Opinie o Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o. w Śrem

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o. w Śrem

Hugo Nowy wpis

Tragedia w trzech osobach właściciela pani wiceprezes i dyrektora - nic dodać nic ująć

Hana Nowy wpis

A dlaczego?

Dominika Nowy wpis
@Hana

A co tam było napisane, bo cenzura?

Grażyna

Jak warunki na doradcę techniczno handlowego? Widełki podstawy, auto jakie, benefity ? Tereny duże coś podslyszalam ?

Hana
@Grażyna

A nie lepiej zapytać u źródła ????

Grażyna
@Hana

gdzie to źródło ?

@Grażyna

U źródła to znaczy w siedzibie firmy. Umów się na rozmowę rekrutacyjną i wszystkiego się dowiesz pewnie .. :D

Max
@Grażyna

Nie warto nawet patrzeć w ta stronę , 5 województw, pieniądze zarobisz lepsze w spożywczaku , brak organizacji , każdy kręci własne lody , ludzie pracują po 3 miesiące i odchodzą .... Nie warto nawet sobie głowy zawracać

Gabriela

Hej Wam! Przeglądałam ostatnio różne ofert pracy i znalazłam jedną, ale widniejącą jako archiwalna, ofertę od przedsiębiorstwa Acrylmed DR - jakiś czas temu szukano to przedstawiciela handlowego. Może ktoś z Was mi powie, czy firma ostatecznie przyjęła kogoś na to stanowisko? A może nadal można się o nie ubiegać?

Hana
@Gabriela

Moze warto zadzwonic i zapytać ????

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Doradca techniczno-handlowy ds. rozwoju dystrybucji.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Chuck Norris

Bez wchodzenia w szczegóły, jakby było tak źle jak piszę Brat Pitt to ta firma już dawno już by nie istniała... Polecam trochę obiektywizmu bo zarzucanie, że szefostwo celowo działa na niekorzyść firmy jest delikatnie mówiąc głupie. Jeśli jednak masz inne zdanie to proponuje wybrać się na rozmowę w cztery oczy do pani K. jak to nazywasz i przedstawić swoją listę skarg i zażaleń.

Stefania
@Chuck Norris

Postanowiłam włączyc się do dyskusji czytając poniższe opinie. Nie zauważyłam, by Pitt stwierdził , że K. działa na niekorzyść firmy; napisał natomiast, że wraz z razem z M. zarządzają firmą nie mając o tym zielonego pojęcia. Zapewne Pitt nie pójdzie na rozmowę jak sugeruje Chuck, bo wystarczy popatrzeć... 1 rok i 2 dyrektorów, bo zaden im nie pasuje. Oboje byli dobrzy, znaja się na współczesnym handlu,.... ale paniom nie pasują bo mają innym punkt widzenia na zarzadzanie firmą. Rozmowy z tymi paniami to walenie głowa w mur. O jakim obiektywizmie tu piszesz????Unikasz wejścia w szczegóły? Nie masz nic na swoją obronę. Zastanawiam się Chuck jak Ci się żyje wiedząc że jesteś tak beznadziejnie nieuczciwy wypisując takie rzeczy i nie przyjmując do swiadomości tego co wszyscy tu widzximy.

Don Vasyl
@Stefania

Stefanio, masz absolutną rację (tak jak B. Pitt). Z pewnością już niedługo będziemy mieć nowych dyrektorów (śpieszmy się ich lubić, bo tak szybko odchodzą...). P.S. Może tym prazem trafimy na takich, którzy będą, w stanie przekonać do swoich pomysłów.

Stefania
@Don Vasyl

Nie liczyłabym na to, że przekonają do swoich pomysłów. Tutaj trzeba zwolnić i pogonić nieroba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a szefostwo niech sobie jedzie w góry lub do Hiszpanii i nie przeszkadza. (usunięte przez administratora) Wszyscy znają układy, zależności, romanse i miłostki,....a udają, że nic nie widzą i wiedzą. To sa układy od czasów p. Ludwiki.......

Filemon
@Chuck Norris

Głupoty nie widać ale wystarczy się odezwać i mleko się wyleje. Zamilcz lepiej bo póki nie było internetu tylko najbliżsi wiedzieli żeś upośledzony

Katarzyna
@Stefania

Mogłabyś nieco szerzej opisać sytuację? Osoby pracujące w Acrylmedzie rzeczywiście wiedzą co i jak, jednak do wątku zaglądają najczęściej ci, którzy poszukują nowego zatrudnienia. Na jakie warunki może liczyć nowy pracownik? Czy firma gwarantuje stabilność zatrudnienia?

Bolo

"Dziękujemy" za tort (hehehe) szkoda, że właścicielka i PAN DYREKTÓR nie mieli czasu na spotkanie ze załogą. Takie sytuacje pokazują, gdzie nas mają, ale my tez ich tam mamy tylko głębiej.

Patryk

To prawda ze firma nie ma dyrektora ?

Bolo
@Patryk

Jeden byl10 miesięcy, następny 4 miesiące.... Teraz szukają takiego na 2 miesiące.

Clark

Łysek do ci dopiero model; skąd oni go wytrzasnęli??? jeden kombinuje, drugi wizjoner błądzi, kolejna udaje pracę w stolycy,... cyrk, Panie Cyrk

LYSEK czy lisek
@Clark

Jak to skąd...kumpel byłego Dyrektora

@LYSEK czy lisek

A to nie wiedziałem... A dlaczego LISEK????

Clark

Coś usunęli i nie rozumiem Twojej odpowiedzi

Malwina

Czytam i widzę, że tu nikt nic nie pisze oprucz jakiegos Pita. Szczera prawda, ktos zaprzeczy?

Alicja

@Brat Pitt a co, mają zamykać?

Brat Pitt
@Alicja

Droga ALICJO Zauważ, że ostatnimi czasy zwolnienia i odejścia sypią się jak z automatu. Pan "od piesków" kilka dni temu a teraz dyr. handlowy. Zadałaś sobie proste pytanie DLACZEGO??? Ten pierwszy sprzedawał NIC, ten drugi zrozumiał, że z dyletantkami nic się nie wskóra. Dwie panie teoretycznie zarządzające naszą firmą NIE MAJĄ BLADEGO POJĘCIA o prowadzenia biznesu. Jedna buja w obłokach wciąż wierząc w magię nazwiska i osobowości swojej mamy; druga totalna miernota intelektualna, rasowy nierób budujący swoją pozycję na warszawskim pochodzeniu. Zwłaszcza ona ( ta druga) jest mistrzem intryg i knowań; myślę, że to ona przyczynia się do zwolnień kolejnych dyrektorów. Kasa ze sprzedaży wiosennej dawno zapewne się rozeszła, mamy nowe autka we firmie, piękne ogrody,... i świat jest pomalowany na nowo. Zaraz kredytowanie się skończy albo długi urosną na maxa, ruszą zwolnienia,... Może ktoś kupi za jakiś czas naszego trupa, ale ja nie dam się pogrzebać za ideę. Siedzisz w firmie tak jak ja, wiele widzisz, słyszysz i zapewne rozumiesz. Zastanów się i odpowiedz na pytanie: KTO SIĘ CIESZY Z ODEJŚCIA KOLEJNEGO DYREKTORA? Może Ty to załapiesz, bo pani K. nadal buja w obłokach. Pozdrawiam

Brat Pitt

Nareszcie "super sprzedawca" od piesków przestał brać naszą kasę. Żeby jeszcze tak pójść za ciosem zwalniania i pozbyć się tego lesera ze stolicy, to byłoby coś fajnego. Wszyscy się domyślają dlaczego pani K. wciąż ją utrzymuje. Ja rozglądam się za nową pracą, bo tu dni raczej policzone.

Judyta

Po raz kolejny niedożywiona w rozciągniętym dresie pokazuje swoje wpływy: kolejne zwolnienia a wszystko zaczynało się układać. Pojdziemy na (usunięte przez administratora) za raz rok i nic nas nie uratuje. Właścicielka niby kuma ale jednak nie kuma sposobu zarządzania firmą, niby pilnuje a jednak daje sie okradać. Szkoda tylko p. Ludwiki....

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o. - Śrem

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o.
  • Mickiewicza 33
    63-100 Śrem

Przedsiębiorstwo Badawczo Wdrożeniowe Acrylmed DR Ludwika Własińska Sp. z o.o.