Opinie o Direct Link Worldwide Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Direct Link Worldwide Sp. z o.o., lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Direct Link Worldwide Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi konfekcjonowania i pakowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Direct Link Worldwide Sp. z o.o. w Warszawa

Piqqey
Kandydat

Tragedia ,przychodzisz na rozmowee, jesteś dogadamy czekasz na papiery do lekarzy i cisza przez 2 tygodnie bo nikt nie mógł cię powiadomić że jednak ktoś inny znalazł się na twoje miejsce niż Ty ,śmiech na sali ,odradzam komukolwiek wiązać się z taką firma

Kandydat

Pytanie,chciałbym zatrudnić się na stanowisku magazyniera czy osoby karane również zatrudniacie?

Co jaki czas w Direct Link Worldwide Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Monika Nowy wpis
Kandydat

Na jakie zarobki mogę liczyć na początku jako pracownik produkcji.I ile jest płacone za dojazd?

Joanna Nowy wpis
@Monika

A co cię zainteresowało właśnie w tej firmie? Jakie masz doświadczenie? Pracowałaś kiedyś na produkcji?

Małgorzata Nowy wpis
@Joanna

Interesuje mnie podjęcie pracy na produkcji. Jakie należy mieć doświadczenie? Ile płacą? Czy jako samotna matka wychowująca dziecko, mogę pracować tylko na rano? Proszę o odpowiedź.

SiKalafą
@KijWamwOdpyt

...to wszystko jest jepsze od Klanu, Dynastii i Mody na sukces :D ...ciekawe, ile będzie mieć odcinków. I czy dokręcą jakieś nowe sezony (?)

Kasia
@KijWamwOdpyt

Zatrudniają. Możesz startować na magazyniera.

Ilona

A gdzie te negatywy o nich słyszałeś? Co mówili?

Areko

Ilona, Kocham Cię!!!

FunsDirect
@Ilona

Ale dziś będzie show na Chartowie. Mam nadzieję że będziemy mieli wspaniałą pogodę i zabawę. W lipcu mieliśmy też imprezę i się napiliśmy. Dziś też tak pewnie będzie bo pijemy z nizinami. Ale po linach nie będę chodziła.

@Ilona

A ty na jakim stanowisku pracujesz???wydaje mi się że jesteś tylko zwykłym pracownikiem.

Jaro.Krok
@KijWamwOdpyt

Hej i jak było na integracji ? Też bym poszedł... Szkoda ze jestem nie zrównoważony:(

Gość
@Jaro.Krok

Jarku po tym co zrobiłeś kolegą z pracy wątpię żeby któryś chciał cie jeszcze widzieć. (usunięte przez administratora) krzyki i wykorzystywanie nie miały końca. Dobrze że się zwolniłem...

@Gość

Jarek dobrze że już nie pracujesz ponieważ twoja obecność niekorzystnie wpływała na atmosferę w tej firmie. Teraz jest zgrany zespół i doświadczeni pracownicy na magazynie. Pozdrawiamy

Jaro.Krok Nowy wpis
@Pracownik

Wiem że taka sytuacja miała miejsce i przepraszam. Niestety dopiero po trzeciej wizycie u terapeuty zrozumiałem gdzie leżał problem. Oficjalnie pragnę przeprosić w imieniu swoim oraz kolegi Adama za wszelkie negatywne komentarze. Jarek

Piqqey

Amatirka
@Piqqey

A czy możesz powiedzieć Piqqey, z kim byłeś dogadany?

Pulła

Sama prawda ????

Kandydat

A można by jaśniej jeszcze?

@GrandVoyageSer

Co tu dużo pisać ... Po prostu niektóre osoby działają na niekorzyść firmy . Nie wiadomo jak dobry może być pracownik na stanowisku kierowniczym jego zachowanie negatywne , częste prowokacje będą powodować to że albo ktoś się zwolni albo zostanie zwolniony za coś ..za darmo bo księżniczką się coś nie podoba ! Mam nadzieję że jednej jak i drugiej uśmiech z twarzy zejdzie jak dostanie z sądu pozew za (usunięte przez administratora).. I serio niech się zastanowią nad swoim zachowaniem bo tyle ludzi ucieka z tej firmy tyle osób się przewinęło i nikt dobrego zdania o tej firmie nie ma .! A opinia tyczy się tak jak wyżej jest napisane oddziału w Żernikach k. Poznania Dla zainteresowanych tak ładnie firma się kryje że nie ma ich na goworku Bardzo mnie to ciekawi , aby uniknąć złych opinii .. brak słów . Zajmij się człowieku robota a nie wchodzenie i odpisywanie

GrandVoyageSer

A wiecie dlaczego w Polsce zabrakło cukru? Bo w firmie buraki rządzą i nie dają się wykopać.

Obserwator

Póki nie było internetu tylko rodzina wiedziała żeś (usunięte przez administratora)

Rodzynek
@Pulła

Pulła,co Ciebie skłoniło ze już nie pracujesz w Directlink.?

Pulła
@Rodzynek

Było trzeba przychodzić do pracy i pracować a mi się nie chciało więc szukam teraz pracy gdzie nie trzeba nic robić

@Pulła

Przepracowywałeś się tutaj?

Rozmowa kwalifikacyjna
Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Direct Link Worldwide Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik Produkcji / Kompletacji?
logo firmy Lekarze Specjaliści
SZPZLO Warszawa-Ochota
(156 opinii)
logo firmy Server Support Engineer
Abouthr Polska Sp. z o.o.
logo firmy Lektor języka obcego, Multilango
LINGUA MAGISTER Sp. z o.o
(3 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Co jaki czas w Direct Link Worldwide Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Palła
@Pytanie

Co żaden czas. Tutaj nie ma czegoś takiego jak podwyżka.

@Palła

W sensie indywidualna tak? Bo stawki chyba standardowo z roku na rok się zwiększają, prawda?

Jagodzinka
@Palła

Podwyżka- tego słowa lepiej nie używać. Byli tu już tacy którzy wykazywali się i chcieli podwyżkę. Dostali odmowę i zwalniali się. Czar prysł.

Szymon
@Jagodzinka

No chyba się nie dziwisz że jak dostali odmowę to szukali roboty z większą kasą. Szkoda że firma nie próbuje zatrzymać ludzi choćby małymi podwyżkami. To przez oszczędności? Czy są inne powody?

Jagodzinka
@Szymon

Po co pytasz czy są jakieś powody, skoro wiesz jakie są.

@Jagodzinka

Czyli tylko oszczędzają? Ludzie tu pracujący są na tyle przeciętni, że nie uważają ich w żadnym wypadku za wartościowych? Bo jeśli tak to mało motywujące

Gadżet
@Pytanie

Z tego pytania mam bekę.

Kotek
@Pytanie

Nie można ubiegać się o podwyżkę. Odpowiedzi są wymijające.

@Kotek

Ale mimo to chyba zdarzył się ktoś kto potrafił się jakoś przez to przebić? Bo to raczej niemożliwe, żeby kompletnie nikt podwyżki nie miał?

@Ilona

A może kadra zarządzająca jest przeciętna?

@GrandVoyageSer

Aha, że od tej strony na to patrzysz? No nawet jeśli to chyba ze względów wizerunkowych powinni komuś dać?

GrandVoyageMroczkaNaDronie

...no, patrząc na dynamikę podwyżek w tej firmie to chlebka z masełkiem i z wędlinką nie będzie ;) Pozdro AS's shift!

@GrandVoyageMroczkaNaDronie

No cóż Piotruś- szczególnie z takim podejściem jak ty miałeś do pracy to byś nawet ode mnie nie dostał chlebka z masłem a co dopiero sól.

Karolina
@GrandVoyageSer

chyba nic dziwnego że ludzie oczekuja podwyzek przy tej inflacji :) moze jednak trzeba to przemyslec?

Mahomet
@GrandVoyageMroczkaNaDronie

Powiedz GrandVoyageMroczk... - Czy firma organizuje spotkania integracyjne?

Gość
@GrandVoyageMroczkaNaDronie

Czy firma organizuje spotkania integracyjne pracowników?

Ilona

A ilu tych wybrańców tutaj? :/ I oni sami tak się integrują, mają po co?

Pytający!!!

Czy polecacie pracę w Directlink?

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Direct Link Worldwide Sp. z o.o.?

qrłapalła!
@Pytanie

Dość standardowo. CV, telefoniczna rozmowa, spotkanie na terenie firmy, lub też i nie. Różni managerowie rekrutują do różnych działów. Każdy po swojemu.

Jerzy
@qrłapalła!

Fajnie że zostawiłeś takie info. A czy rozmowa może się też odbyć zdalnie zamiast w siedzibie?

@qrłapalła
@Jerzy

Trochę już minęło jak nie pracuję. Za mojego czasu była to indywidualna kwestia danego działu. Tym bardziej jest mi trudno powiedzieć jak jest dziś.

Czy Direct Link Worldwide Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

levio
@Pytanie

Różne są tu opcje. Zależy o jaką formę współpracy się starasz - na stałe, czy dorobić. Większość jest na normalnej umowie o pracę.

Luka

Dlaczego nikt nie korzystał z tego forum? Ludzie liczą, że pracownicy mogą podpowiedzieć najwięcej o samej pracy.

Kolejne osoby zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie Direct Link Worldwide Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Wypowiedz się czy warto podjąć zatrudnienie u tego pracodawcy.

Zostaw merytoryczną opinię o Direct Link Worldwide Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Direct Link Worldwide Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Direct Link Worldwide Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Direct Link Worldwide Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 0 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Direct Link Worldwide Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grzybowska 87
    00-844 Warszawa
  • NIP: 5272719788 REGON: 147398260 KRS: 0000522542

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
Direct Link Worldwide Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii