Opinie o Cemar Puławy Sp. z o.o. w Dęblin - puławy

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Cemar Puławy Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Cemar Puławy Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja masy betonowej prefabrykowanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cemar Puławy Sp. z o.o. w Dęblin - puławy

Wroncez Nowy wpis

Nie polecam, firma totalna porażka, stawka godzinowa 18zł. Praca ciężka. Szkoda opiniować gdzie jest problem, coś jest na rzeczy skoro w ciągu 3 miesięcy przewinęło się około 20 osób. Totalne dno, omijać łukiem, kombinatorstwo i cyrk to za mało...

Marcin Nowy wpis
@Wroncez

A na jaki czas dają umowę?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Cemar Puławy Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Xyz Nowy wpis

Sami z powodu +200 h /19/20zł. Jesteś ganiany cały dzień. Przy l4 i urlopach pobierana jest prowizja????. Zamiast skupic sie na pracy skupiasz sie czy kierownik nie idzie bo cały dzień za tobą chodzi czy sie nie obijasz.

XYZ

Jak ktoś lubi pracować za 19/20 złotych na godzinę i być ganianym przez cały dzień to polecam.

Wwl

Pan Marcin już na etapie rekrutacji nie dotrzymuje słowa aż strach pomyśleć co byłoby dalej?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Cemar Puławy Sp. z o.o..
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Xyz

@pracodawca firma funkcjonuje jak zakłady azotowe koło których zresztą się znajduje, czyli jak znasz kogo trzeba to i doświadczenie ci nie potrzebne w tym przypadku mowa tu o Panu Marcinie który zatrudnia znajomych. Nie polecam firmy która działa na zasadach kolesiostwa.

Batek

Super organizacja, jakość betonu i ilość metrów taka jak deklarowana. Gorąco polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Cemar Puławy Sp. z o.o. - Dęblin - puławy

• Jak się pracuje w Cemar Puławy Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cemar Puławy Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cemar Puławy Sp. z o.o.?

Cemar Puławy Sp. z o.o.