Opinie o Promena Sp. z o.o. w Wysoka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Promena Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Promena Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Promena Sp. z o.o. w Wysoka

Jak jest z pakietem medycznym w Promena Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Borsuk Nowy wpis

Firma ta jest nieprofesjonalna. Na zebraniu wspólnotowym we Wspólnocie Mieszkaniowej nie są przestrzegane jakiekolwiek zasady. 1. Właściciele nie otrzymują na tydzień przed zebraniem treści uchwał, tak aby sprawdzić stan prawny. 2. Na zebraniu nie ma głosowania uznającego na kolejny rok zarówno samej Promeny jak i zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej. W skład zarządu WM wchodzą właściciele, którzy sami się wybrali, bez głosowania i uchwały pozostałych właścicieli. 3. Nie ma sprawozdań finansowych rocznych na piśmie z finansów Wspólnoty i indywidualnych rozliczeń. 4. Uchwały są proponowane przez osoby które nie są w zarządzie a które podają się za prezesów zarządu wspolnoty. 5. Zebrania są organizowane w inne dni niż były na informacjach na klatkach schodowych, przez co jest niewielu właścicieli, a w zasadzie na zebrania przychodzą tylko osoby które nie liczą się z opinią większości, którzy mają swój punkt widzenia. Osoby te biorą udział w nielegalnym przejmowaniu nieruchomości. W proceder są zamieszani byli pracownicy Promeny i deweloperzy rynku wtórnego.

Czy pracownicy w Promena Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

ZarządWM

Jako członek zarządu dużej wspólnoty po paru latach współpracy nigdy nie zamieniłabym na innego Zarządce . Przejrzyste, prawidłowe rozliczenia , szybka reakcja na zgłoszone problemy, TO JEST TO CZEGO WSPÓLNOTA OCZEKUJE .

klient Nowy wpis
@ZarządWM

Klika lat współpracy z tą spółką i nie widzieliśmy jeszcze poprawnie przygotowanego sprawozdania finansowego (kilka tys. zł w jedną czy drugą stronę nie ma dla nich znaczenia), pracownicy nie znają podstawowych pojęć dotyczących wspólnot mieszkaniowych, teksty dokumentów wyglądają jak ściągnięte z internetu i nawet nie chciało im się dopasować do warunków obsługiwanej wspólnoty, szereg błędów w dokumentach pod wieloma względami, a jedyne tłumaczenie administratora to takie, że wszystkim nie dogodzi. Jeżeli chce ktoś mieć administratora nieruchomości, który tak działa to jego wybór, ja jako ich klient nie polecam, a wręcz odradzam.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Promena Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Znam, pracowałem i mogę polecić.

Kalina

Fatalny zarządca. brak profesjonalizmu. (usunięte przez administratora) zasłaniając się RODO tłumaczy się z tego, że nie powiadamia mieszkańców o planowanych przeglądach. szukajcie innego zarządcy, bo stracicie nerwy przy współpracy z nimi

Teresa
@Kalina

A jak długo jest u Was ten zarządca? O jakie projekty chodzi? :)

Jak długo czekaliście na odzew z Promena Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Gosia

Niestety promena to zły wybór nie odpowiadają na telefon nie konfrontują się przez telefon , podają e-mail żeby nie wysłuchiwać problemów mieszkańców,(usunięte przez administratora) Wszystko trzeba od nich wynegocjować . Jedna wielka pomyłka i strata czasu na ich zarządzanie nie ma co ich brać pod uwagę są bardzo nastawieni na wieczne przepychanki są bardzo problemowi i stosują spychologię że niby rozwiązują problemy z deweloperem a tak naprawdę nic nie robią zamiatają wszystko pod dywan . Nie polecam .

Wro
@Gosia

Potwierdzam. Unikaja odpowiedzi na meila. Wyslalem im prosbe z zalatwieniem sprawy. W sumie to dwa razy cos chcialem od nich. Za kazdym razem zero odzewu. Glowa w beton. Brak jakielkowiek odpowiedzi, nawet negatywnej. Stanowczo odradzam !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Promena Sp. z o.o. - Wysoka

• Jak się pracuje w Promena Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Promena Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Promena Sp. z o.o.
  • Motylkowa 22 lok. 4