Opinie o Dap Trans Sp. z o.o. w Krotoszyn

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Dap Trans Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Dap Trans Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dap Trans Sp. z o.o. w Krotoszyn

Kack

Więc tak, umowa jako kierowca jest na najnizsza krajowa, stawki są raczej z tych słabszych, ale firma jest słowna, wypłaca kase w całości i na czas, kontakt z biurem bardzo dobry, o urlop bardzo nie marudzą jeśli ktoś robi robotę, urlop ofc z najniższej krajowej. Generalnie spoko, będę dobrze wspominal ta współpracę.

@Paweł

A czemu tylko 2 dni? Jest jakiś konkretny powód, że tak ciężko o urlop? Może brakuje pracowników?

Łukasz

Praca na chwilę ok. Jazda w 4 ośce ważącej około 50 ton już niekoniecznie. Jak tam kto lubi

No i jak spotkałeś ITS jadąc takim, to kto płacił potem? Czy zrezygnowałeś po pierwszy razie i braku odbierania tel.?

Zainteresowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

@Pracodawca Witam. Czy zatrudniają Państwo obecnie pracowników do administracji?

Michu

Pracuje w tej firmie i jestem zadowolony. Pracuje już kilka lat i ekipa jest tu stała, wynagrodzenie na czas, kierownik jest jest w porządku gość, można się dogadać zawsze jeśli chodzi o urlop i inne sprawy. Nie mogę złego słowa powiedzieć na prace w tej firmie.

Budda Nowy wpis
@Michu

Ale głupoty opowiadasz ... Gdzie ta ekipa stała jest jeden operator co nic więcej nie potrafi . Bo kierowcy to co robota to nowi ... Jedynie na paliwie u Eryka są stali ale to już chyba nie długo ....

@Łukasz

Tylko praca na chwile? Czemu? Wywrotki są przeładowane? Z tego co wiem to tylko 20 ton można. Szef nic nie mówi jak taka sytuacja?

Łukasz

Z tego co ja wiem to całość powinna ważyć 32t samo auto waży 17z groszem to towaru 14 i trochę. A co szef na to nie wiem. Dzwoniłem chciałem spytać lecz nie odbierał..

@Łukasz

A to na co dzień macie problem z kontaktem z szefem, że nie odebrał od Ciebie? Czy na ogół nie ma problemu, żeby się dodzwonić? ;)

W mieście Ligota poszukiwano osób na stanowisko Księgowa. Złożyłeś tam swoją aplikację?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Dap Trans Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
KIEROWCA

Mikitom" a możesz napisac wiecej informacji, jak z płatnosciami, jaka umowe daja? czy jakies dodatkowe benefity Firma oferuje, czy jest wypłacalna przedewszystkim. pozdrawiam

Kierowca
@KIEROWCA

Urlop 90 zł wciskany w każdy przestuj z ich winy. Taki panie benefit

@Kierowca

A jak często mają miejsca takie przestoje? Trzeba zgadzać się na "urlop" płatny w te dni? Czy można wziąć bezpłatny? Bo rozumiem, że biorąc wolne w normalny dzień pracujący, urlop wtedy będzie płatny w 100%, tak? Pytam, bo szkoda dni wolnych wtedy, kiedy się tego nie planuje... Napisz, bo kusi mnie, aby złożyć tu cv.

Kack

Dorota
@Kack

Czyli kierowcy zarabiają tylko najniższą krajową, nie ma żadnych premii/dodatków? Bo tak sama najniższa krajowa to tak średnio szczerze mówiąc i to jeszcze na stanowisku kierowcy.

Kqck
@Dorota

No co ty xD nk+premia, kto by ci zapierdalal ciężarową za 2800 xD

Ayo
@Kqck

No ja jakoś nie wierzyłem, że za tyle ktoś by w ogóle chciał robić hehe. Ale jak coś to tej premii, ile miesięcznie wychodzi? Wiesz no chciałem realnie się dowiedzieć, ile na rękę można zarobić. Właśnie kończę kurs na ciężarowe i będę się rozglądał za robotą.

@Kqck

Nigdy premii nie widziałem na oczy ..

Amy
@Paweł

A ile już pracujesz? A co z podwyżkami? Ich też nie widziałeś? Chłopak chce się przyjąć, ale wyczytał, że sporo razy zdarzył się akcje, że obciążają kierowców za różne rzeczy:/ Ciebie też coś takiego spotkało, czy ktoś przesadza?

@Kack

Zapomnij o urlopie. Dostaniesz max 2 dni..

Stiholt

(usunięte przez administratora) firma obciążają kierowców oraz operatorów do słownie za wszystko dlatego ciągle szukają pracowników ,jak ktoś chce pracować za darmo to polecam tę firmę

Hanna
@Stiholt

Jak za darmo? W sensie że niskie wypłaty czy problemy z terminowością wyplat? Za co dokładnie są te potrącenia? To jest na umowie?

Zadowolony

Też polecam tego pracodawcę. Warunki dobre, kierownik spoko gość a pracować trzeba wszędzie.

Szybki Zdzichu

Pięć lat tu pracuje jako kierowca i nie zamierzam odchodzić. Robić trzeba wszędzie a warunki w innych firmach gorsze. W tej firmie jest dobra kasa, kierownik jest konkretny i dba o dobrych pracowników.

@Szybki Zdzichu

Zgadzam się ze Zdzichem. Wszędzie pracować trzeba a w tej firmie warunki są dobre.

Bożena
@Paweł

Opowiesz coś więcej o tych warunkach? :) Często firma rekrutuje nowych kierowców? Mój tata chciałby aplikować i tak się zastanawiamy jak tam pracuje się aktualnie i czy warto?

M.r
@Szybki Zdzichu

Praca jak praca zgadzam się z kolegą wszędzie trzeba pracować ale co do serwisu samochodów ciężarowych Kraków i tak dalej bardzo kiepsko zwłaszcza jeśli są w terenie nie wspomnę o kierowniku który jest bezczelny nie ma odpowiednich kompetencji i na kierownika nie nadaje się za bardzo ale jak to mówią w firmie trzeba mieć plecy wyżej żeby siedzieć na stanowisku i nic nie robić nie ma w ogóle pojęcia na temat pracy robi zamieszanie i jest bardzo Kiepski w kontaktach międzyludzkich a biega po budowie i od ciężarówki do ciężarówki jakby coś (usunięte przez administratora)nie jeden może to powiedzieć jego pomysły jest zazwyczaj kończą się wydłużeniem pracy.

Czy przyjmują kierowców kat C bez doświadczenia?

Niko

Przyjmują, ale nie licz na długą współpracę :)

@Niko

Niko możesz bardziej rozwinąć?

Łukasz

Jakie kategorie kierowców są poszukiwane? Czy jednie C+E czy samo C wystarczy? Płacą za ewentualne uprawnienia dodatkowe?

Kierowca

Ogólnie praca jak praca robić trzeba swoje i tyle pracujesz i masz prace. Wszystko na czas paliwo dostarczane na budowę z cysterny, stawki bardzo atrakcyjne i premie za samo przyjście w sobotę do pracy plus pozostała stawka godzinowa.Kierownik bardzo pomocy i otwarty na nowych pracowników, auta praktycznie nowe (jak siadałem na mana miał przejechane 140 km i folie na siedzeniach ) many 4 ośki radio dotykowe klimatyzacja wszystko w aucie sprawne i działające bez zarzutu. Pieniądze na czas ładnie w kopercie nawet kawki można się rano napić za darmo na stacji ogólnie pracodawca godny polecenia jak bym mieszkał w krotoszynie to bym nie zmieniał pracy.

Mikitom

Witam rozpocząłem pracę w tej firmie jako pierwszy kierowca cztero ośki 8*8 MAN TGS 41.460 Auto prosto z salonu ???? posiadając doświadczenie w prowadzeniu i obsłudze takiego sprzętu nie było problemu gdy Kierownik przekazał Mańka na budowie i wytłumaczył co i jak Zaskoczony że zadzwoniłem z pytaniem dopiero jak Adblu się zaświeciła kontrolka gdzie można zatankować I to bardzo Mu się podobało Bo "prawie zapomniał" że maniek pracuje gdyż zadzwoniłem po paru dniach roboczych ???? Delegacja ok zakwaterowanie wyżywienie i dojazd zapewnia firma ! Super atmosfera Wiadomo pracować trzeba wszędzie i Szef to docenia ???? Jestem w pełni zadowolony z podjęcia zatrudnienia w Firmie Gorąco polecam wszystkim ???? Pozdrawiam Kolegów

Zostaw merytoryczną opinię o Dap Trans Sp. z o.o. - Krotoszyn

• Jak się pracuje w Dap Trans Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dap Trans Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dap Trans Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dap Trans Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Szymanowskiego 10
    63-700 Krotoszyn