpis

i pozdrawiam Panią Renatkę!

Mariusz Nowy wpis

podziękowania za efektowne szkolenie oraz niezastąpioną pomoc. Były problemy przy starcie ale wszystko opanowane! Polecam.

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy rekrutacja na stanowisko Kierowca międzynarodowy kat. B w firmie Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Justin

Dzięki za przekazaną wiedzę i opiekę. Startujemy! Iveco Daily 3L to moja maszyna, polecam!

Mateusz O.
@Justin

Jak ci się sprawuje Iveco? Ja mam Masterkę ale zastanawiam się też nad Iveco, cena wyższa ale silnik 3.0

Mateusz O.

Start w branzy transportowej za pomocą firmy transwise jest dużo łatwiejszy. Szkolenie, finansowanie, zlecenia, pomoc w codziennej pracy. Wszystko dostałem jak na tacy. pozdrawiam

MTD Sulęcin

Witam. Co prawda już nie jeżdżę z Wami, bo mam swoich spedytorów, ale certyfikat zdałem i licencje uzyskałem dzięki Wam. Generalnie dzięki za wszystko i też powodzenia.

Mariusz Katowice

Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Jest licencja i robota konkretna, co tu dużo pisać!

Krzysztof

Mi też się udało, ale wiem, że nie każdy zdał. Nic jak dobierać auta. Stawki poszybowały w górę, tak można jeździć:D

Transport Express

Witam, Kolejny plus dla Waszej firmy! Jestem po szkoleniu - obiecywałem opinie tuż po szkoleniu, ale poczekałem aż otrzymam licencję! Mam więc piszę specjalne podziękowanie dla Pani Renaty!

Niedawno skończyła się rekrutacja na stanowisko Kierowca Ciężarówki prowadzona przez firmę Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.. Ktoś wie, czy w najbliższym czasie będą ponownie potrzebować pracowników?

Mirek

Dla jednych to mało, dla innych dużo. Czasy są trudne, a transport cały czas idzie.

Obecnie firma Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje na stanowisko Kierowca. Czy ktoś składa CV?

Aaron
Kandydat

Oglądał ktoś może ten webinar pani Andzeliki z transwise?Rzeczywiście opłacalne w uj,do hod brutto 30 tys a na czysto po wszystkich daninach może z 8 tys zostanie i jeszcze prawie miesiąc cię w domu nie ma.Serio,więcej zarobię jak sobie na własną rękę poszukam spedycji

Witek
@Aaron

Dla niektórych 8 tys. to dużo, dla innych mało...

Czy w Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Kierowca Kat. B?

Katowice
@Pytanie

Nie dostaniesz umowę o pracę. Przedstawia świetne warunki umowy na własną działalność. Której przejedziesz się jak świnia po błocie tak jak ja

Damian
Kandydat
@Katowice

Opowiedz coś o tym więcej bo dostałem propozycję i jestem ciekaw jak to wygląda od strony pracowników innych ?

Paulina
@Katowice

Dlaczego się przejechałeś ,powiesz coś więcej ?

Firma Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko Kierowca Międzynarodowy. Czy dalej można tam aplikować?

Jakie warunki zatrudnienia oferuje firma Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.? Czy oprócz pensji w wysokości około 6900 można liczyć na dodatkową premię?

Jarosław K. z Katowic

Witam. Wpadłem zobaczyć co tu się dzieje. Kilka miesięcy temu wypowiedziałem umowę, bo? Bo się usamodzielniłem, szkolenia, rady i praktyka. Czyli jazda, pózniej dobór kolejnego auta, zmiana spedycji, na końcu sam prowadzę auta z giełd, podpieram się znajomościami nawiązanymi trakcie samodzielnego jeżdżenia po UE. Kolejne auta to Iveco i Master. auta oceniam: Iveco 5* Master 4* i Boxer 3,5* Jak zaczynasz ta firma jest przydatna. pozdrawiam

KJ TRANS
Klient

Jestem pełen podziwu przygotowania procesu i prowadzenia przewoźników przez Transwise. Ich kompetencje,wiedza w zakresie finansowym, prawnym i operacyjnym bardzo mi pomogła na starcie i dalej się tym wspieram. Szkolenie trwało cały dzień-wiedza przekazana perfekcyjnie. Oszczędność czasu przy załatwianiu formalności wymaganych do rozpoczęcia firmy,dodatkowo otrzymałem check listę rzeczy "Do zrobienia" przed wyjazdem wraz z wzorami dokumentów z instrukcjami wypełniania i kolejnością składania. Dostałem opiekunkę, która pomaga i wspiera przez cały czas, duży plus za podręcznik kierowcy którym ciągle mi się przydaje. Polecam!!

Marek
@KJ TRANS

Kto pisze checklistę? Ktory ze starych kierowców zna angielski??!!! Kto tak mówi-tylko korpoludki. Pół polski a pół angielski-stargetować cel itd. Język komputerowy a nie realny ludzki. Buahahaha to jest korpojęzyk marketingowca. Pisała to jakaś baba w wieku pewnie ok 25- 28 lat i to wg szablonu. Szczęśliwa historyjka z hapiendem i ten hurraoptymizm. Jestem pełen podziwu-czy ktokolwiek w życiu Wam kiedys powiedział, że jest pełen podziwu z powodu Waszej pracy? Kto tak mówi w ogóle? Poza reklamami i filmami. Faceci ograniczają się do kilku słów i nie wypisują sobie liścików miłosnych na forum pracy jacy to są zadowoleni ze współpracy. Nawet do swoich żon tak nie powiedzą a co dopiero o firmie by się rozpisywali. Każdy zna kawał, o tym, że facet rozróżnia 3 kolory, a tu jakie kwieciste opisy-świat transportu, doskonali specjaliści buahahahaha Marny z ciebie marketingowiec. Wyobraźcie sobie kierowcę, który mówi-hej stary ale fantastycznie pracowałeś, jesteś poprostu doskonały! W ogóle czuje się świetnie w tym świecie transportu, w który wprowadzili mnie doskonali specjaliści....buahahahaha chyba tylko ktoś ppd wpływem czegoś mógłby tak napisać. I dziwnym trafem same pozytywy zero negatywów. Normalnie ideał! Ktokolwiek z jakichkolwiek pracowników ma w ogóle potrzebę dzielenia się na forum jakiego ma wspaniałego pracodawcę-bo jeszcze ie spotkałam takiego w życiu. Nie spotkałam pracownika, który by takie peany pochwalne pisał o swoim przełożonym i współpracownikach, a co dopiero wypisywać je na forum. Jak to niby miałoby wyglądać? Wstałem rano i poszedłem do pracy i miałem taki super dzień w pracy że postanowiłem o tym napisać na forum, bo miałem za dużo wolnego czasu i zamiast odpoczywać postanowiłem wypełnić mój Obywatelski obowiązek i napisać pozytywny komentarz o pracodawcy, bo go normalnie kocham i ubóstwiam, tak mi pomógł, gdyby nie on i jego specjaliści byłbym nikim. Buahahaha. Bądźmy realistami. Świat jest poprostu pełen pracodawców, którzy odejmą sobie od talerza żeby dać innym zarobić! Przecież tak to działa! Wystarczy, ze będziesz dobrze pracował a pracodawca zrezygnuje z nowego śmigłowca I yachtu oraz posłania dzieci do superdrogich szkół i da Ci zarobić, bo jesteś pracowity i zasługujesz na to. Przecież każdy tak robi! Te umowy śmieciowe i brak świadczeń na działalności to przecież wyraz sympatii w dowód lojalności pracownika. Po co mu emerytura skoro zginie w wypadku drogowym? Już wszystko pracodawca przemyślał. Być samodzielnym tzn branie na łeb i kieszeń wszelkich konsekwencji za no swoje działania-bycie uzależnionym od zleceniodawcy i jeszcze związanym kredytem-wtedy ma cię w garści. Spelnienie marzeń! To tak jakby iść do pracy do fabryki i pracodawca każe Ci wziąć kredyt na maszynę, na której będziesz pracował-prowadził działalność tzn nie masz prawa do zwolnienia chorobowego i świadczeń. Cały socjal znika i dodatki 14-stki, bony świąteczne, wczasy pod gruszą itd. Zero emerytury. I wiedząc o tym ktokolwiek by tak napisał? Polacy to najbardziej narzekający naród świata. Każdy lubi ponarzekać na pracę a jak jest dobra to powie najwyżej nie jest aż tak źle. Nikt nie chwali sie sukcesami ani zarobkami bo by go inni wzięli za przemądrzalca. Każdy siedzi cicho. Nikt się nawet nienprzyzna ile zarabia. Szczególnie na działalności. W tych wpisach nie ma żadnych realnych danych i kosztów. Żadnego opisu tras, prowadzenia działalności, sposób załatwienia spraw i dokumentów ani opisu pracy w ogóle. Wierz tylko negatywnym wpisom, bo wpisy na takich forach robią tylko i wyłącznie wkurzeni byli pracownicy po to żeby innych przestrzec. Nikt nie napisze sobie ot tak, że mu sie super pracuje. Widzieliście kiedykolwiek prawdziwą opinię pozytywną? Takie można znaleźć tylko na stronie gdy firma rozpoczyna działalność i wymaga wpisu po zrealizowanej usłudze bo wyświetla wyświetla okno którego którego nie da pominąć.

@Marek

Szanowny Panie w swojej karierze, przynajmniej kilkunastokrotnie spotkałam się z samodzielnym, ochotniczo napisanym komentarzem na temat firmy. Nie ma tu nic nadzwyczajnego. Odczuwam wrażenie, że Pan do takich osób nie należy, które byłoby stać na pochwalenie jakiejś współpracy. Widzę natomiast jak duży kładzie Pan nacisk na frazę „należny socjal” a więc stwierdzam, że najbliżej Panu to etatu aniżeli tworzenia samodzielnej firmy.

@KJ TRANS

Dziękujemy za oponie Panie Krzysztofie. Życzymy dalszych sukcesów w prowadzeniu firmy!

fast transport

Szczerze polecam współpracę z tą firmą. Transwise są profesjonalistami w swoim fachu. Każda rada jest pomocna, na początku wartościowe szkolenie, następnie współpraca ze spedycją. Praca pod Transwise nie jest dla każdego. Konsekwencja i pracowitość mogą tylko zagwarantować dobre przychody.

Ds
@fast transport

Podstawiona osoba to pisze Nie dajcie się nabrać

Dzidek

Zgadzam się

Przewoźnik

Polecam

Marek
@fast transport

Jak bardzo wartościowe może być szkolenie trwające 1 dzień? Czego sie dowiesz w 1 dzień? Bez ściemy. Kolejny wpis marketingowca. Poza tym ten biznes nie jest przyszłościowy-wszedzie budują nowe lotniska. Ludzie będą woleli latać niz jeździć zimnymi busami po 48h a samolotem dolecą w w godzinę max 2. Oni szukają frajerów, którym szybko wcisną auta i zwiną interes. Nie mają zamiaru się rozwijać. Co zrobicie potem z autami? Za kilka lat nawet auto to będzie szmelc. Trzeba będzie kupić nowe. Wszystko co zarobicie trzeba będzie zainwestować znowu. Nie macie szans na rynku. W ogóle zauważcie jedno. Nie podoba mi się to, że od wielu lat zmusza się Polaków do tego zeby szli na własną działalność zamiast pracować na umowy o pracę. Zabiera się ludziom świadczenia socjalne. To sprawia, że rozwija się system wolnorynkowy i jeżeli na to pozwolimy to niedługo bedzie tak, że warunki będzie dyktował ten, kto ma najwięcej pieniędzy a ludzie nie będą mieli żadnych praw. Wszystkich wywalają na dzialanosc. A co to oznacza? Że jezeli powinie się Wam noga albo sie rozchorujecie to odpowiadacie całym swoim majatkiem-Wy, nie Wasz pracodawca. W dodatku służba zdrowia dąży do prywatyzacji. Lekarze okłamują pacjentów, że badań które i się należą na NFZ muszą wykupywać prywatnie, bo mają z tego procent. Wszyscy są na działalności. Jeżeli dalej tak bedzie w ciągu kilku lat upadną urzędy państwowe-nie będziesz zarabiać to nie otrzymasz pomocy socjalnej a za leczenie będziesz musiał sporo zapłacić. Nie stać cię to zabiorą Ci dom. Nie pozwalajcie na to żeby pracodawcy byli zwolnieni z odpowiedzialności za pracowni i sprzęt oraz godne warunki pracy-bo jak jesteście na działalności to powiedzą Wam, że ich to nie interesuje, bo nie leży w ich komepencjach. Nie będzie ich interesowało czy potrzebujecie urlopu na dziecko czy pogrzeb czy złamaną nogę. O tym marzycie? Taniej wynająć tłumacza i rzeczywiście działać samemu.

@Marek

Witam serdecznie. Jak rozumiem po Pańskim komentarzu na szkoleniu Pan nie był dlatego pokrótce postaram się objaśnić kilka spraw. W trakcie stacjonarnego szkolenia, które odbywa się w naszej siedzibie dowie się Pan między innymi: - z jakimi instytucjami oraz w jakim charakterze będzie Pan współpracował - jakie formalności musi Pan spełnić - jakie wyposażony musi być samochód - jak przebiega prawidłowa współpraca ze spedycją - jak rozliczać frachty - jak wygląda prawidłowy przebieg zlecenia transportowego Szkolenie zwieńczone zostaje przekazaniem podręcznika kierowcy- kompendium wiedzy dla doświadczonych i niedoświadczonych przewoźników. Oczywiście zdajemy sobie sprawę z tego, że nie każdy jest w stanie przyswoić taki obszar wiedzy w 1 dzień. Proces szkolenia teoretyczny przechodzi w praktyczny i każdego dnia nowej pracy ma Pan możliwość dalszej nauki. Skąd czerpać wiedzę? - z podręcznika, - od opiekuna, który po odbytym szkoleniu zostanie Panu przydzielony. Szanowny Panie nie zamierzamy "się zwinąć", staramy się rozwijać, transformować by w obecnych czasach być skutecznym partnerem dla naszych kontrahentów, a do naszych projektów szukamy wyłącznie osób odpowiedzialnych i zdolnych do rozwijania swojej firmy. Załączam foto-relację ze szkolenia grupowego dot. certyfikowania przewoźników drogowych, które zorganizowaliśmy dla naszych współpracowników: https://www.facebook.com/1325419574162842/posts/4769916596379772/?sfnsn=mo Praca na działalności nie jest dla wszystkich. Pracę na etacie otrzyma Pan u naszych przewoźników, którzy rozwinęli swoją flotę o kolejne auta (o ile będą chcieli Pana zatrudnić) Wróćmy na chwilę do tematu frachtu lotniczego, muszę Pana zmartwić, ponieważ transport lotniczy nie wyprze transportu lądowego, a przynajmniej nie tak szybko jak Pan to opisał choćby dlatego, że jest kilkukrotnie droższy. Napisał Pan również w swoim komentarzu, że Polaków zmusza się do pracy na własnej działalności , szanowny Panie nikt nikogo nie zmusza do takiego modelu biznesowego. Zachęcam Pana do pracy na etacie, jeśli tam się Pan najlepiej czuje. Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k. - Legnica

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii klientów firmy Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k., to 4, z czego 4 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.