Opinie o Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność wspomagająca

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o. w Wrocław

Pracodawca Nowy wpis

Zaznaczam, że drugi i ostatni raz dokonuję wpisu na tej niewiarygodnej, nieuczciwej platformie. Sami ADMINISTRATORZY - (usunięte przez administratora) z Gowork zainicjoiwali ww. wpis, że kandydat przyszedł na umówione spotkanie i nikt na niego nie czekał. Potem jeszcze kontynuował, że nie miał problemów z pamięcią. Jest to NIEPRAWDA. W tym czasie nigdy nie organizowałam rekrutacji i w ciągu 15 lat istnienia firmy nie zdarzyło się, żebym zapomniała o spotkaniu kwalifikacyjnym i zignorowała w ten sposób kandydata. W ww. Firmie nigdy nie było żadnych zatorów finansowych.Firma zawsze miała płynność finansową. Wpis najprawdopodobniej został wykonany przez opiekunkę Patrycję , która, jako jedyna , w odpowiednim terminie na początku miesiąca nie oddała harmonogramu czasu pracy do rozliczenia i musiała czekać, niecierpliwie, na kolejny termin w środku miesiąca, kiedy się robi kolejne przelewy. Pracowniczka nie dotrzymała terminu składania rozliczeń na samym początku miesiąca. Wpis pracownika FilemOn jest dokonany przez byłą pracowniczkę, która jako koordynator zespołu była niewłaściwym wyborem na to stanowisko i przyczyniła się do dezintegracji zespołu i antagonizmów wobec rzetelnie pracującej koleżanki.

Michał Nowy wpis

@honorataS. Zatory płacowe ? Napisz więcej szczegółów.

honorataS. Nowy wpis

Nie polecam współpracy ,zatory płacowe i ciągłe zamieszanie

Czekamy na aktualne informacje jeśli chodzi o przedsiębiorstwo Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o. w miejscowości Wrocław. Najlepiej niech piszą osoby aktualnie pracujące.

Filem0n Nowy wpis

Z osobami aktualnie pracującymi może być problem, bo podobno wiosną kolejna grupa się zwolniła.

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o. na stanowisko Zdobądź sobie drugi zawód? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Psycholog
logo firmy E-learning Content Creator
logo firmy Specjalista ds. sprzedaży B2B
Amadeusz Krebs Ikuchnia

Byłem umówiony na rozmowę kwalifikacyjną i tutaj plus za elastyczność, bo była możliwość umówienia się na późną godzinę popołudniową. Niestety nikogo nie zastałem (czekałem na korytarzu w budynku gdzie mieści się wiele innych firm). Próbowałem się skontaktować z osobą rekrutujacą, ale telefon był wciąż zajęty więc po pół godziny zrezygnowałem. Nikt do mnie nie oddzwonił, nie odpisał, brak jakiegokolwiek kontaktu.

@Kandydat

To jakaś brednia. Niewiarygodna platforma: www.gowork.pl . Ostatnią rekrutację ogłosiliśmy chyba w styczniu i do dzisiaj nie było ponowień. W tym czasie nie było żadnych spotkań rekrutacyjnych .

@Pracodawca

proszę państwa, ja nie mam problemów z pamięcią. Jeśli Państwo macie to polecam trening pamięci. Umawianie się na spotkania i brak informacji o niemożności uczestniczenia to zwykły brak szacunku lub roztargnienie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o.?

Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o.
  • Al. Jarzębinowa 20 lok. 4
    53-120 Wrocław

Aviva Poland Vocational Training Sp. z o.o.