Opinie o Tech-Plast System Sp. z o.o. w Kiełpiny

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tech-Plast System Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tech-Plast System Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tech-Plast System Sp. z o.o. w Kiełpiny

Administrator Nowy wpis

Czy operator produkcji jest możliwy w firmie Tech-Plast System Sp. z o.o.? Ktoś z pracujących się wypowie?

Radze omijać szerokim łukiem, praca za najniższą krajową a wymagania masakryczne... Proponują tydzień próbny a później dziękują za współpracę. Praca dla kogoś kto na dzień dobry nauczy się całej branży i to najlepiej pierwszego dnia bez przyuczenia.

gosc1

to prawda niestety, nie polecam również

Grażyna

O jakie stanowisko chodzi z tym próbnym okresem? I czy ten tydzień próbny, to jest na jakieś umowie, np. umowa zlecenie, czy totalnie bez umowy? I czy jakoś płaca za takie przepracowane dni?

Były pracownik Nowy wpis
@Grażyna

Oczywiście bez umowy.. jakieś grosze dostaje się w gotówce na pożegnanie...

ja Nowy wpis

Nawet jak się nauczysz to nie ma znaczenia,zawsze otrzymuje się negatywną opinię o sobie i wykonanej pracy , po czym z dnia na dzień dostaje się wypowiedzenie (zazwyczaj bezprawnie rozwiązana umowa bez podania przyczyny-bo jej tak naprawdę nie ma).

ja Nowy wpis

Niestety też nie mam dobrej opinii o tej firmie. Kpina z ludzi, oczekiwania ogromne ,pieniądze żałosne.Szef przerzuca po stanowiskach tak jak mu przyjdzie w danej chwili do głowy przy czym krytykuje pracę sam nie wiedząc czego naprawdę chce.Obiecuje premię,ale nie daje ponieważ wymyśla nieuzasadnione rzekome problemy.Cos tam jest nie tak, psychologiczne zagrywki, manipulacje.Nie polecam ,nie warto pracować dla kogoś takiego.

gosc

Pracodawca niestety totalnie oderwany od rzeczywistości, wymagania ma wygórowane za najniższą krajową. Sam nie wie kogo i na jakie stanowisko szuka. Codziennie zmienia zdanie i wymyślą nowe rzeczy. Nikomu nie polecam aby tam trafił. Nie szanuje ludzi, z dnia na dzień zostawia bez pracy.

Jak opisałbyś przebieg rekrutacji w firmie Tech-Plast System Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK BIUROWY? Czy odbywa się ona w formie rozmowy, czy kandydat otrzymuje do wykonania jakiś test lub zadania?

Zostaw merytoryczną opinię o Tech-Plast System Sp. z o.o. - Kiełpiny

• Jak się pracuje w Tech-Plast System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tech-Plast System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Tech-Plast System Sp. z o.o.
  • Kiełpiny 98D
    64-232 Kiełpiny

Tech-Plast System Sp. z o.o.