Opinie o Iberys Sp. z o.o. w Łowicz

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Iberys Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Iberys Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iberys Sp. z o.o. w Łowicz

zdesperowana....... Nowy wpis

Ja miałam sytuacje,gdzie z właścicielem umawiałam się na warunki , a umowę dostałam na innych warunkach - chodziło o stawki. Jak zadzwonił do żony to powiedziała ,że nieopłacałoby się dać to co miałam obiecane, że biznes będzie nie rentowny !!!!!!! Powiem tylko,że chodziło o różnice 5 zł brutto za godzinę - NIE POLECAM !!!!! JAK NIE MUSICIE OMIJAJCIE !!!

kOBIETA..... Nowy wpis

Niestety nie polecam,obiecanki a jak dochodzi co do czego okazuje się,że nie mają uregulowanych spraw -płatności z byłymi pracownikami.Biznesmeni z BEKI nie potrafili zapłacić 50 zł pielęgniarce !!!! ŻENADA!!!!!!

Natalia Nowy wpis
@kOBIETA.....

A co konkretnie Ci obiecywali?

fizjoterapeuta Nowy wpis

Byłam na rozmowie jako fizjoterapeuta w warunkach domowych. Zaproponowano mi 35 zl brutto za godzinę. Po mojej stronie było dojazd do pacjenta/środki ochrony osobistej/cała papierologia.Za jedną wizytę Państwo od NFZ otrzymują 150-200 zł w zależności od przepisanych zabiegów. Jak poprosiłam o wyższą kwotę to Pani powiedziała ,że nie będą dokładać do interesu. Wazne,że jeśli w zabiegach planowanych czas poświęcony pacjentowi będzie przekraczał godzinę Państwo płacą tylko za godzinę!!!! Oceńcie wszyscy sami i podejmijcie decyzję , lepiej trochę dalej ale do Warszawy pojechać !!!!– JA NIE POLECAM!!!!!

Koza J

Dziewczynka siedząca w rejestracji to totalna porażka. Nie chce pokazać cennika zabiegów, nie potrafi obsługiwać systemu. Po około godzinnej próbie wykupienia zabiegów, zrezygnowałam z zakupu usług w tej placówce. Dziewczę w rejestracji albo jest bardzo tępe albo złośliwe. Dopóki nikt nie poprawi organizacji, zdecydowane NIE dla MediCenter. Tam przychodzą ludzie starsi, chorzy, potrzebujący wsparcia i pomocy, a od razu przy rejestracji spotykają się ze ścianą - "boginią rejestracji", jej niekompetencją, brakiem empatii i kultury.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Iberys Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
a.....

Cała prawda we wcześniejszych opiniach- pracuje bo nie mam innej możliwości jak będę miała to odejdę. Na pewno nie praca na stałe

Właściciele biorą pracowników na staż z Urzędu Pracy. Wiadomo,że są to bardzo niskie stawki, nie przedłużają umów albo ludzie sami odchodzą. Duże wymagania nic nie dają od siebie. Zero profesjonalnego szkolenia ......Ciągłe niezadowolenie właścicieli.Nie polecam tego pracodawcy nawet jako tymczasowa praca przy studiowaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Iberys Sp. z o.o. - Łowicz

• Jak się pracuje w Iberys Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Iberys Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Iberys Sp. z o.o.?

Iberys Sp. z o.o.
  • 3 Maja 15