Opinie o JMP Polska Sp. z o.o. w Czarnylas

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy JMP Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w JMP Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JMP Polska Sp. z o.o. w Czarnylas

John Rambo

Od niedawna firma ta przeniosła się do Ostrowa ale ..... wraz z pracownikami . Pani prezydent Ostrowa narobiła dużo szumu i nadziei potencjalnym pracownikom a w rzeczywistości firma ta miała starych pracowników nie wiem czy chociaż 10 nowych osób tam przejęli . Na budce ochrony jest jakiś tam ich adres mailowy i ochroniarz powie że jedynie co można zrobić to wysłać na ten adres CV i później jest grobowa cisza i taki wniosek do Pani Prezydent Miasta Klimek niech Pani sobie przestanie na tych firmach robić swój lans polityczny na firmach JMP Polska oraz Microma.

Mick jagger
@JMP

Przeciez ta firma sie przeniosla ze starymi pracownikami jakies moze pojedyncze osoby tam przyjma i to wszystko duzo szumu tylko jest w ostrowie.

Natala Nowy wpis

Dzień dobry. chłopak nie ma jeszcze komercyjnego doświadczenia z pracy jako stolarz, ale zostało ono wpisane w ogłoszeniu na stronie jako mile widziane. wstępnie ją więc rozważa. Jest tu może ktoś kto zaczął niedawno swoją karierę właśnie tu w zakładzie i mógłby polecić? Sporo się nauczy?

Blondi Nowy wpis

Witam. czy do biura możliwe będzie przyjęcie się jako specjalista ds. marketingu? kiedyś widziałam już taka ofertę pracy od firmy, nie wymagano w niej doświadczenia, ja je jednak posiadam. Czy zostanie to uznane za atut?

@JMP Nowy wpis
@Blondi

Witam. Doświadczenie będzie z pewnością traktowane jaki duży atut podczas rekrutacji

Na ile biegła musi być ta cala znajomość języka angielskiego aby na spokojnie móc przyjąć się na pracownika serwisu? Nie ma przypadkiem z tego jakichś szkoleń po prostu? niestety nie widzę w sekcji z oferowanymi wzmianki o kursach i teraz nie mam pojęcia czy się dostanę

@JMP Nowy wpis

Informuję, że w dziale serwisu wymagana jest biegła znajomość języka angielskiego

Ano te opcje na prace dla elektryka tez właśnie widziałem ze dodali. Moją domeną jednak raczej jest woda, czy o hydrauliku byście tez wspomnieli? Tak jak u poprzednika kasa mnie interesuje. Opisze ktoś jakiś projekt z tych które oferują, że są ciekawe? I jakie narzędzia do pracy tutaj teraz udostępniają?

JMP

Poszukujemy specjalistów różnych branż. Serdecznie zapraszam do kontaktu. Aktualnie prowadzona jest rekrutacja na stanowisko hydraulik. Proszę złożyć cv na adres rekrutacja@jmpmedical.com lub dostarczyć osobiście do sekretariatu firmy.

@JMP

zarobki są zależne od umiejętności kandydata, a także od stażu pracy w firmie JMP i kształtują się w przedziale 3.500 – 4.500 netto

Nie polecam

Nie polecam, strata czasu. Panie przeprowadzające rozmowę skrytykowały mój wygląd. Od początku bawiła je rozmowa i były mało profesjonalne. Cieszę się, że nie dostałam tam pracy :)!

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jacek

Niedawno pojawiła się na stronie oferta dla elektryka. Na jakie zarobki osoba na tym stanowisku może liczyć?

Witam, jakie są realne zarobki dla spawacza tig, mag, mig Alu, nierdzewna, stał zwykła samodzielność w pracy. Prosiłbym o jakieś normalne widełki zarobków. Pozdrawiam

@Zainteresowany

Zarobki spawaczy są uzależnione przede wszystkim od doświadczenia i metody spawania - kształtują się pomiędzy 4 a 5 tysięcy netto.

@@JMP

A osoby niedoświadczone ale chętne do nauki mają szansę na zatrudnienie? Jak wygląda przygotowanie do samodzielnej pracy takiego pracownika?

@@JMP

Cześć, przyjmujecie jednak bez doświadczenia? jak patrzyłem po ogłoszeniach od was to znajduje się ono w wymogach a widzę, że ktoś pyta o przyuczenie. Czy dobrze widziałem także to, że nie ma u Was szkoleń? Chyba, że nie są po prostu wpisane? Jakieś doświadczenie mam, lecz oczekuje rozwoju

Krause

Jak oceniacie atmosferę w pracy w JMP?

Jacek

Witam. Proszę o info na jaka stawkę może liczyć monter klimatyzacji i wentylacji. Z góry dziękuję i pozdrawiam

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w JMP Polska Sp. z o.o.?

@JMP

1. poszukiwanie kandydatów 2. selekcja otrzymanych aplikacji 3. kontakt z wybranymi kandydatami 4. rozmowa kwalifikacyjna 5. decyzja o wyborze kandydata

@@JMP

Rozmowa jest czysto formalna czy również na niej wykonuje się wstępne próbki? Wiem, że jest tez okres testowy. Co do zarobków to kiedy podpisywana jest umowa na czas nieokreślony? Po tym już trudno negocjować wyższą stawkę?

@JMP

Podczas rozmowy są wykonywane próbki, okres próbny trwa 3 miesiące. Jeśli kandydat się sprawdzi to po tym okresie jest umowa na czas nieokreślony lub jeśli jest potrzeba dalszej próby umowa na czas określony uzgodniony z pracownikiem

Niestety ale po okresie próbnym nie masz co liczyć na podwyżke

Elka

Ten próbny to ile zazwyczaj trwa? To kwestia indywidualna? I w kontekście tych wspomnianych podwyżek czy ten temat poruszany jest w ogóle na rozmowie rekrutacyjnej? w jaki sposób omawia się na niej zarobki? jest pole do wstępnych negocjacji?

Jak wygląda ścieżka kariery w JMP Polska Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

John Rambo

@John Rambo

Firma zatrudnia nowych pracowników. W listopadzie zostało przyjętych 7 specjalistów. Na platformie OLX oraz stronie internetowej firmy można znaleźć informację na jakie stanowiska jest obecnie prowadzona rekrutacja. Zapraszamy do przesyłania CV na adres rekrutacja@jmpmedical.com

Bogdan
@JMP

Dzięki za informacje. Zaraz tam zajrzę. Jeśli chodzi o rozmowę kwalifikacyjną jest kilka etapów? Zawsze jest feedback nawet jakbym się nie dostał?

@Bogdan

Zawsze czytany wszystkie przesłane CV, natomiast kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, które zapraszamy na rozmowę rekrutacyjną. Decyzję o zatrudnieniu podejmujemy w oparciu o przeprowadzoną rozmowę.

Bolo
@@JMP

No tak to można szukać pracy do 80-tki a czas leci i to szybko.

Mick jagger

Iwona

Widzę, że o pracy montera nikt za bardzo nie chce niczego ciekawego napisać, bo ktoś pytał... O specjaliście do spraw marketingu wiecie coś więcej? Jak się pracuje na tym stanowisku? Kiedyś kogoś do siebie takiego szukali. Wymagali wtedy wykształcenia wyższego kierunkowego, znajomości angielskiego oraz obsługi komputera. Obecnie jest coś jeszcze? Jak obecnie się pracuje na tym stanowisku? Jakie są najczęstsze zadania?

Xxxxx

Witam jak wyglada praca montera klimatyzacji w firmie ?

Iwona

witam, można liczyć na opinię odnośnie stanowiska kosztorysanta w firmie? Zauważyłam na stronie, że szukają i ciekawa jestem jak w rzeczywistości praca w firmie mogłaby wyglądać. Ile osób na tym stanowisku obecnie jest tu jeszcze zatrudnianych i jak prezentuje się kwestia ostatecznego wynagrodzenia za pracę?

@Iwona

Dziękuję za zainteresowanie, jednak oferta pracy na kosztorysanta jest już nieaktualna

@@JMP

Witam, dziękuję. Widzę na stronie, że faktycznie kosztorysant wciąż nie jest potrzebny. To ile osób firma w zasadzie potrzebuje na tym stanowisku? Co do innych aktualnych ofert zauważyłam opcję dla asystentki. jaka ich liczba docelowo się zatrudnia i czy współpracują w jednym zespole?

Czy JMP Polska Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Tak, firma pracuje w trybie jednozmianowym od godziny 7.00-15.00

Nela

Proszę o opinię o tym pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o JMP Polska Sp. z o.o. - Czarnylas

• Jak się pracuje w JMP Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JMP Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JMP Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JMP Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JMP Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JMP Polska Sp. z o.o.
  • 195