Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.

Rentrans
Klient

Współpracuje jako przewoźnik od 2 lat. Przez ten czas nasze relacje były różne, zarówno pozytywne jak i negatywne. Mogę rozwijać się razem z nimi. Zawsze mogę liczyć na pomoc od dziewczyn ze wsparcia. Sam kierunek z rozwojem spedytorów chwalę i stawiam wielki +.

@Rentrans

Hej @Retrans, a masz informacje na temat atmosfery z działu handlowego w Wise Investments? Zastanawiam się ile osób tam pracuje i jakie są warunki w biurze.

PatiPati

Jeden z nielicznych pracodawców w Legnicy, który daje się rozwinąć i traktuje pracownika jak partnera. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta, dalej bym pracowała. Buziaki dla dziewczyn z handlowego :)

@PatiPati

Cześć @PatiPati, napisałaś, że Wise Investments daje pracownikom szansę na rozwój? W jaki sposób i na czym ten rozwój polega? Będę wdzięczna za informacje.

Ilona Nowy wpis

Wise Investments prowadzi obecnie bardzo dużo rekrutacji. Z czego to wynika, jaka jest sytuacja w firmie? Znalazłam jedną fajną ofertę; https://www.gowork.pl/oferta/przewoznik-miedzynarodowy-woj.-opolskie,2ECMjE8F0DCeHbiJguuPiP. Możecie opowiedzieć mi coś więcej o pracy na tym stanowisku?

Nowy wpis

Aktualność
Wielkanoc!

Z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych

składamy Państwu najserdeczniejsze

życzenia zdrowia, szczęścia i radości,

samych słonecznych dni.

oraz sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Krystian

Będziecie przechodzić na postojowe ?

Czy w obrębie jednego działu w Wise Investments Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

@Pytanie

Oczywiście, prowadzimy wewnętrzne rekrutacje na różne stanowiska. Pozdrawiamy, Zespół Transwise

Marian

Jakie tutaj są godziny pracy? Czy możliwe jest branie home office?

@Marian

Dzień dobry, pracujemy w godzinach 8-16, od poniedziałku do piątku. Jeśli chodzi o home office-aktualnie pracujemy wszyscy w biurze. Pozdrawiamy, Zespół Transwise

Aktualność
Szanowni Państwo,
Miło nam powitać wszystkich odwiedzających profil firmy Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k. w serwisie GoWork.pl!
Bardzo dziękujemy za wszystkie Państwa opinie, zarówno te pozytywne jak i te, które zwracają nam uwagę na ważne dla pracowników oraz partnerów tematy. Dzięki temu ciągle się doskonalimy i rozwijamy.
Dokładamy wszelkich starań, by stworzyć satysfakcjonujące warunki współpracy dla Naszych Pracowników i Partnerów.
W sprawach wymagających wyjaśnienia prosimy o bezpośredni kontakt:
biuro@transwise.pl

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Transwise.
Gienek
Klient

Polecam współpracę.

Agata
@Gienek

Chętnie przeczytałabym coś więcej o współpracy z Wise Investments. Czy mógłbyś rozwinąć swój wpis? Dlaczego polecasz? Na pewno pomoże to innym użytkownikom zaglądającym do wątku w podjęciu decyzji o współpracy z firmą.

Jak wygląda oferta u nich w przedsiębiorstwie Wise Investments Sp. z o.o. w miejscowości Legnica? Są jakieś nowe miejsca? Oczekujemy na nowe info. Może znajdzie się osoba aktualnie pracująca, bo nie wiemy jak obecnie jest u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k. - Legnica

Wise Investments Sp. z o.o. Sp. k.